Byt na prenajom v Readingu

Ubytovanie v Londýne - kým si nájdem prácu. Hostely v Londýne. Dobré štvrte vs zlé štvrte.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Byt na prenajom v Readingu

Poslať od jaro » Uto Júl 26, 2005 9:52 am

Ponukame byt na prenajom v Readingu. Pozostava z chodby, obyvacky, spalne, WC+kupelne a kuchyne s prackou, chladnickou a sporakom s rurou.

Je to moderny, cisty, teply, suchy byt bez nabytku (len vstavane skrine v spalni a na chodbe) na prizemi v dobrej, tichej stvrti blizko Prospect Park. Parkovanie (vlastny box + visitor parking) na residencial parkovisku s CCTV. Zahradnik, upratovanie spolocnych priestorov a umyvac okien v cene najmu.

Fotka bytovky

Najom vo vyske cca £600 mesacne. Council tax band B (£100 measacne).

Prenajom cez agenturu John Mortimer Property Management. Byt bude volny v polovici septembra.

V tomto byte teraz byvame my, stahujeme sa vsak do vacsieho. My sa stahujeme v septembri, no najom musime platit az do polovice oktobra (zle sme pochopili vyklad notice period v zmluve), preto hladam niekoho kto by sa tam chcel nastahovat uz v polovici septembra, aby sme nemuseli platit najom ked tam uz nebudeme.

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 9:11 am

Poslať od Rely » Uto Júl 26, 2005 11:49 am

A ja myslel, ze bydlis v Bristolu...? Asi uz v tom mam vazne chaos!

Reading mam rad, ale bohuzel praci jsem dostal presne na opacne strane (od Londyna), i kdyz ve stejne vzdalenosti jako Reading (od Londyna), takze nejenze nemohu Tvou nabidku prijmout, ale navic musim sam aktivne hledat, kam se z LDN (kde stale jeste bydlim) movenout bliz ku praci, nebot commuting 5 hodin (kdyz vse funguje jak ma) neni vazne nic prijemneho.

Pekny den a at se Ti nekdo ozve!

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Júl 26, 2005 12:06 pm

Rely píšeCOLONA ja myslel, ze bydlis v Bristolu...?
V Bristole som zacinal, teraz byvame od decembra v Readingu.

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 9:11 am

Poslať od Rely » Uto Júl 26, 2005 12:21 pm

jaro píšeCOLON V Bristole som zacinal, teraz byvame od decembra v Readingu.
Oh, I see!

BUTTON_POST_REPLY