Koľko trvá UK agentúre kým ma pozve na pohovor?

O pracovných pohovoroch pre získanie práce v Anglicku.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
oliver1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Str Sep 14, 2005 3:05 pm
BydliskoCOLON Prievidza

Koľko trvá UK agentúre kým ma pozve na pohovor?

Poslať od oliver1 » Uto Okt 11, 2005 5:20 pm

Caute,

ak ma niekto skusenosti s hladanim IT jobs v UK , kolko
zvycajne trva agenture to setup interview pre applikanta. V jednej agenture mi agent vravel ze to moze byt za den ale moze to trvat aj vyse mesiaca
dik za odpoved

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: Otazka tykajuca sa interview setup pri IT jobs

Poslať od sidzej » Uto Okt 11, 2005 5:48 pm

oliver1 píšeCOLONCaute,

ak ma niekto skusenosti s hladanim IT jobs v UK , kolko
zvycajne trva agenture to setup interview pre applikanta. V jednej agenture mi agent vravel ze to moze byt za den ale moze to trvat aj vyse mesiaca
dik za odpoved
Hladas pracu uz tu v UK alebo zo SR? Je to dost dolezite vediet, nakolko to asi ovplyvni dost tvoje rozhodnutie ist alebo neist na dane interview, pripadne zvazit svoje sance. Samozrejme agent ti neklamal, zalezi to vzdy len a len na jeho zakaznikovi, cize na firme, ktora cloveka hlada. Ti ta mozu pozvat na interview zo dna na den ale aj s planovanim mesiac vopred ;)

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Re: Otazka tykajuca sa interview setup pri IT jobs

Poslať od pankac » Uto Okt 11, 2005 6:01 pm

Je to tak ako ti povedali.. zavisi to od klienta, od toho aka je to urgentna pozicia, od snahy agenta ta na tu poziciu dostat, od mnozstva kandidatov.. Ale ak si naozaj zaujimavy kandidat, tak by to nemalo trvat prilis dlho, ak ano, tak asi nieco neklape. Ale kedze dostat pravdive a presne informacie z agentury o stave veci byva casto velky problem, tak ti asi neostava ine len sa spoliehat na to co ti (ne)povedia a cakat..(a pokial neuvidis offer letter tak sa na to zasadne nespoliehat sa a hladat popritom usilovne dalej :)
Ale ked ti ide o to urychlit to, mozes skusit svojmu agentovi jemne medzi recou naznacit, ze mas aj ine ponuky...(samozrejme ak mas CV s ktorym si to mozes dovolit) a mozno sa veci pohnu.

BUTTON_POST_REPLY