Parlamentne volby 2006

Tu nájdete staršie alebo neaktuálne témy z fóra Londyn.sk
BUTTON_POST_REPLY
jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Parlamentne volby 2006

Poslať od jaro » Pon Feb 27, 2006 11:23 am

Po prvy krat bude mozne volit aj zo zahranicia. Info ako volit je na stranke http://www.volby2006.sk. Ak mate zaujem volit postou, tak najneskor do 28.4.2006 je potrebne pisomne poziadat o tento sposob ucasti na volbach. Viac info na vyssie uvedenej linke.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: Parlamentne volby 2006

Poslať od sidzej » Štv Mar 02, 2006 5:54 pm

volby2006.sk píšeCOLONÚdaje k voľbám do Národnej rady Slovenskej republiky, ktoré sa uskutočnia v sobotu 17. júna 2006, sú určené občanom Slovenskej republiky, ktorí majú trvalý pobyt v zahraničí.
K tomu este doplnim, ze okrem ineho treba zaslat cestne prehlasenie o TRVALOM POBYTE V ZAHRANICI.
Moja otazka je: Mozme teda volit alebo nie? Predpokladam, ze NIE, kedze vacsina z nas ma trvaly pobyt stale na Slovensku a tu v UK mame len prechodny pobyt. Alebo sa mylim? Alebo je len zle napisany ten zakon, resp. definovany pojem "trvaly pobyt"?!

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Mar 02, 2006 6:04 pm

Volit mozes aj ak mas trvaly pobyt na SK, no zijes v zahranici:
Na základe zákona č. 333/2004 Z.z. o voľbách do Národnej rady SR môže volič voliť aj mimo územia SR prostredníctvom pošty ak:

a) nemá trvalý pobyt na území SR a bol na základe svojej žiadosti zapísaný do osobitného zoznamu voličov

b) má trvalý pobyt na území SR, v čase volieb sa zdržiava mimo jej územia a o voľbu prostredníctvom pošty požiada obec, v ktorej má trvalý pobyt.
Tu je viac informacii:
Voľba poštou voličmi, ktorí majú trvalý pobyt na území SR a v čase volieb sa zdržiavajú mimo jej územia.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Štv Mar 02, 2006 7:08 pm

Hmm napada ma otazka ako sa ja - volic v zahranici dozviem (presvedcim) ze
- moj list s volbou dorazil adresatovi
- bol prehlaseny za platny
- bol naozaj vhodeny do urny

Viem, ze je to asi inak nerealizovatelne, ale aspon nejaky nejaky spatny feedback by mohol byt. Nieco ako spatny list typu "vas hlas bol akceptovany"...

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Mar 03, 2006 10:19 am

ubeno píšeCOLON...aspon nejaky nejaky spatny feedback by mohol byt. Nieco ako spatny list typu "vas hlas bol akceptovany"...
Po prve, jediny feedback ktory by ti mohli dat je ten, ze dostali tvoj list s hlasovacim listkom. To, ci je listok platny, bude jasne az ked sa budu spocitavat hlasy a tam uz nebude figurovat tvoje meno.

Po druhe, takyto feedback by znacne predrazil cely proces hlasovania. Obavam sa, ze budes musiet doverovat poste. Alebo ak chces mat istotu, osobne sa zucastnit volieb na Slovensku.

scigo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 47
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 12:46 am
BydliskoCOLON Banbury
CONTACTCOLON

Poslať od scigo » Pia Mar 03, 2006 8:39 pm

no ked tak pozeram slovensku televiziu tak neviem ci to ma vobec vyznam volit .... tym vsak nechcem nikoho ovplyvnovat

gabuss
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pia Sep 30, 2005 10:49 am
BydliskoCOLON Basingstoke

Poslať od gabuss » Pia Mar 03, 2006 10:44 pm

A este stale je tu otazka ci ten "nas" hlas aj ostane nasim hlasom:-)

zdenosmik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pia Jan 20, 2006 7:50 pm

omg

Poslať od zdenosmik » Pia Mar 03, 2006 11:35 pm

tak Vas Slovakov v UK stale neprestalo bavit zaskrtavat policka.Zaskrtavajte dalej....

