Stretnutie v (East) Midlands?

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Stretnutie v (East) Midlands?

Poslať od carfaxcat » Sob Mar 08, 2008 4:01 pm

Kedze Londyncania a obyvatelia Surrey (a aj dalsich regionov) maju svoje stretnutia z fora, zaujimalo by ma, ci niekto z Midlands neuvazuje o niecom podobnom. Midlands je siroky pojem - takze upresnim East Midlands - Northants, Leics, Notts atd.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

for carfaxcat...

Poslať od mikru » Sob Mar 08, 2008 6:05 pm

Jsem z Derby. Rad bych se sesel s krajany...
Staci napsat termin, nejlepsi by to bylo o vikendu, to mam vetsinou volno. Vzali bychom svoje polovicky, posedeli nad pivkem nebo vinkem a pokecali...
Mirek

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: Stretnutie v (East) Midlands?

Poslať od qth » Pon Mar 10, 2008 11:34 am

carfaxcat píšeCOLONKedze Londyncania a obyvatelia Surrey (a aj dalsich regionov) maju svoje stretnutia z fora, zaujimalo by ma, ci niekto z Midlands neuvazuje o niecom podobnom. Midlands je siroky pojem - takze upresnim East Midlands - Northants, Leics, Notts atd.
Tiez som za. A aj pre mna by bolo najlepsie sa stretnut cez vikend (alebo v piatok
vecer). Auto mam, takze nezalezi moc na tom kde...

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Pon Mar 10, 2008 3:08 pm

Piatok alebo sobota su ok aj pre mna. Este treba rozhodnut, kedy a kde. Byvam v Northants, ale nemal by byt problem dojst bud autom alebo vlakom.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

Poslať od mikru » Pon Mar 10, 2008 3:54 pm

Pro me misto neni problem...

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Str Mar 12, 2008 4:47 pm

mikru píšeCOLONPro me misto neni problem...
Ani pre mna.
Pozeram ze momentalny zaujem je sustedeny v trojuholniku
Derby, Nottingham, Kettering. V strede tohoto trojuholniku je Leicester,
tak by som navrhol stretnut sa v nom (na "neutralnej" puode :) ).
A co sa casu tyka co takto tento piatok/sobotu/nedelu?

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Str Mar 12, 2008 5:18 pm

Zistim a ozvem sa, bohuzial tuto sobotu (aj piatok) som v praci a zaskakujem za kolegynu. Inak by nebol problem - Leicester ma super vlakove spojenie.

Pajo
Member
Member
PríspevkyCOLON 57
RegistrovanýCOLON Str Jan 19, 2005 12:08 am
BydliskoCOLON Leicester
CONTACTCOLON

Poslať od Pajo » Str Mar 12, 2008 5:39 pm

To by bolo very nice. Mimochodom 1.marca bola v Leicestri prva SK-CZ party takze dufam ze to bude len pokracovat :)

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
RegistrovanýCOLON Str Mar 09, 2005 2:45 pm
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Str Mar 12, 2008 6:41 pm

Rada sa pridam, byvam v Rugby......

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

for all...

Poslať od mikru » Štv Mar 13, 2008 4:35 am

Mam navrh... Podle me totiz bude lepsi [nez teda jezdit do Leicestru, kde to nikdo z nas nezna] sejit se vzdy u nekoho. Zacali bychom treba u QTH v Nottingamu, zavedl by nas do oblibene hospudky nebo kavarny... Potom treba Derby a ja, ...
Tento vikend mam off, takze se muzeme sejit.
Mirek

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Štv Mar 13, 2008 9:04 am

Nottingham je OK, chodim tam raz za cas na flautu. Napiste aj parkovacie moznosti/obmedzenia, az tak Nottingham nepoznam.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Štv Mar 13, 2008 10:14 am

carfaxcat píšeCOLONNottingham je OK, chodim tam raz za cas na flautu. Napiste aj parkovacie moznosti/obmedzenia, az tak Nottingham nepoznam.
OK muozeme sa stretnut hoc aj v Nottinghame. Pozeram ze asi najlepsie by to bolo v sobotu vecer alebo v nedelu poobede. Bohuzial moc pub-ov tu nepoznam
a uz vuobec nemam svoj oblubeny, takze budem musiet sa po nejakom poobzerat a dat Vam vediet (zajtra rano).

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Štv Mar 13, 2008 10:16 am

Pajo píšeCOLONTo by bolo very nice. Mimochodom 1.marca bola v Leicestri prva SK-CZ party takze dufam ze to bude len pokracovat :)
Hej pocul som o nej, ale bohuzial sa nedali predavat listky pri vstupe (aspon
teda tak som to cital na webe k danej party) a kedze som nevedel ci mi to vyjde
alebo nie, zdalo sa mi zbytocne si objednavat listok dopredu a tym padom
som tam ani nesiel.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Re: for all...

Poslať od qth » Štv Mar 13, 2008 10:46 am

Prave ma napadlo ze v sobotu po 18:00 a v nedelu cely den, tak ako v kazdom anglickom meste ani v Nott sa neplati za parkovanie, slovom ze by nemalo byt problem zaparkovat v centre a ist niekam do centra. Plus tym padom by nemal byt problem zobrat tych co pridu vlakom alebo autobusom. Co muoze byt problem v sobotu je ze mesto bude plne zabavajucich sa anglicanov, takze nebude az tak jednoduche sa dostat niekam, slovom ze nejaky kludny pub na okraji mesta by bol asi lepsi, ale potom by bolo treba zobrat ludi zo stanice (vlakovej/autobusovej).

