Ubytovanie v Londyne - Website, Sprostredkovanie

Ubytovanie v Londýne - kým si nájdem prácu. Hostely v Londýne. Dobré štvrte vs zlé štvrte.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY

Vyuzili by ste bezplatnu sluzbu ubytovania pomocou specializovanej webstranky?

Nie, nemam zaujem.
0
Nehlasovalo
Nie, radsej si najdem ubytovanie sam, cez priatelov.
0
Nehlasovalo
Nie, spolahnem sa na specializovane realitne agentury.
0
Nehlasovalo
Ano, vyuzil by som tuto sluzbu osobne.
7
54%
Ano, doporucil by som tuto sluzbu mojim znamym.
3
23%
Ano, mam moznost ponuknut byt/dom/izbu na prenajom.
3
23%

Celkom hlasovCOLON 13

mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Str Apr 28, 2004 12:45 pm
CONTACTCOLON

Ubytovanie v Londyne - Website, Sprostredkovanie

Poslať od mike2star » Štv Aug 19, 2004 5:48 pm

Ahoj vsetci,
v par mejloch ma zopar z Vas kontaktovalo ohladom ubytovania v Londyne.
Dali sme s Bomom hlavy dokopy a prisli na napad website ohladom sprostredkovania ubytovania, bez akychkolvek dodatocnych ''asistencnych sluzieb, kurzov do skoly'' a podobnych veci, ktore su za poplatok.
Sluzba by bola za takzvanu vatikansku menu.
Ide nam o to aby slusni ludia dostali slusne ubytovanie. Byty by boli overene administratormi osobne a kazdy overeny byt by dostal nasu garanciu, ze udaje o nom su pravdive a fotky bytu nie su od susedov odvedla :).

Rozhodol som sa spravit marketingovy prieskum, aby sme vedeli, ci sa do toho mame vobec pustat, a teda:

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Ned Máj 02, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Kings Cross
CONTACTCOLON

Poslať od otik » Sob Aug 21, 2004 1:35 pm

Ked som pred par mesiacmi isiel do londyna, hladal som s frajerkou ubytko najskor cez gumtree je tam spusta ponuk sak viete, ale nakoniec sme aj tak isli cez agenturu lebo sme chceli mat istotu ze to ubytko dostaneme. Aj tek nas ubytovali uplne inde ako vraveli a dom nebol vybaveny ako slubovali ale to je ina story ;o) Ak ma tato stranka pomoct tak je to urcite dobry napad. Mam ale otazky ktore mozu byt klucove:
1. ci je vobec mozne spolahnut sa na ubytko dohodnute mailom mimo agentury, asi nikto by nechcel zostat bez ubytka po prichode do londyna, po tejto stranke by mala byt zabezpecena vysoka garancia co si ale neviem dost dobre predstavit ako.
2. Zaujimavy by bol prieskum kolko ludi, ktori prisli cerstvo do londyna ostalo na svojej povodnej adrese aspon prve tri mesiace. Ja osobne som sa odstahoval z prvej adresy po dvoch tyzdnoch ;o) Podla mna je velka pravdepodobnost ze sa cerstvi ludia relativne skoro prestahuju. A ked by som mal ja volnu izbu a chcel ju prenajat tak by som ju chcel prenajat raz a nadlho a nie kazde 3 mesiace ;o)

Kazdopadne si myslim ze to nieje zly napad a ak sa rozhodnete vyrobit to bude to len +. Po technickej stranke mozem aj pomoct ak by ste potrebovali..

BUTTON_POST_REPLY