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: omg

Poslať od bajka » Pon Mar 27, 2006 10:41 am

Zaujimalo by ma, ci sa niekto z Vas rozhodol volit postou? Ziadost musi byt dorucena najneskor do 28. aprila.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Re: omg

Poslať od jaro » Pon Mar 27, 2006 10:48 am

bajka píšeCOLONZaujimalo by ma, ci sa niekto z Vas rozhodol volit postou? Ziadost musi byt dorucena najneskor do 28. aprila.
Ano, my budeme volit.

gabuss
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pia Sep 30, 2005 10:49 am
BydliskoCOLON Basingstoke

Ano,

Poslať od gabuss » Pon Mar 27, 2006 10:25 pm

ja som si to uz poslala:-)

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Pia Máj 05, 2006 10:55 pm

Pokial chcete volit a ste v zahranici, tak ste to mali vyuzit. Ked ta moznost tu konecne je, dlho sme po nej volali, bola by skoda ju nechat tak. Sam viem, ze ten system este nie je uplne dokonaly a skoro asi este ani nebude. Volby cez velvyslanectva by boli prijatelnejsie, ale ked sa rozhodli takto, tak to bude takto. Verim, ze o styri roky nedojdu desiatky listov ale desiatky tisic listov. Aj ked je teraz vela Slovakov v zahrnaici, ziju v uplne inych kulturach, socialnych prostrediach, domovina je domovina a nenahovarajme si, kazdemu z nas na nej zalezi. Ziju tu minimalne nasi pribuzni, znami a ked uz sa Slovac dokazala dostat do sveta, je predsa sikovna a rozumna, tak nech rozhoduju aj ti, ktori su v zahrniaci, nikdy neviete, kedy sa vratite naspat.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Máj 06, 2006 5:27 pm

mjurci píšeCOLONPokial chcete volit a ste v zahranici, tak ste to mali vyuzit. Ked ta moznost tu konecne je, dlho sme po nej volali, bola by skoda ju nechat tak.
Hm... mam volit aj v tom pripade, ze o politickej situacii na Sk viem menej, ako o technickych zalezitostiach a chemickych procesoch v jadrovych elekrarniach? Len preto, ze konecne mozem? Mam stale moralne pravo rozhodovat o tom, ako maju zit a kto mam vladnut ludom, s ktorymi ma nahodou spaja cestovny pas Slovenskej Republiky? Potrebujem, aby mi niektory dobrak vyhodil na oci to, ze preco sa zatahujem do toho, do coho ma nic, len preto, ze nahodou vyhra "moja strana"?
Pred par rokmi som velmi chcela mat moznost ovplyvnit aj svojim hlasom buducnost Slovenska. Konecne, ked ta moznost je, neurobim tak. Necitim, ze mam pravo moralne - a aj o tom je demokracia.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Si si to zobrala nejako osobne.

Poslať od mjurci » Sob Máj 06, 2006 9:16 pm

Gina píšeCOLONHm... mam volit aj v tom pripade, ze o politickej situacii na Sk viem menej, ako o technickych zalezitostiach a chemickych procesoch v jadrovych elekrarniach? Len preto, ze konecne mozem? Mam stale moralne pravo rozhodovat o tom, ako maju zit a kto mam vladnut ludom, s ktorymi ma nahodou spaja cestovny pas Slovenskej Republiky? Potrebujem, aby mi niektory dobrak vyhodil na oci to, ze preco sa zatahujem do toho, do coho ma nic, len preto, ze nahodou vyhra "moja strana"?
Pred par rokmi som velmi chcela mat moznost ovplyvnit aj svojim hlasom buducnost Slovenska. Konecne, ked ta moznost je, neurobim tak. Necitim, ze mam pravo moralne - a aj o tom je demokracia.
Gina, si si to zobrala akosi moc osobne. Mas pravo sa rozhodnut. A aj si sa rozhodla. Ak o politickej situacii nevies nic, v pohode. Ak mas pocit, ze by si rozhodovala o zivote druhych, v pohode. Neviem sice ako dlho si zo SR prec a ako dlho este budes. Tiez nie som z tych, co by sa snazil niekomu vtlkat svoj nazor, ale existuju predsa medzi nami ludia, ktori by volit chceli ist, no doteraz nemohli len preto, lebo boli mimo republiku. A to sa netyka len workerov. Ja osobne som doteraz bol na vsetkych volbach a referendach, odkedy mam 18. V juni ale asi do urnicky nic nehodim. Je to moje slobodne rozhodnutie aj napriek tomu, ze budem v SR a dokonca navstivim viacere volebne miestnosti, bohuzial pracovne. Rozhodol som sa neist volit, lebo JA nemam koho. Ini mozno maju, preto by mali, preto som aj ten pedosly prispevok napisal. Na druhej strane, ked nebodaj budem moct, tak na komunalne volby pojdem. Ale do decembra casu dost.

