Akou farbou vyplniť formulár WRS?

Všetko o programe britskej vlády Registrácia pracovníkov - Worker(s) Registration Scheme - WRS.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Kralovna Alzbeta
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 2:15 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Akou farbou vyplniť formulár WRS?

Poslať od Kralovna Alzbeta » Ned Mar 13, 2005 12:24 pm

Ahojte! Prosim poradte! Akou farbou treba vyplnit formular pre Workers Registration Scheme? Morda alebo cierna? Niekde som to davnejsie citala ,ze ciernou vyplnene formulare su uz nie platne ,ze treba vypisat znovu mordou a tak sa vsetkych pytam, lebo nie som si ista.Vopred Dakujem a prajem pekny den! Este chcem pochvalit tuto stranku, lebo je tu vela uzitocnych info.

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

Akou farbou treba vyplnit WRS form

Poslať od andrea a. » Ned Mar 13, 2005 12:56 pm

Ked ti mam pravdu povedat, tak som si nie ista, ale na vacsine formularov v UK je, ze ich treba vyplnit ciernou.

Pokial viem, na WRS form nie je nikde uvedene, ze akou farbou, ale osobne by som ho vyplnila ciernou.

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Ned Mar 13, 2005 1:30 pm

Osobne si myslim ze v Home Office nepozeraju na to ci je to modre alebo cierne pero ale na to ci si formular vyplnila spravne a dolozila vsetky doklady. Takze si nad tym nelamaj az tak hlavu.

Kralovna Alzbeta
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Dakujem

Poslať od Kralovna Alzbeta » Ned Mar 13, 2005 5:09 pm

Dakujem vsetkym za info.A taktiez sa ospravedlnujem za chyby ktore som sposobila. Nie som na tejto stranke dlho zaregistrovana a tak som si ani neuvedomila,ze to nie je v spravnej teme zaradene. Este raz , prepacte. Nabuduce sa polepsim a co sa tyka toho nadpisu , vsak to je predsa jedno ci nie ? Okay prajem pekny zvysok dna.

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: Dakujem

Poslať od monika » Ned Mar 13, 2005 6:48 pm

Kralovna Alzbeta píšeCOLON. Nabuduce sa polepsim a co sa tyka toho nadpisu , vsak to je predsa jedno ci nie ?
Ó, to teda nie je.
Toto fórum je jedno z mála, kde sa dbá (teda Bomo dbá)dávať trefné nadpisy a ver tomu, že keď budeš čokoľvek tu hľadať, určite to oceníš.

Kralovna Alzbeta
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Kralovna Alzbeta » Pon Mar 14, 2005 12:24 pm

ahoj. teraz uz chapem a ocenujem kvalitu. pekny den

BUTTON_POST_REPLY