Vianoce 2010 UK-SR?

Máte voľné miesto v aute? Alebo nechcete cestovať sami? [inzeráty budú zobrazené 30 dní]
BUTTON_POST_REPLY
stevrinka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Nov 29, 2008 2:06 pm

Vianoce 2010 UK-SR?

Poslať od stevrinka » Str Sep 15, 2010 2:41 pm

Zdravim,
Chceli by sme ist s priatelom na Vianoce domov a rozmyslame ci sa najde niekto kto ma volne 2 miesta v aute? Nemame vela batoziny (max.1 kufor). Co sa tyka datumov, sme flexible, radi by sme boli na SR 24/12 alebo aj skor. Najskor vsak mozme odist po 21/12 vratane. Smer je Maidenhead - B.Bystrica, ale nemusi byt. Prisposobime sa. Zaplatime. Len seriozne prosim. Merry christmas:) Please let me know ASAP. Dakujem Teri (P.S: Privitali by sme aj cestu spat po 1-2/01?)

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: Vianoce 2010 UK-SR?

Poslať od monika » Str Sep 15, 2010 2:52 pm

Nie je najspolahlivejsie ist autobusom a mozno aj lietadlom?
Preco chcete ist s ? soferom s ? schopnostami a ? autom. Vzdy moze tomu dotycnemu do toho nieco prist, ochoriet, pokazit a budete nahrati.
Hoci, pravdu povediac, minuly rok sme na Vianoce v UK a mali sme sneh a na Slovensku mali tak nanajvys clapkanice, takze mozno by ste aj radi boli ;)

stevrinka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Nov 29, 2008 2:06 pm

Poslať od stevrinka » Štv Sep 16, 2010 10:05 pm

Ahoj a dakujem za odpoved. To be honest, domov lietam ked sa da a vyskusala som aj bus par krat. Autom som este nesla a poznam par ludi ktori pravidelne chodia autom a ak nenesu hory-doly domov zvycajne maju volne miesto/a. Bohuzial tieto Vianoce vacsina ostava tu, alebo neplanuju vylet autom. Preto som vyskusala toto forum, ak mozme pomoct niekomu serioznemu s uctom za benzin domov ozvite sa. Diky, Teri

marusska
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Dec 04, 2010 10:03 pm

Poslať od marusska » Ned Dec 12, 2010 9:24 pm

Ahoj,priatel odchadza z Leicestru 22.12 ide do Ba,ma volne miesta ak by ste mali zaujem...a vracia sa 8.1.

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Str Dec 15, 2010 4:50 pm

stevrinka, dufam, ze tie anglicke vsuvky pouzivas aj v hovorovej reci, to musi byt fucking annoying:-)))

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Str Dec 15, 2010 6:29 pm

IMHO je to jedno, je to great kdyz nekdo umi dalsi language a tak je dobre to show protoze jsme prece cool a tak je to treba pouzivat often.

:-)

Ale tak strasny to zase stevrinka nemela, pouzila to v kazdem svem prispevku jenom jednou, takze bych na ni byl hodnej.

BUTTON_POST_REPLY