strapo2000
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Sob Aug 13, 2005 1:25 pm

Poslať od strapo2000 » Ned Máj 07, 2006 11:54 am

Rozhodol som sa neist volit, lebo JA nemam koho.
no stym sulhasim to fakt na slovensku nie je koho volit a bohuzial uz peknych par volebnych obdbi je to vzdy len o hlasovani proti niekomu.. No ja som poslal ziadost domov, a uvidim este koho, ale ked to clovek sleduje je to tazke..
Inac niekto kto poslal ziadost o volbu postou uz obdrzal obalku s volebnymi listkami??

marius
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 32
RegistrovanýCOLON Ned Okt 30, 2005 8:43 pm
BydliskoCOLON belfast

Poslať od marius » Ned Máj 07, 2006 12:32 pm

listky som dostal obratom, akoby na mojom obecnom urade nemali dolezitejsiu robotu :)), a uz tyzden si lamem hlavu, ktory nechat, a ktore zahodit...

strapo2000
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22

Poslať od strapo2000 » Ned Máj 07, 2006 12:41 pm

no tak na oplatku ten moj obecny urad asi zrusili...:) ja cakam as tak vyse dvoch troch tyzdnov a mozno aj viac...

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Máj 08, 2006 9:52 am

mjurci píšeCOLONVolby cez velvyslanectva by boli prijatelnejsie, ale ked sa rozhodli takto, tak to bude takto.
Toto skus vysvetlit niekomu kto zije v skotskych Highlands, alebo Isle of Man, ze by sa mal dostavit do Londyna na volby. ;)

Podla mna je to takto spravne. Kto chce, vyuzije to a kto nechce, ten to nevyuzije. Bodka.

Raccoon
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Štv Apr 20, 2006 1:24 pm
BydliskoCOLON Edinburgh

Poslať od Raccoon » Pon Máj 08, 2006 10:13 am

V CR se korespondencne volit neda, takze jedine misto, kde muzu v UK v cervnu volit, je ambasada v Londyne. Tady v Edinburghu je jenom honorarni konzulat. Ale proc si neudelat vylet do Londyna, ze. Horsi je to v USA nebo v Kanade, kde kdyz ma nekdo smulu a zajem, tak cestou do volebni mistnosti urazi taky treba tisic km.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Str Máj 10, 2006 8:08 am

Za zahraničia bude tento rok voliť takmer 4000 Slovákov.

koxo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Apr 24, 2006 4:28 pm
BydliskoCOLON Pimlico, London
CONTACTCOLON

Volebné lístky

Poslať od koxo » Ned Máj 21, 2006 5:08 pm

Neuveríte, čo sa mi prihodilo. Tento týždeň mi prišli volebné lístky pre voľbu poštou. Možno si hovoríte, že no a čo? Normálka. Na moje prekvapenie mi však doručili volebné lístky ešte pre daľších 11 slovákov žijúcich v Londýne! Celé to bolo zabalené v igelite a na vrchu bola obálka určená pre mňa, a tak to celé došlo mne.

Ide o slovákov s trvalým pobytom v Poprade, Trebišove a Košiciach-Nad jazerom, súdiac podľa adresy odosielateľa - v tomto prípade 3 spomínaných mestských úradov. Zrejme došlo niekde k omylu, a zabalené listy zabudol niekto rozbaliť, aby boli rozdistribuované osobitne. Otázkou je, či tú chybu urobili ešte na Slovensku, alebo tu v UK. Môj typ je že na Slovensku.

