hladame jednotlivca alebo par do podnajmu - Blackhorse Road

Ubytovanie v Londýne - kým si nájdem prácu. Hostely v Londýne. Dobré štvrte vs zlé štvrte.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

hladame jednotlivca alebo par do podnajmu - Blackhorse Road

Poslať od dagda » Štv Sep 01, 2011 8:24 pm

ahojte,

dozrel cas a ideme sa trochu viac osamostatnit. sme usporiadany, nefajciarsky cesko-slovensky par. nasli sme si dom na prenajatie, kde budeme byvat my dvaja v master bedroom a ty/vy dvaja v krasnej priestrannej double izbe. dom sa nachadza na Warner Road, nedaleko Blackhorse Road stanice.
dom ma priestrannu kuchynu a prijemnu zahradu orientovanu na juh. ma aj tzv. lounge - dining room, ktora bude ciastocne aj studovna.
vasa izba ma drevenu podlahu (na pohlad je ta izba krajsia ako nasa :)) a vyjednavame nabytok s landlordom, popripade nieco zabezpecime sami podla vasich potrieb, alebo si mozete zabezpecit aj sami. matrac na postel bude novy. izba je orientovana do tichej ulice a ma aj krb, ale ten je skor dekoracia nez pre realne vyuzitie na spalovanie dreva.
televiziu zatial neplanujeme, ale ak by ste ju chceli, bude to na vas, vratane TV licencie, do vasej izby. my TV nepotrebujeme a ani nechceme.

cena bude [excl. bills, teda council tax a spotreba budu navrch (ziadna horibilna suma)]
- pre jednotlivca: £110 tyzdenne (naozaj krasna a priestranna izba a prijemny dom)
- pre par: £140 tyzdenne
kto by mal zaujem, nech sa paci, kontaktujte ma na cisle 07579 525 222.
stretneme sa, pokecame, uvidime.
nastahovat sa mozeme od 1. oktobra, ale viewings sa mozu dohodnut aj skor.

pozadovat budeme;
-mesacne najomne vopred
-trojtyzdnovy vratny depozit a
-referencie od predchadzajuceho landlorda ci agentury.

hladame pokojneho, cistotneho a nekonfliktneho cloveka/ludi, NEFAJCIAROV, ziadne drogy alebo problemy s alkoholom, na dlhsiu dobu (min. 3 mesiace). my tam planujeme zit vyse dvoch rokov do ukoncenia studia jedneho z nas (druhy je self-employed) a potom sa uvidi. mozno zostaneme aj dlhsie.
ma to byt nas spolocny domov, tak by sme radi nasli toho spravneho cloveka/par.
o vybavenie sa postarame, ale ak mate nieco zo svojho vybavenia, len to uvitame.

s pozdravom

dagmar

BUTTON_POST_REPLY