Preplatenie seku

Všetko o mzdách, platoch, výplatách, daniach a odvodoch v Anglicku.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kackaaaa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pon Aug 27, 2007 10:16 pm
BydliskoCOLON Skalica

Preplatenie seku

Poslať od kackaaaa » Uto Aug 28, 2007 12:57 am

Ahojte, viete mi niekto poradit??
Odisla som z UK, s tym, ze som si zrusila ucet. Moj posledny zamestnavatel mi odmieta poslat peniaze na slovensky ucet, miesto toho mi vystavil sek, ktory mi anglicka banka nechce zobrat, pretoze ucet je pisany na kamaratku- ktora je stale v UK, a na seku je moje meno, vraj to musi byt vsetko pisane na mna. Takze mi poslali sek pekne v obalke na moju SVK adresu, a ja neviem, co s nim mam teraz robit. Ci mi to nejaka banka vyplati. Pride mi to nelogicke, ved oni musia predsa obdrzat nejake peniaze- od zamestnavatela, aby mi ich nasledne mohli vyplatit, nie?! Pre info- ucet mam otvoreny v Slov. sporitelni. Ak mi niekto moze poradit, alebo bol v podobnej situacii, prosim ozvite sa. Diiky :-)

kackaaaa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
BydliskoCOLON Skalica

Poslať od kackaaaa » Uto Aug 28, 2007 1:34 am

kamoska s tym suvisi tak, ze povodne som chcela, aby to poslali na jej ucet. co som asi zabudla spomenut...no hej, ved na to sa pytam, ci mi to preplati slovenska banka. pretoze ako som pisala vyssie, odmietaju mi poslat peniaze na SVK. ja tymto veciam absolutne nerozumiem, preto sa pytam..ze ake peniaze mi vyplatia, ked ziadne neobdrzia, alebo to budu nejako strhavat ci vymahat od nich?! no kazdopadne mi to asi moze byt jedno.. islo mi o to, ci mi to tuna daju. ok, dik

kackaaaa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
BydliskoCOLON Skalica

Poslať od kackaaaa » Uto Aug 28, 2007 1:57 am

OK, diky moc, presne toto som chcela pocut :-))

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Poslať od brightonak » Uto Aug 28, 2007 9:03 pm

Len si radsej v meste obehni vsetky banky a spytaj sa kolko za to zaplatis a kolko Slovenskych korun ti daju. Ak je to sek v hodnote 1000 libier, vyplati sa ti ich obehnut. Treba sa pozerat na to kolko si banka vezme za preplatenie seku a kolko za zmenu libier na koruny. Cena sa moze lisit i o tisicovku.
brightonak

BUTTON_POST_REPLY