Teraz mi neostáva nič iné, ako to tým zvyšným slovákom rozposlať na vlastné náklady. Sranda čoho všetkého sa človek dožije :)

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Ned Máj 21, 2006 5:23 pm

Koxo, precitaj a pozri si tento prispevok TA3

Kludne napis do TA3, ze to neslo o ojedinely pripad a asi nebudete sami dvaja (ty & Jaro), ktorym takto prisli "premnozene" volebne listky.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Re: Volebné lístky

Poslať od jaro » Ned Máj 21, 2006 5:27 pm

koxo píšeCOLONNeuveríte, čo sa mi prihodilo.
Mne sa stalo presne to iste - Poprad, Kosice, Trebisov. :) Tu je prispevok z TA3.
koxo píšeCOLONTeraz mi neostáva nič iné, ako to tým zvyšným slovákom rozposlať na vlastné náklady.
Nie na vlastne naklady. Chod na postu a povedz, ze si to dostal omylom. Oni to rozposlu adresatom zadarmo. Ja som tak na pokyn p. Skultetyovej z ministerstva vnutra urobil.

koxo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Apr 24, 2006 4:28 pm
BydliskoCOLON Pimlico, London
CONTACTCOLON

Re: Volebné lístky

Poslať od koxo » Ned Máj 21, 2006 6:50 pm

jaro píšeCOLONNie na vlastne naklady. Chod na postu a povedz, ze si to dostal omylom. Oni to rozposlu adresatom zadarmo. Ja som tak na pokyn p. Skultetyovej z ministerstva vnutra urobil.
Jasné, až teraz som si všimol, že vlastne na tých obálkach sú normálne poštové známky, takže je to už zaplatené. Teraz už len nech to anglická pošta doručí :)

Mimochodom, beriem späť svoj tip, že chyba nastala na slovenskej strane.

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Poslať od Danniel » Sob Máj 27, 2006 10:56 am

Len pre zaujimavost.Dnes som hlasovaci listok v obalke poslal na SK a stalo to 65p s tym,ze to tam bude do volieb.List vazil 0.021g.

strapo2000
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22

Poslať od strapo2000 » Ned Máj 28, 2006 8:22 am

Dnes som hlasovaci listok v obalke poslal na SK
porad koho si volil...:) ja planujem tiez co najskor vykonat tento akt...

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Ned Máj 28, 2006 9:44 am

strapo2000 píšeCOLONporad koho si volil...:) ja planujem tiez co najskor vykonat tento akt...
Skus pouzit tento Politicky Supermarket

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Poslať od Danniel » Ned Máj 28, 2006 2:38 pm

Sice s + po funuse,ale dal som si ten "test" a vyslo mi to iste co skoncilo v obalke:)Nevolil som rusenie reforiem:) Nechcem aby sa smerovanie statu po kazdych volbach tocilo niekde inde.Mozno som naivny.......

Martin Hromada
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Pon Nov 07, 2005 4:56 pm
BydliskoCOLON Birmingham - Kidderminster

Poslať od Martin Hromada » Ned Jún 18, 2006 11:53 am

No tak sme to dopadli na tom SLOVENSKU :(
Myslel som ze sem do UK pridem nasporit nejake love a hajde dom, no teraz sa uz naozaj nemam chut vracat. Pri pomysleni co sa stane s nasou ekonomikou doma (hm... ono sa to dobre ani neda predsavit), sme jednoducho v prde...i.
SLAVA FICKOVY, ZBOHOM DRAHE SLOVENSKO.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Pia Jún 30, 2006 8:32 pm

Martin Hromada píšeCOLONNo tak sme to dopadli na tom SLOVENSKU :(
Myslel som ze sem do UK pridem nasporit nejake love a hajde dom, no teraz sa uz naozaj nemam chut vracat. Pri pomysleni co sa stane s nasou ekonomikou doma (hm... ono sa to dobre ani neda predsavit), sme jednoducho v prde...i.
Neviem cim to, ci admini to nedovoluju, ale nikde som tu nevidel ziaden komentar k vysledkom volieb a k zostaveniu vlady.
Nie ze by mi to chybalo, len ma to prekvapuje, kedze politika byva klasickou naplnou krcmovych reci. Alebo je to tym, ze kazdy ma dost svojich starosti na to, aby stracal cas a nervy jalovou diskusiou na takuto temu?
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Pia Jún 30, 2006 11:29 pm

neviem, ci to admini dovoluju, alebo nie. ale pamatam, ked si to tu zvlast jeden admincok dost prisno strazil. az strasil. :)
nie je to tema informativna pre ludi potrebujucich rady pre zivot v londyne a anglicku. a ako si napisal, netrpia sa tu krcmove reci. mozno je to tak dobre. ved takych diskusii je na nete kvantum. mozes si tam nielen krcomovo porecovat, ale aj do krvi a hnusno pohadat. a ak by ti chybali londynski forumaci, mozes dat odkaz a pozvat ich tam. a stretnete sa v jednej posteli. :)

