Máte skúsenosť s prácou v sklade vo Warrington?

Pracovné ponuky v Anglicku a inde vo Veľkej Británi.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Monika Novotna
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Jún 20, 2007 5:56 pm
BydliskoCOLON presov

Máte skúsenosť s prácou v sklade vo Warrington?

Poslať od Monika Novotna » Str Jún 20, 2007 6:11 pm

Ahojte,

zaujimalo by ma, ci ma niekto skusenost s pracou balenia oblecenia v skladoch vo Warringtone. Ak sa niekto najde, moze mi prosim, popisat blizsie info ohladom tejto prace pozitivne ale aj negativne. Ja sa zaujimam o tuto pracu cez agenturu, oni slubuju plat az cez 9libier brutto/hod. je to skutocne pravda?
Vdaka

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Str Máj 30, 2007 7:33 pm

Re: sklady warrington

Poslať od Wrana » Str Jún 20, 2007 10:34 pm

Monika Novotna píšeCOLONAhojte,

zaujimalo by ma, ci ma niekto skusenost s pracou balenia oblecenia v skladoch vo Warringtone. Ak sa niekto najde, moze mi prosim, popisat blizsie info ohladom tejto prace pozitivne ale aj negativne. Ja sa zaujimam o tuto pracu cez agenturu, oni slubuju plat az cez 9libier brutto/hod. je to skutocne pravda?
Vdaka
Ahoj, ja mam skusenosti.
V podstate celkom fajn robota...len obcas sa zda monotonna.(mozne nadcasy ale stale len stojis takmer na mieste)Mala som tu cest len dva mesiace ale dufam ze ty beries na vedomie ze kontrakt je na min. pol roka.My sme zacinali skladanim vseliakeho oblecenia a jeho balenim do sacikov a nalepenia stitku nan a ukladanim do kosikov,alebo sme to balili este do ich tasiek ked to bola mensia objednavka..ked si skusenejsia mozes neskor oskenovavat veci kt. pridu na takych vesiakoch a zaroven ti vyjdu stitky ktore na jednotlive kusy lepis. neskor zasa budes skenovat tie saciky s vecami a ukladat ich podla objednavok...joj je to velmi zlozite ti to vysvetlit..tak ja len tak velmi strucne..tak neviem ci pochopis..O tom by som mohla aj knihu napisat :)
Ale bolo to v pohode no..Budete mat zaskolenie a aj pisomny test najprv...Je tam kopa poliakov aj slovaci.Cez ktoru agenturu ides?Vidim ze to opat ponuka mnoho agentur..ja by hned sla ale cas nedovoluje

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Str Jún 20, 2007 10:38 pm

A este som ti zabudla napisat...pri tejto praci som zahliadla ze nase agentury uvadzaju 6-9L...samozrejme ta vyssia suma plati vacsinou len pre nocne smeny.DAlsie infosky ti dam po poskytnuti nazvov agentur cez ktore ides (SK aj GB)

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 11:57 am

Poslať od listonoz » Ned Júl 15, 2007 2:04 pm

Monika Novotna píšeCOLONAhojte,

Vdaka
cau monika, napis ak ta to este zaujima..bola som tam s kamaratmi minuly rok

Wrana
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41

Poslať od Wrana » Ned Júl 15, 2007 3:04 pm

listonoz píšeCOLON
Naozaj listonoz? Tak to sme sa tam museli vidiet :). Odkial si?

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40

Poslať od listonoz » Ned Júl 15, 2007 6:09 pm

Wrana píšeCOLON
listonoz píšeCOLON
Naozaj listonoz? Tak to sme sa tam museli vidiet :). Odkial si?
Mozno, ale my sme robili nocnu smenu.

Mony7
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Júl 16, 2007 8:18 pm
CONTACTCOLON

Sklady Warrington

Poslať od Mony7 » Pon Júl 16, 2007 8:47 pm

Ahojte,
rada by som sa informovala ohladom prace v skladoch vo Warringtone, presla som pohovorom s anglicanom a teraz cakam. Chcela by som vediet nieco viac o tej praci a celkovo o ubytovani, od ludi, ktori tam uz boli. Bola by som veelmi vdacna,
vdaka

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40

Re: Sklady Warrington

Poslať od listonoz » Pon Júl 16, 2007 9:46 pm

Mony7 píšeCOLONAhojte,
rada by som sa informovala ohladom prace v skladoch vo Warringtone, presla som pohovorom s anglicanom a teraz cakam. Chcela by som vediet nieco viac o tej praci a celkovo o ubytovani, od ludi, ktori tam uz boli. Bola by som veelmi vdacna,
vdaka
Ahoj,
bola to lahka praca, nic fyzicky narocne..velmi sme nepotrebovali ani jazyk..az na par viet..boli tam aj taki co nevedeli vobec po anglicky..aj ked bolo lepsie ak aspon ako-tak rozumies, lebo na zaciatku budes vypisovat take formulare.. nadcasy nedufaj ze budes robit, jediny cas kedy sa robil nadcas bolo asi dva tyzdne pred vianocami, inak vobec a ani nocne..tie zacali asi od septembra-oktobra, uz presne neviem..aj ked agentury ich samozrejme slubuju.. bolo tam vela slovakov a hlavne poliakov, anglicanov velmi malo.a co este chces vediet?

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: Sklady Warrington

Poslať od qth » Uto Júl 17, 2007 10:24 am

To nepochopim ako niekto pride do inej krajiny a nema
zaujem sa naucit jej jazyk! Jednak ako potom muoze
fungovat v obchodoch, na uradoch a pod. ale okrem
ineho prist do cudzej krajiny je najlepsi sposob ako
sa naucit cudzi jazyk! Plus so schopnostou komunikovat
v danom jazyku a rapidne zlepsuju moznosti zohnat si
lepsiu pracu!

silver
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37
RegistrovanýCOLON Pia Mar 10, 2006 4:33 pm

kde to je?

Poslať od silver » Ned Dec 23, 2007 11:53 pm

Ahojte,zaujala ma docela tato praca a aj ked tato diskusia prebehla pred par mesiacmi dufam ze sa najde dobry clovek a poradi mi cez jaku agenturu sa da dostat do tejto fabriky pripadne jej anglicku adresu.Napiste to prosim bud sem alebo mi poslite spravu,budem velmy vdacny.

BUTTON_POST_REPLY