registracny poplatok v UK

Všetko o mzdách, platoch, výplatách, daniach a odvodoch v Anglicku.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Mazko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Okt 23, 2007 12:50 pm

registracny poplatok v UK

Poslať od Mazko » Uto Okt 23, 2007 1:09 pm

Ahojte, poradi mi prosim niekto ako je to ohladne platenia registracneho poplatku Home office. do juna 2007 som bola studentkou VS. V praci v UK kde som zacala robit od jula 2007 do oktobra 2007 som neplatila dan z dovodu ze som bola na zaciatku dan. roku student. Danovy kod mam 522L. Z poslednej vyplaty mi vznikol ale narok na dan, lebo mi uctovne spojili dve vyplaty a tak som poslala na IR formulare P85 a P45. Oni mi poslali odpoved, ze este im chyba P86. Kazde leto pocas VS som bola v UK, max. na 3 mesiace, ale ten registracny poplatok som platila len prvy krat v sume L50a aj to mi ho po 2 meisacoch od mojho odchodu z UK vratili sekom na Slovensko. V ostatnych rokoch som tento registracny poplatok neplatila, lebo zamestnavatel mi ho nestrholz vyplaty a ani mi nikam neposielal pas. Tak teraz neviem ci je ho potrebne platit ked som bola ako student a neplatila som ani dane, platila som len NI. Chcem im to poslat do IR naspat vyplnene, len sa bojim aby to vsetko bolo ok....nechcem mat nijake podlznosti voci UK....uz sa tam neplanujem vratit, a tak by som mala vsetko v poriadku.....za radu dakujem

BUTTON_POST_REPLY