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Sob Júl 01, 2006 9:52 am

dagda píšeCOLONneviem, ci to admini dovoluju, alebo nie. ale pamatam, ked si to tu zvlast jeden admincok dost prisno strazil. az strasil. :)
nie je to tema informativna pre ludi potrebujucich rady pre zivot v londyne a anglicku. a ako si napisal, netrpia sa tu krcmove reci. mozno je to tak dobre. ved takych diskusii je na nete kvantum. mozes si tam nielen krcomovo porecovat, ale aj do krvi a hnusno pohadat. a ak by ti chybali londynski forumaci, mozes dat odkaz a pozvat ich tam. a stretnete sa v jednej posteli. :)
aspon niekde su rozumni ludia :) co neplytvaju casom a energiou na jalove reci. asi je len skoda, ze su mimo slovenska, slovensko by uz konecne potrebovalo ludi co viac robia rukami a hlavou ako ustami. A v kutiku duse sa nadejam, ze odtial teraz nezdrhne aj tych zopar, co tam este ostali.
prave preto som sa cudoval, ze tu nie je nic a vsade okolo je toho kvantum. takze radsej ostanem na londynskom forume, lebo by mi forumaci chybali, ale pozvat ich nemam kde, lebo som momentalne bez postele :(

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Sob Júl 01, 2006 10:51 am

kazisvet píšeCOLON
Neviem cim to, ci admini to nedovoluju, ale nikde som tu nevidel ziaden komentar k vysledkom volieb a k zostaveniu vlady.
Nie ze by mi to chybalo, len ma to prekvapuje, kedze politika byva klasickou naplnou krcmovych reci. Alebo je to tym, ze kazdy ma dost svojich starosti na to, aby stracal cas a nervy jalovou diskusiou na takuto temu?
To je tym, ze tu sa vyskytuju ludia, ktori musia pracovat, aby sa uzivili a veruze najcastejsie manualne, takze nemaju cas na plane reci.

Ale je kopa sk for, kde sa stretavaju najcastejsie statni uradnici a travia pracovny cas nadavanim si navzajom.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Sob Júl 01, 2006 11:09 am

xaxa píšeCOLON
kazisvet píšeCOLON
To je tym, ze tu sa vyskytuju ludia, ktori musia pracovat, aby sa uzivili a veruze najcastejsie manualne, takze nemaju cas na plane reci.

Ale je kopa sk for, kde sa stretavaju najcastejsie statni uradnici a travia pracovny cas nadavanim si navzajom.
xaxa, asi mas pravdu :)
aj s tymi uradnikmi, spominam na "zlate dobre" casy na ministerstve, ked som travil cca 80% mojej "pracovnej doby" obdobnym sposobom :))
ved nejak som si tych 8 hodin musel vyplnit, ked mi ich nevyplnili sefovia :))

marius
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 32
RegistrovanýCOLON Ned Okt 30, 2005 8:43 pm
BydliskoCOLON belfast

Poslať od marius » Štv Feb 18, 2010 8:46 pm

ti, ktory maju zaujem o volby v juni 2010 ponukam tento link aj s jasnymi instrukciami:

http://podmevolit.wordpress.com/

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Poslať od lair » Pia Feb 19, 2010 1:13 pm

Ze nemas ine starosti..

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Poslať od lair » Pia Feb 19, 2010 1:55 pm

Kedysi v r. 1998 som pred volbami robil rozhovor pre okresne noviny s Dr. Janom Carnogurskym. (KDH aj SDKU boli v tedy v opozicii.Pocas rozhovoru som povedal moj nazor p. Carnogurskemu a to bolo v strucnosti o tom, ze si myslim, ze prve na co myslia clenovia vlady po volbach je to, ako si napchat vrecka a potom mozno budu mysliet aj na narod. Nepovedal mi na to ani slovo. A pritom si myslim, ze on bol z tych cestnejsich. Odvtedy sa vystriedali dalsie vlady a princip ostal taky isty. Ved sa len pozrime, ako prekvitaju garazove firmy. Ja sa len cudujem, preco som predal garaz na SK,uz som mohol mat aspon 10 firiem v nej zalozenych...:-)

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Ned Feb 21, 2010 5:48 am

Ako sa hovori: Keby volby mohli nieco zmenit, uz davno by ich zakazali :-)

BUTTON_POST_REPLY