Ziadanie penazi od Hm revenue and customs

Všetko o mzdách, platoch, výplatách, daniach a odvodoch v Anglicku.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Lukas888
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Okt 25, 2013 7:34 pm

Ziadanie penazi od Hm revenue and customs

Poslať od Lukas888 » Str Jan 28, 2015 6:43 pm

Caute, pracoval som v anglicku v roku 2014 .. mal som prvu robotu tu som skoncil 17.9.2014 ale na P45 je datum az 28.9.2014 kvoli dovolenke a tak ale ja som skoncil toho 17.09.2014 potom som nastupil do dalsej roboty dna 20.9.2014 a pracoval som tam asi 3 mesiace .. v decebri som prisiel domov

PROBLEM je v tom ze ked som dosiel na SK tak som napisal na danovy urad ze chcem vratit dane ale odpisali mi ze nemam narok a tak. ok v pohode ale asi o 2 tyzdne mi prislo ze mam zaplatit 340 libier za to ze som neplatil. asi pravdepodobne ze sa to prekrvyvalo tie roboty a tak. alebo ja neviem za co presne to chcu mozem poslat aj papiere ktore mi poslali. ja som nespravil ziadnu chybu.. dane mi strhavali stale vzdy som to vydel na payslipe..

Stale mi posielaju seky ze mam zaplatit a ked nezaplatim tak sa to posuva na sefl assessment. s mojej strany som ja nic nespravil, nech ziadaju zamestnavatela..

OTAZKA znie: Musim zaplatit to co chcu tych 340libier ? maju nejake anglicke urady kontakty alebo pravomoci na slovensku ..co mi mozu ?
dakujem pekne ..

BUTTON_POST_REPLY