TAX CREDITS CLAIM 2006

Všetko o mzdách, platoch, výplatách, daniach a odvodoch v Anglicku.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY

Po akej dobe sa vam podarilo vybavit si vratenie dani z predchadzajuceho roku?

do 1 mesiaca od podnia ziadosti
0
Nehlasovalo
od 1 do 3 mesiacov
1
20%
od 3 do 6 mesiacov
1
20%
este nemam vyrovnany preplatok dane z minuleho roku
3
60%

Celkom hlasovCOLON 5

stoffa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Pon Okt 23, 2006 5:12 pm

TAX CREDITS CLAIM 2006

Poslať od stoffa » Pon Okt 23, 2006 6:04 pm

Mate niekto skusenosti? Ja mozem prezentovat len to co som pocul. Ak v UK odpracujete min. 1 rok mozete na IR ziadat o doplacanie nejakej ciastky k vasemu platu. Vyska pridelovanej sumy je stanovena podla toho kolko zarabate mesacne a kolko odpracuvavate hodin. Zarabanie minimalnej mzdy(ktora je v UK momentalne 5,05libry na hodinu) totiz nedosiahne akoby zivotne minimum v UK a tak to IR doplaca do urcitej sumy. Mam momentalne pri sebe formular ziadosti a s niektorymi kolonkami si neviem rady. Na tychto strankach som sa docital hlavne o vrateni dani z predchadzajuceho roku. Po strastiplnom vybavovani som to nejak dokopal do uspesneho konca. Je tu vsak nova vyzva. TAX CREDIT

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: TAX CREDITS CLAIM 2006

Poslať od xaxa » Pon Okt 23, 2006 7:42 pm

Heh, no aspon viem koho svojimi danami financujem :)

stoffa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7

xaxa

Poslať od stoffa » Pon Okt 23, 2006 9:38 pm

no ja to zatial ste nie som

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Pon Okt 23, 2006 9:40 pm

stoffa píšeCOLONJe tu vsak nova vyzva. TAX CREDIT
"Nova vyzva"?!
Mi to pripada klasicky pripad ako u Poliakov - vzdy sa len dohaduju o tom ako co najviac obrat toto "dobromyselne" kralovstvo o viac a viac penazi pomocou nejakych nastrojov ktorymi chce vlada pomahat (podpory, pridavky) tym co su v nudzi a ktorym to naozaj treba.
Smutne...
Nehovorim samozrejme o vratenie casti dane. To je normalna vec.

stoffa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7

Pre MARL.

Poslať od stoffa » Štv Nov 09, 2006 7:25 pm

Dam Ti otazku. Preco by som nemohol vyuzit nieco na co mam narok? Som iny ako ostatny moji kolegovia. Len na svoju obranu uvediem. Pracujem, a pracujem vela nonstop kazdy den. Co si mam mysliet o domacich ktori radsej nepridu do prace pretoze by im zrusili spominany TCC? To, ze zatial TCC nevyuzivam je ina vec. Pokial budem zarabat slusne a bude sa z toho dat normane vyzit nemam zaujem poberat nejakych smiesnych par susnov. Preco by som mal makat ako farebny ked mozm mat to co zarabam aj inou legalnou cestou?

balco
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Str Feb 01, 2006 1:42 pm
CONTACTCOLON

Poslať od balco » Štv Nov 09, 2006 8:07 pm

Mi to pripada klasicky pripad ako u Poliakov - vzdy sa len dohaduju o tom ako co najviac obrat toto "dobromyselne" kralovstvo o viac a viac penazi pomocou nejakych nastrojov ktorymi chce vlada pomahat (podpory, pridavky) tym co su v nudzi a ktorym to naozaj treba.
Smutne...
Nehovorim samozrejme o vratenie casti dane. To je normalna vec.[/quote]

to nie je klasicky polsky pripad ale niekho ineho, aj ked poliaci ich nasleduju a "tych druhych" nebudem spominat aby som nebol hnusny rasista.....

BUTTON_POST_REPLY