Mala by platit ci nie?

Všetko o mzdách, platoch, výplatách, daniach a odvodoch v Anglicku.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
bibusko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Ned Júl 02, 2006 9:26 am

Mala by platit ci nie?

Poslať od bibusko » Pon Jan 08, 2007 4:21 pm

Ahojte.
Pracujem tu ako au-pair plu. Ale ked som sem prisla minuly rok v septembri,tak prvu rodinu som si nasla sama cez net,ale potom som odisla do druhej rodiny a ta uz bola cez agenturu,do ktorej som sa prihlasila tiez len na nete. Nasli mi rodinu,kde som uz 5mesiacov,ale ked som sem prisla,tak domaca sa somnou dohodla,ze v agenture povie,ze sa mi u nej nepaci a ze pojdem prec,a to len preto,aby ona nemusela platit agenture cca 400£. Takze nikto teraz nevie,ze som tu a ja neviem ci ona by mi mal platit aspon zdravotne poistenie,(ako moj zamestnavatel) alebo nie...
dufam,ze to nie je moc zlozite ,a ze mi budete vediet niekto poradit. Velmi vam dakujem.
Sandra.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Mala by platit ci nie?

Poslať od xaxa » Pon Jan 08, 2007 4:41 pm

bibusko píšeCOLONAhojte.
Pracujem tu ako au-pair plu. Ale ked som sem prisla minuly rok v septembri,tak prvu rodinu som si nasla sama cez net,ale potom som odisla do druhej rodiny a ta uz bola cez agenturu,do ktorej som sa prihlasila tiez len na nete. Nasli mi rodinu,kde som uz 5mesiacov,ale ked som sem prisla,tak domaca sa somnou dohodla,ze v agenture povie,ze sa mi u nej nepaci a ze pojdem prec,a to len preto,aby ona nemusela platit agenture cca 400£. Takze nikto teraz nevie,ze som tu a ja neviem ci ona by mi mal platit aspon zdravotne poistenie,(ako moj zamestnavatel) alebo nie...
dufam,ze to nie je moc zlozite ,a ze mi budete vediet niekto poradit. Velmi vam dakujem.
Sandra.
au-pair nie je zamestnanie a tak nemoze byt tvoj zamestnavatel. Neboj sa, ani agentura ti zdravotne poistenie neplatila.

BUTTON_POST_REPLY