Problemy z nezaregistrovania sa na Home Office.

Všetko o programe britskej vlády Registrácia pracovníkov - Worker(s) Registration Scheme - WRS.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Cargo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Aug 24, 2004 7:11 pm
BydliskoCOLON Martin, SR
CONTACTCOLON

Problemy z nezaregistrovania sa na Home Office.

Poslať od Cargo » Štv Feb 17, 2005 11:36 am

Ahojte,
... tato otazka patri tym co uz pracuju v UK dlhsie ako mesiac a nie su zaregistrovani na Home Office. Mal uz niekto z Vas z toho nejake problemy? Poznam tu par ludi, ktori maju uz dlhsie full-time joby a vobec nie su zaregistrovani a zatial im ziadna upomienka alebo nieco podobne zo strany Home Office neprislo. Dokonca mnohi ani nevedia ze sa treba registrovat (ani niektori zamestnavatenie to nevedia). Ja teraz makam pre jednu agency full-time uz skoro mesiac a vobec ziadnu registraciu odo mna neziadaju. Cez leto planujem ist domov tak neviem ci sa mi vobec oplati registrovat. Poradte niekto ci mozem mat z toho nejake problemy.
... A este by som rad vedel ci sa treba registrovat aj v pripade, ked som zaregistrovany uz 3 mesiace v jednej agenture, ale prvy mesiac som pre nich pracoval 2 dni potom som mesiac robil inde a potom som pre nich opat par dni pracoval a teraz robim inde ... a mozno v buducnosti pre nich opat par dni odmakam ???
... Ak uz moje otazky niekto na tychto strankach polozil, tak vopred sorry ale mam hrozne malo casu na net.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Feb 17, 2005 11:44 am

BUTTON_POST_REPLY