Vianoce & Silvester 2006

Tu nájdete staršie alebo neaktuálne témy z fóra Londyn.sk
BUTTON_POST_REPLY

Kde budete travit tohtorocne Vianoce a Novorocne oslavy?

Na Slovensku
9
30%
V Britanii
15
50%
Jeden sviatok na Slovensku, druhy v Britanii
6
20%

Celkom hlasovCOLON 30

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Vianoce & Silvester 2006

Poslať od Gina » Pon Nov 29, 2004 11:32 pm

Kedze Vianoce su uz za rohom (teda skutocne uz o par dni) a nikto tu este debatu o nich nezacal, a ja v sutazi s Jarom o najviac prispevkov potrebujem vyhrat, rozhodla som sa ze tuto temicku sem pridam.

Kde budete travit Vianoce a Silvester tohto roku? Ako? S kym? Kludne sa rozpiste kolko chcete, aspon nas to vsetkych navnadi na tu spravnu atmosferu.

Miriam
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2004 5:27 pm
BydliskoCOLON St. Albans

Poslať od Miriam » Uto Nov 30, 2004 9:42 am

Vianoce na Slovensku, Novy rok v UK - to najlepsie z oboch svetov...:-)
Ako asi Gina potvrdi, v poistovnictve je obrovsky problem dostat sa koncom decembra na dovolenku, kedze pred Novym rokom sa finisuje vela velke poistnych/zaistnych korporatnych zmuv, ale u nas vo firme si aspon mozme vybrat, ci si zoberieme volno 24/12 alebo 31/12 a ti co zostanu v praci mozu odist o 13.00 v tieto dva dni. Takze som si zahlasovala za 24/12, letim okolo obeda domov, takze este stihnem stedrovecerny ceremonial a s dvoma volnymi dnami v UK (27-28/12) si uzijem dlhy vikend v SK. 29/12 musim byt naspat v praci - ale zase to nie je az take hrozne, ked zoberiem do uvahy, ze si odrobim 2.5 dna a potom je zase volno az do 4/1. Skor ma paniku z vianocnych nakupov - vcera som sa vybrala nakupit vianocne pohladnice a z toho strasneho vyberu sa mi tak tocila hlava, ze som nakoniec nic nekupila....

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Nov 30, 2004 10:05 am

Vianoce na Slovensku, inac si ich ani neviem predstavit. A kedze som v lete necerpal dovolenku, mam vela volnych dni a zamestnavatel mi navrhol, aby som si to vybral, tak ostavame na SK aj na Silvestra.

Oksey
Member
Member
PríspevkyCOLON 66
RegistrovanýCOLON Uto Sep 28, 2004 4:41 pm
BydliskoCOLON London <--> Madrid
CONTACTCOLON

Poslať od Oksey » Uto Nov 30, 2004 10:50 am

Vianoce aj Novy rok na Slovensku.

Uz som nebola na tieto sviatky doma 4 roky, takze za par dni odchadzam a tie krvopotne odlozene 3 tyzdne z dovolenky, coskoro budem vychutnavat doma.
Hurá-hurá!!!! dovolenkaaaaaaaa
Oksey :-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Nov 30, 2004 2:39 pm

Ja budem tieto sviatky, ako uz piate v poradi travit v Londyne. Tesim sa na vyvaranie stedrovecernych pochutok a Silvestrovsku noc na Londynsky styl - aj ked plan na tento rok je este v pred-pripravnom konani.

Zo Slovenska mi chyba rodinka a znami a tiez poriadne biele Vianoce, ale na to som si uz akosi zvykla. :-(. Navsteva Slovenska cez vianocne a novorocne sviatky v ziadnom pripade nehorozi - hlavne kvoli praci mojej polovicky a tiez, ako uz spominala Miriam, do urcitej miery aj mojej :-(.

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Ned Dec 19, 2004 6:37 pm

Ja budem na sviatky doma a kedze uz v utorok idem a kedze sa uz tak lahko k pc nedostanem, tak Vam vsetkym uz takto popredu zelam krasne Vianoce plne pohody, nic nerobenia a super ludi kolo seba, majte sa tak fajnovo, ako najviac sa len da!

Dovidenia v roku 2005 :o]

...zima...

bobo24
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Str Apr 05, 2006 9:16 pm
BydliskoCOLON london,finsbury park

Vianoce-Novy rok

Poslať od bobo24 » Štv Nov 02, 2006 2:12 pm

I ked predchadzajuce prispevky uz niesu nejaky ten rok aktualne,myslim ze tema je alebo coskoro bude.Tak som teda nadviazal...

Otazka je jasna;

Planujete alebo musite ostat pocas Vianoc a noveho roka tu v Anglicku???

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Štv Nov 02, 2006 3:10 pm

Plánujeme ostať tu, s polovičkou si odskočíme na Slovensko v rámci predĺženého víkendu začiatkom decembra (náš darček na Vianoce). Vyvárať sa určite bude, máme pár receptov, ktoré sa dajú zopakovať aj v Británii. Na Silvestra ideme do Walesu (Snowdonia National Park).

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Štv Nov 02, 2006 3:49 pm

Vianoce mam v ..., lebo na Vianoce sa velmi nechlasce, takze ostavam v UK, ale Silvestra si nenecham ujst a prechlascem ho na Slovensku.
Asi tak.

balco
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Str Feb 01, 2006 1:42 pm
CONTACTCOLON

Poslať od balco » Štv Nov 02, 2006 7:42 pm

vianoce aj silvestra tu v uk. ale hlavne, ze budem zo svojou rodinkou. manzelka je vynikajuca kucharka, takze mi tu stedrovecernee jedlo chybat nebude... a chceli sme tu ostat tento rok...

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Poslať od Marlowe » Štv Nov 02, 2006 8:15 pm

balco píšeCOLONvianoce aj silvestra tu v uk. ale hlavne, ze budem zo svojou rodinkou.
S tym musim uplne suhlasit. Keby som tu bol s ludmi, ktorych mam rad, tak na Slovensko by som ani nechodil... Bohuzial, vsetci su tam...

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Štv Nov 02, 2006 10:51 pm

Marlowe píšeCOLONVianoce mam v ..., lebo na Vianoce sa velmi nechlasce,
Ty ze si zo Slovenska? Ze ta huba neboli... :-)

My ideme na pekne trojtyzdnove prazdniny domov - pretoze zima je pre mna najkrajsie rocne obdobie, ktoreho pravu tvar tu bohuzial nepoznaju...

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Poslať od Marlowe » Pia Nov 03, 2006 10:39 am

ubeno píšeCOLON
Marlowe píšeCOLONVianoce mam v ..., lebo na Vianoce sa velmi nechlasce,
Ty ze si zo Slovenska? Ze ta huba neboli... :-)
Vsimni si ako som to formuloval - "velmi nechlasce", to znamena ze sa chlasce, ale tak skor striedmejsie. Dufam ze ta to velmi nenahnevalo, pravda je ze niektori to poriadne roztocia aj na Vianoce :-)

BUTTON_POST_REPLY