Na kolik prijde single room v ne moc drahe ctvrti?

Ubytovanie v Londýne - kým si nájdem prácu. Hostely v Londýne. Dobré štvrte vs zlé štvrte.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
toten_kopf
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Jan 15, 2006 9:18 am

Na kolik prijde single room v ne moc drahe ctvrti?

Poslať od toten_kopf » Ned Jan 15, 2006 9:39 am

Servus pratele, po 5 letem pobytu v USA(New York City) bych se rad zacatkem dubna prestehoval do UK, pravdepodobne do Londyna. Tady v NYC jsem vzdycky bydlel v horsich(da se rici i nebezpecnych) ctvrtich, coz mi nikdy zvlast neprekazelo- prostitutky i dealeri drog muzu prijit obcas vhod. Zajimalo by me kolik tak muze prijit singleroom v nejake ne moc drahe ctvrti v London - nemusim nutne bydlet s Cechama nebo polakama. Dal bych se chtel zeptat jestli myslite, ze 3000 $ cca 1700 Pounds mi do zacatku bude stacit.?

wray
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Štv Aug 18, 2005 6:43 am
BydliskoCOLON E17
CONTACTCOLON

moje naklady...

Poslať od wray » Pon Jan 16, 2006 12:04 am

no setrny clovek ako ja vyratal, ze na mesiac treba najmenej 300 libier :) ale ti co su v londyne dlhsie a chcu si aj uzit sa takemuto cislu len zasmeju...
na www.gumtree.com su single roomy od 50 na tyzden (200+/mesiac teda), doprava - ak nevadi ze budes cestovat dlhsie busmi tak mesacnik na dve zony cez 50 libier, a za 50 libier sa da mesiac aj skromne jest, ak si teda budes varit sam stravu bohatu na sacharidy (rozumej rozne obmeny najlacnejsich zemiakov, ryze a cestovin :) cize ked to tak scitam tak 4 mesiace vydrzis ako nic, a s 5 rocnymi skusenostami z USA, by si musel mat sakra velku smolu aby si si nenasiel daky job dovtedy...

drzim uprimne palce

ps. ja som siel v septembri prvykrat do londyna s 800 librami (pracu som zohnal do mesiaca, takze sicko volrajce) teraz som tu len treti den, ale bral som 700 libier, a dufam ze opat daco najdem, lebo libry som uz zacal minat :)

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Pon Jan 16, 2006 4:01 pm

Ja som prisiel v roku 2004 do Londyna so £60 :-) Ale ubytko som mal zabezpecene zadara a prvu pracu som nasiel hned na druhy den po prichode. Zrejme som bol lucky.

toten_kopf
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Jan 15, 2006 9:18 am

Poslať od toten_kopf » Štv Jan 19, 2006 2:28 am

no , tak to jste me moc nepotesili, kdyz pocitam, ze min. mzda je 5.05 na hodinu, asi bych si pri 40 hodinach tydne na najem nevydelal. No jeste popremyslim, jestli by nebylo lepsi zvolit jine mesto. Mimochodem, daji se sehnat inzeraty na flatshare nekde v realitkach, nebo jsou proste v novinach?

ps: omlouvam se adminovi za spatny nazev topicu

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Jan 19, 2006 10:07 am

toten_kopf píšeCOLONMimochodem, daji se sehnat inzeraty na flatshare nekde v realitkach, nebo jsou proste v novinach?
Aj tam, aj tam. Ak pojdes cez realitku, priprav sa na poplatky a reference check. Ak chces kontaktovat priamo landlorda alebo existujucich najomcov bytu, skus to radsej cez noviny, alebo web.

BUTTON_POST_REPLY