P 45

Všetko o programe britskej vlády Registrácia pracovníkov - Worker(s) Registration Scheme - WRS.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Khadartsev
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Máj 25, 2006 1:06 am

P 45

Poslať od Khadartsev » Štv Máj 25, 2006 2:02 am

Ahoj, chcel by som vas poziadat o radu. Minule leto som robil 3 mesiace v UK, mam vybavene WRS a NIN. V praci som koncil v piatok a v nedelu som letel, tak mi zamestnavatel slubil, ze P 45 posle, co sa zial nestalo. Toto leto cestujem opat do Anglicka a preto ma zaujma, ci s tym budu u noveho zamestnavatela nejake problemy a pripadne ako sa im mam vyhnut, kedze od predosleho mam iba vyplatne pasky a nie P 45. Vdaka.

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Štv Máj 25, 2006 11:40 am

Ahoj, chcel by som vas poziadat o radu. Minule leto som robil 3 mesiace v UK, mam vybavene WRS a NIN. V praci som koncil v piatok a v nedelu som letel, tak mi zamestnavatel slubil, ze P 45 posle, co sa zial nestalo. Toto leto cestujem opat do Anglicka a preto ma zaujma, ci s tym budu u noveho zamestnavatela nejake problemy a pripadne ako sa im mam vyhnut, kedze od predosleho mam iba vyplatne pasky a nie P 45. Vdaka.
Ja to ako ziadny velky problem nevydim - ak nemas P45 - zamestnavatel ti da P46 ktoru ty vyplnis a zamestnavatel odosle na IR.

BUTTON_POST_REPLY