Prosim o rad

Potrebujete predať letenku? [inzeráty budú zobrazené 30 dní]
BUTTON_POST_REPLY
kozka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Jan 29, 2013 6:16 pm

Prosim o rad

Poslať od kozka » Uto Jan 29, 2013 6:25 pm

ahojte pracoval som 3 roky v anglicku a potom som stratil pracu a musel som odcestovat na slovensko lebo som si nemohol najst ziadnu pracu,ale mam mensi problem nechal som v minuse kreditku a aj overdraft na vyplatenie peniaze nemam.muzem byt niekedy v buducnosti hladany na slovensku koli tomu nejakym exekutorom alebo nie?dakujem za poradenie

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Prosim o rad

Poslať od xaxa » Str Jan 30, 2013 2:08 pm

Boli take pripady, kde boli dlhy predane exekutorom v danej krajine, aj pripady ked sa zatial nic nestalo. Na to bolo treba mysliet skor, nechapem co je to za zhovadilost neplatit dlhy.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: Prosim o rad

Poslať od grief » Str Jan 30, 2013 9:17 pm

Zalezi aj od sumy. Pre 20 libier sa banke neoplati pisat ti list ci telefonovat na SK v pripade ze by aj mali tvoje udaje. Ak je to suma vyssia (co asi je) rataj s tym ze okrem prachu na to sada kazdy mesiac aj poplatok za vyuzitie sluzby overdraft a dnes tam mas vyssiu sumu aka tam bola povodne.

Vsetko je to o komunikacii, pokial ti nevadi zit v strachu ze jedneho dna dostanes neprijemny list ze dlzis taku a taku sumu za tie roky...

Pokial si to chces vysporiadat, staci im poslat email a navrhnut nejaky pre teba prijatelny splatkovy kalendar. Dlznikovi sa vzdy v takychto situaciach vychadza maximalne v ustrety, lebo veritel ma sancu (aj ked po kuskoch) dostat celu dlznu ciastku naspat a nepotrebuje platit pravnikov, alebo vymahacske firmy.

BUTTON_POST_REPLY