Hľadám prácu Warrington, Liverpool, Manchester

Pracovné ponuky v Anglicku a inde vo Veľkej Británi.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Mayo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pia Nov 27, 2009 1:22 pm

Hľadám prácu Warrington, Liverpool, Manchester

Poslať od Mayo » Sob Nov 28, 2009 9:34 pm

Prosím ak viete niekto o nejakej práci dajte vedieť, súrne. Ďakujem.

colgate
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Júl 10, 2010 8:08 pm

Re: Hľadám prácu Warrington, Liverpool, Manchester

Poslať od colgate » Ned Júl 11, 2010 9:02 pm

marks§spencer vo warringtone momentálne tam robí nábor žilinská agentúra mobilecollege chcem ist cez nich,vraj sú spolahliví zatial som na nich nenašiel žiadne nejak negatívne ohlasy,mám v pláne vycestovat nejak začiatkom augusta,tak neviem či berú len cez agentúry alebo aj na priamo

guess.whoo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Jún 30, 2010 3:29 pm

Poslať od guess.whoo » Uto Júl 13, 2010 4:05 pm

neodporucal by som. ja tam robim a oni robia nabor teraz ale vam nepovedia, ze je to len docasne. oni teraz beru ludi len na brigadu ked je cez leto sale. potom vyhadzuju a naberaju ludi zas pred vianocami a zas v januari dovidenia.

colgate
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Júl 10, 2010 8:08 pm

Poslať od colgate » Uto Júl 13, 2010 10:06 pm

Každá z tohoto typu prác je z rizikom niekto sa uchytí niekto nie,nepoznám teraz nič s garanciou ale kto vie o lepšej ponuke nech dá vediet ale nejakú Best Offer v tomto segmente by som nečakal,ak chceš nejaké garancie musíš byt fakt dobrý a robit v nejakom odbore,sklady a pod. máš vždy z rizikom napr. kamarát robí pre otto workforce a nevie si vynachválit a aké sú tu na nich ohlasy, len negatívne zaleží ako sa vieš postavit k práci a určite aj na štastí kto robí s tebou a nad tebou

BUTTON_POST_REPLY