Problem s datumom nastupu v CV

Ako najlepšie napísať životopis podľa štandardov v Británii? Ako má vyzerať anglické CV. Čo sa píše do sprievodného listu pre prácu v Anglicku. Ako má vyzerať cover letter.

ModerátoriCOLON jaro, katka f, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
oliver1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Str Sep 14, 2005 3:05 pm
BydliskoCOLON Prievidza

Problem s datumom nastupu v CV

Poslať od oliver1 » Sob Mar 04, 2006 12:14 pm

Caute,

mam jeden problem. Zistil som ze v CV som si omylom
napisal datum nastupu do posledneho zamestnania, v ktorom som uz niekolko rokov zamestnany namiesto 18.augusta , 18 jula. Teraz vsak moj buduci potencialny zamestnavatel ziada referencie od tejto spolocnosti.
Budu sa o to zaujmat , ak ano bude sa im to dat vysvetlit , alebo mam povedat kolegyni na personalnom
nech mi datum nastupu v referenciach zmeni na july,
to be on the safe side.

dik za odpoved

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Mar 04, 2006 2:29 pm

mam jeden problem. Zistil som ze v CV som si omylom
napisal datum nastupu do posledneho zamestnania, v ktorom som uz niekolko rokov zamestnany namiesto 18.augusta , 18 jula. Teraz vsak moj buduci potencialny zamestnavatel ziada referencie od tejto spolocnosti.
Budu sa o to zaujmat , ak ano bude sa im to dat vysvetlit , alebo mam povedat kolegyni na personalnom
nech mi datum nastupu v referenciach zmeni na july,
to be on the safe side.
Chapem ze si z toho nervozny, ale netrap sa a uz vobec to za problem nepovazuj. August ci jul, na tom vobec nezalezi. Hlavne ze si tam pracoval. Odporucania, teda referencie su FORMALNOST, nic viac, nic menej. Vela stastia v novej praci.

BUTTON_POST_REPLY