Hladam kamaratov na outdoor activities

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
medvedik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 3:11 pm
BydliskoCOLON croydon

Hladam kamaratov na outdoor activities

Poslať od medvedik » Ned Feb 17, 2008 4:02 pm

Zijem v Londyne uz niekolko rokov a hrozne som zlenivela (medvedik zaspal na zimny spanok a velmi pribral). Chcela by som si najst kamaratov co maju radi sporty napriklad bicyklovanie, chodenie na turi, lezenie alebo voleybal, tennis... Moj spolocensky zivot je momentalne len praca, skola a pub a chcela by som to zmenit.

Nemate nejake napady co robit a kde?

puk
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Feb 14, 2008 11:05 am

zimny spanok

Poslať od puk » Pon Feb 18, 2008 10:48 am

jaaaj medvedik, to musis sama chciet, ja som po poobednej smene kazdy den este chodila na prechazdy, aj do jednej v noci...ale ja som taky chodiaci typ, neobsedim , heh :))))

medvedik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
BydliskoCOLON croydon

outdoor activities

Poslať od medvedik » Pon Feb 18, 2008 12:18 pm

ja som zacala sportovat sama ale chcela by som najst spriaznene duse co by chceli chodit po vonku a mozno chodia liezt po skalach a spoznavaju anglicku prirodu. Nie je to fun chodit sama a ani neviem kde zacat. Ak by mal nikdo some ideas to be bolo super.

rich780724
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Apr 29, 2007 7:09 pm

Poslať od rich780724 » Pon Feb 18, 2008 12:23 pm

medvedik, bikovat by som siel rad. Inak, ja som tiez v zime ako maco, ale uz sa prebudzam.

medvedik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
BydliskoCOLON croydon

zobudte medvedika

Poslať od medvedik » Pon Feb 18, 2008 12:48 pm

Ak by malo viacero ludi zaujem ist hikovat tak by sme mohli nieco zorganizovat ako napriklad ist na vikend do Lake district or other UK interesting places.

BUTTON_POST_REPLY