Praca pre vodicov

Pracovné ponuky v Anglicku a inde vo Veľkej Británi.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Patrik Bednar
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Pia Nov 02, 2007 10:34 pm

Praca pre vodicov

Poslať od Patrik Bednar » Pia Nov 02, 2007 11:00 pm

Ahoj
Ponuka prace pre Class 1 vodicov(CE) v Northampton.Je to praca cez agenturu www.driverrequire.co.uk Osobne pre nich robim a su seriozny.Schopnost hovorit po anglicky samozrejme vitana, schopnost dohovorit sa s poliakom(pracuje priamo pre firmu v Northampton)nutna.Prax je nutna, idealne v UK.Samozrejme tam niesu ziadne poplatky za sprostredkovanie.Ak viete po anglicky kontaktujte priamo agenturu, ak nie poslite mi mail.
Good luck

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Re: Praca pre vodicov

Poslať od carfaxcat » Pia Nov 02, 2007 11:30 pm

Patrik Bednar píšeCOLONAhoj
Ponuka prace pre Class 1 vodicov(CE) v Northampton.Je to praca cez agenturu www.driverrequire.co.uk Osobne pre nich robim a su seriozny.Schopnost hovorit po anglicky samozrejme vitana, schopnost dohovorit sa s poliakom(pracuje priamo pre firmu v Northampton)nutna.Prax je nutna, idealne v UK.Samozrejme tam niesu ziadne poplatky za sprostredkovanie.Ak viete po anglicky kontaktujte priamo agenturu, ak nie poslite mi mail.
Good luck
Predpokladám, že s Poliakom sa dá dohodnúť aj po anglicky, alebo nie? Myslím tým na kandidátov nehovoriacich po slovensky alebo poľsky.

Stano Ratulovsky
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Nov 03, 2007 11:23 am

Ahoj Pat

Poslať od Stano Ratulovsky » Sob Nov 03, 2007 11:27 am

Patko to je vsetko pekne no kde ty mam poslat mail?

Patrik Bednar
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

e mail

Poslať od Patrik Bednar » Sob Nov 03, 2007 5:43 pm

Ahoj moj email je patrik.bednarovic@gmail.com

Patrik Bednar
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Patrik Bednar » Sob Nov 03, 2007 5:57 pm

Je pravdepodobne ze ten poliak vie po anglicky, ja ho nepoznam.Napisal som to pre ludi ktorych anglictina nieje dobra ale nemaju problem dohovorit sa s poliakmi.Takych ludi je tu dost

BUTTON_POST_REPLY