POZOR. WRS OD PONDELKA STOJI UZ 90 LIBIER POPLATOK

Všetko o programe britskej vlády Registrácia pracovníkov - Worker(s) Registration Scheme - WRS.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
motor
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Str Máj 19, 2004 5:28 pm
BydliskoCOLON Beal Feirste and Caerdydd soon

POZOR. WRS OD PONDELKA STOJI UZ 90 LIBIER POPLATOK

Poslať od motor » Str Apr 04, 2007 4:49 pm

http://www.ind.homeoffice.gov.uk/6353/2 ... il2007.pdf

dear comrades in arms,

I'm sorry to announce Greedy Gordy's new policy of rasing prices of everything. And taxes. And all.

Nie ze by ma to zaujimalo kvoli mne, ale od 2ho aprila, tj pondelka uz plati novy 'cennik vykonov' Home Office-u.

Tj z 200 na 575 appl for naturalisation /aj ked sa zda ze nemusi byt ceremony, ale iba oath, cim sa da 'usetrit'. alebo to je iba extra popri ceremony?/
Thank fuck EEA nationals neplatia za permanent rezidenta ako third countries platia WHOPPING £750 za Indefinite Leave to Remain.

Anyway, back to topic.
Ti z vas co sa chystaju do UK ci este sa neregistrovali, mali by sa podla zakonov.
A uz to bude drahsie.

PRECO? KVOLI POLIAKOM. Oni mozu za vsetko zle co 'nas' postihuje :-P Len ma neukamenujte ze som rasista. heh. Ako sa uz niekto vyjadril lebo som iba spomenul suchy fakt ktory sa tykal poliakov. ziadna osobna pripomienka.
Nebyt takeho navalu do UK, tak by sa prve zdrazovanie nedialo. Aj ked je otazka kolko by to bolo teraz tak ci tak.

Zmenou poplatku teda prirodzene dochadza k zmene tlaciv. akosi to neviem prave najst na webe Home Office.

motor
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Str Máj 19, 2004 5:28 pm
BydliskoCOLON Beal Feirste and Caerdydd soon

link na nove tlacivo

Poslať od motor » Str Apr 04, 2007 4:58 pm

http://www.ind.homeoffice.gov.uk/6353/1 ... pril07.doc

sorry, troska som to prehliadol ci ako pred par minutami.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Re: POZOR. WRS OD PONDELKA STOJI UZ 90 LIBIER POPLATOK

Poslať od Gina » Štv Apr 05, 2007 10:12 am

motor píšeCOLON I'm sorry to announce Greedy Gordy's new policy of rasing prices of everything. And taxes. And all.

Nie ze by ma to zaujimalo kvoli mne, ale od 2ho aprila, tj pondelka uz plati novy 'cennik vykonov' Home Office-u.

Tj z 200 na 575 appl for naturalisation /aj ked sa zda ze nemusi byt ceremony, ale iba oath, cim sa da 'usetrit'. alebo to je iba extra popri ceremony?/
Thank fuck EEA nationals neplatia za permanent rezidenta ako third countries platia WHOPPING £750 za Indefinite Leave to Remain.
Hehe, zalozime ani-labour politicky debatny kruzok?

Skoro som sa zadusila na kaviari ked som si zmenu poplatku za naturalisation videla. Nevadi, dako tych par supiek dokopy dam (uz som okolo office poslala obalku s kartou a prosbou aby dobre duse prispeli).
Aby sme boli fer, nemyslim ze je to kvoli Poliakom. UK sa meni na anti-foregin, proti multi-kulti tak rychlo, ako sa kazde rano vypreda najnovsie vydanie THE SUN s titulkom: "We are the richest nation as our house prices soar".

Prave olizujem obalku s listom pre Janka Reida a ziadam ho o justifikaciu za skoro 300% narast administrativneho poplatku (vsak Gordie tvrdi ze inflacia je pod 3%). Shall keep you advised, should I get any reply.

Dovtedy prechadzam na hrianky s maslom a setrim do prasiatka.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Sob Apr 07, 2007 10:57 am

Ginuška, prekladám tvoje príspevky manželovi, dobre sa na nich bavíme.
Čo sa týka poplatku za IRL - nepotešilo ma to ani trochu, keďže poplatok kvôli urýchleniu procesu budem platiť (dík za odpoveď v Echu). Asi tiež investujem do piggy-bank. Z môjho maslového toastu sa však štandard znížiť veľmi nedá. Vyzerá to tak, že si žiadatelia budú v budúcnosti brať pôžičku aj na WRS.

filip_12
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Apr 13, 2007 8:52 am
BydliskoCOLON Crawley, West Sussex

Poslať od filip_12 » Ned Nov 23, 2008 8:20 pm

nechcem zakladat novu temu tak to pisem sem, pocul som uz od viac ludi ze od noveho roku by sa mal zrusit poplatok 90libier pre niektore staty EU,.. skusal som to najst na nete a k nicomu som sa nedopatral, takze to asi nie je pravda.. viete nieco o tom?

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Ned Nov 23, 2008 10:15 pm

Nieco najdes, ak zagooglis "WRS fee A8 2009", napriklad tento link:
http://www.labourproviders.org.uk/files ... l_2008.pdf

BUTTON_POST_REPLY