Zhanam pracu ako IT support London

Pracovné ponuky v Anglicku a inde vo Veľkej Británi.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mozgie
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pia Aug 08, 2008 9:56 pm
CONTACTCOLON

Zhanam pracu ako IT support London

Poslať od mozgie » Str Sep 08, 2010 12:34 am

Zdravim vsetkych Slovakov,Cechov ktory citaju toto forum :)

Zhanam si neaku IT pracu, nieco na zaciatok. Nieco na styl neaky ten support,1st line support a podobne.

Mam experience z Ceskej Republiky a Slovenska..

Momentalne aj studujem, a to uz treti v poradi z Certifikatov od Microsoftu..(MCSA)

Keby ze naahodou niekto vedel, po pripadne mi vedel dat neaky ten typ kam sa mam obratit, resp na aku

agenturu,po pripadne na aku firmu tak za kazdu radu bude vdacny! Vatsinu agentur v Londyne som uz

kontaktoval. Zatim sa nedari.. :(

Anglicke znalosti mam bez problemov...

Vdaka Marek

m2rekx@yahoo.co.uk

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Zhanam pracu ako IT support London

Poslať od xaxa » Str Sep 08, 2010 11:02 am

Si uz v UK? Lebo ked nie, tak to si bez sance lebo takych indianov ako ty je uz v uk doslova statisice a agentura sa nebude babrat s niekym, kto sa este nachadza v rozvojovej krajine (aspon podla ich prehladu o svete).

Inak budes to mat tazke, lebo joby ktore checes robit uz roky vo velkom odchadzaju do india, na filipiny a pod., pochybujem zeby sa robili velke nabory, zvlast v londyne. Takze tvoju perspektivu v tomto nevidim velmi ruzovo.

Neviem preco sa zameriava prave na Londyn, mozno by si nieco nasiel na vidieku, ale ako vravim, urcite len docasne kym tvoj dzob odide do indie (max par rokov).

Sorry ak som ta nepotesil, ale tak to je.

mozgie
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
CONTACTCOLON

Poslať od mozgie » Str Sep 08, 2010 11:35 am

Ako som v Londyne, 3 roky uz :)

Noo to je take diskutabilne, asi nieco na tom pravdy je co pises, ale zasa neverim ze v 12 milionovom meste

sa nenajde nieco..Ja skusam rozne agentury, a rozne veci.. Ved Uvidime, ja skor verim v jedno ze kto hlada

najde, stale, len otazka je cas za kolko :))

a Kedy sa tie nabory robili do Indie ? zaujimava informacia ;)

Vies problem z Vidiekom je ze byvam v centre Londyna a transport tiez neni zadarmo vies :))

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Str Sep 08, 2010 12:23 pm

Myslel som, ze nie si v UK, nenapadlo ma, zeby sa tu pytal niekto kto uz je v UK a vie ako to chodi.

Ak si si nevsimol, tak nabory na support sa v indii robia uz najmenej 10 rokov, prekvapuje ma, ze si o tom nepocul. Vo firme v ktorej som kedysi robil prakticky kazdy jeden wintel, unix, SAP 1st/2nd line support skoncil v indii uz v 2008.

Este by som videl perspektivu v ziskani security clearance (ale treba mat sponzora a byt resident 5 rokov myslim, ale dalo sa to kedysi aj obist, neviem ako teraz). Potom sa mozes uchytit na projektoch, ktore nemozu byt outsourcovane do zahranicia. Alebo potom ziskat podrobnejsie znalosti v niektorej oblasti aby tvoja praca nebola tak lahko nahraditelna, co je dnes velky problem, lebo nikto ti trening nezaplati.

Takze moj nazor je taky, ze pokial je niekto dost mlady, tak by nemal stracat cas a peniaze v IT, zvlast nie v supporte. Pokial to nie je mozne tak tak sa zaregistrovat na vsetkych job sitoch a aplikovat aplikovat aplikovat, kazdy den.
Vies problem z Vidiekom je ze byvam v centre Londyna a transport tiez neni zadarmo vies :))
Ok, tak hladaj...

mozgie
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
CONTACTCOLON

Poslať od mozgie » Str Sep 08, 2010 1:32 pm

Noo neviem ako to chodi kedze som pracoval v It v CR a SR a pokial som sa dostal na dobru uroven anglictiny troska trvalo,nepracoval som v IT oblasti tu vobec, az teraz, kedze uz mam v ruke nieco, MCDST a MCP. a dalej mi trebalo zacat nieco studovat, kedze viem o tom dost ale dost nikdy nestaci :)

Cakaj troska sa asi nerozumieme, mozno ja nemam pravdu ale SAP je uplne nieco ine o ja hladam!

Kamos robi recruitera SAP a to je komple nieco ine ako ja hladam.Ja hladam nieco na styl IT Support, Desktop Support, 1st/2nd Technical Support..Desktop Support Technician Ono videl by som aj sancu lenze treba mi dostudovat MCSA a MCSE, z tymto to pojde lahsie... ale tak to potrva cca rok mozno....stale studujem.

Co je to Serucity Clearace ? Co viem tak treningy v oblasti Support firmy prave platia co som pocul... Lebo stanes sa perspektivny pre firmu..

No a to presne robim, som zaregistrovany na vsetkych asi moznych IT strankach co existuju :o))) a aplikujem kazdy den skoro :)))

tak uvidime. noo kazdopadne dik za nazor a info :))

BUTTON_POST_REPLY