Pajo
Member
Member
PríspevkyCOLON 57
RegistrovanýCOLON Str Jan 19, 2005 12:08 am
BydliskoCOLON Leicester
CONTACTCOLON

Poslať od Pajo » Štv Mar 13, 2008 6:48 pm

qth píšeCOLON
Pajo píšeCOLONTo by bolo very nice. Mimochodom 1.marca bola v Leicestri prva SK-CZ party takze dufam ze to bude len pokracovat :)
Hej pocul som o nej, ale bohuzial sa nedali predavat listky pri vstupe (aspon
teda tak som to cital na webe k danej party) a kedze som nevedel ci mi to vyjde
alebo nie, zdalo sa mi zbytocne si objednavat listok dopredu a tym padom
som tam ani nesiel.
No skoda trebalo tam napisat e-mail ze chces prijst a oni by ta dali na zoznam a keby si prisiel tak by si platil pri vstupe :)) (ja viem je to divne, to je ako keby ti ho v podstate predali na vstupe.)

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Pia Mar 14, 2008 5:41 pm

qth - mas nejaky napad, ktora krcma/klub? Poznam iba cestu z Broadmarsh do Bramcote a po ceste nejake krcmy. Nie vsak velmi aktivne - not just yet :)
Dohodneme uz termin ale radsej po Velkej noci?

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pia Mar 14, 2008 7:04 pm

carfaxcat píšeCOLONqth - mas nejaky napad, ktora krcma/klub? Poznam iba cestu z Broadmarsh do Bramcote a po ceste nejake krcmy. Nie vsak velmi aktivne - not just yet :)
Dohodneme uz termin ale radsej po Velkej noci?
Asi bude lepsie to prehodit az po velkej noci, ked bude viac casu to zorganizovat (a eventuelne viac ludi sa prihlasi).
Najlepsie by asi bolo stretnut sa niekde pri velkej ceste ako A52 alebo A610, ale potom sa treba zastavit po tych co pridu vlakom. Bohuzial som nemal cas pozriet podniky (nie som ich castym navstevnikom, tak nemam vybrany svoj oblubeny), tak to budem muoct urobit tento weekend.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158

for all...

Poslať od mikru » Pia Mar 14, 2008 7:30 pm

Kdyz jsem byl s rodinkou na vyletu v Nottinghamu, tak jsme byli pod hradem v nejstasi anglicke hospudce. Nevim nazev, ale je to pod Nottingham castle, jak jdes tim kopcem dolu kolem sochy Robina Hooda [jak strili z luku]. Tam by to taky nemuselo byt spatne...
Mirek

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Re: for all...

Poslať od qth » Pon Mar 17, 2008 12:34 pm

mikru píšeCOLONKdyz jsem byl s rodinkou na vyletu v Nottinghamu, tak jsme byli pod hradem v nejstasi anglicke hospudce. Nevim nazev, ale je to pod Nottingham castle, jak jdes tim kopcem dolu kolem sochy Robina Hooda [jak strili z luku]. Tam by to taky nemuselo byt spatne...
Mirek
Vola sa to Ye Old Trip to Jerusalem (http://www.triptojerusalem.com/).
Je samozrejme mozne zajst aj tam, v okoli je kde zaparkovat, plus je to blizko zo stanice (ako vlakovej tak aj autobusovej). Tu je post code: NG1 6AD.
Problem je ze to nie je zrovna najvacsi pub, takze tam nemusime najst miesto.
Na druhu stranu je to blizko centra takze vzdy sa da presunut niekde inde.
Muozeme sa predbezne dohodnut na sobotu 29/03 vecer dajme tomu o 20:00 (kedy sa uz da parkovat zadarmo aj v meste). Ak by to niekomu nevyhovovalo, prosim dajte vediet.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Pon Mar 17, 2008 12:37 pm

Mne to vyhovuje.
Ta krcma tam musi byt este z kriziackych vojen :)

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pon Mar 17, 2008 12:40 pm

carfaxcat píšeCOLONMne to vyhovuje.
Ta krcma tam musi byt este z kriziackych vojen :)
Je to udajne velmi stara krcma :), ciastocne vytesana do skaly.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Str Mar 19, 2008 4:17 pm

Chcela som booknut stol, ale po osmej uz neserviruju, takze rezervacia odpada. Skoda. Jedine stretnut sa tam o tej osmej a ist inde, ak bude plno (a to asi bude). Ako sa vsak poznam, s takymito historickymi pamiatkami treba mat aj hands-on experience.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Str Mar 26, 2008 1:10 pm

Ma vyznam organizovat stretko tento tyzden, ked forum ma zase problemy so spamom a nie kazdy je ochotny hladat temu? Samozrejme je mozne rozoslat sukromne spravy a dohadovat sa cez ne...

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Str Mar 26, 2008 3:35 pm

Bol by to dobry napad so sukromnymi spravami, keby sme presne vedeli, kto ma zaujem prist. Po troch dnoch internetovej abstinencie som sem nakukla a zhrozila som sa.
V kazdom pripade sa na stretnutie chystam, asi budem v Jeruzaleme este skor ako o tej osmej (treba oslavit narodeniny).
Skor mi je luto, ze seriozne otazky zostanu kvoli spamom nezodpovedane.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Štv Mar 27, 2008 11:15 am

carfaxcat píšeCOLONBol by to dobry napad so sukromnymi spravami, keby sme presne vedeli, kto ma zaujem prist. Po troch dnoch internetovej abstinencie som sem nakukla a zhrozila som sa.
V kazdom pripade sa na stretnutie chystam, asi budem v Jeruzaleme este skor ako o tej osmej (treba oslavit narodeniny).
Skor mi je luto, ze seriozne otazky zostanu kvoli spamom nezodpovedane.
Tak potom to zostava v sobotu o 20:00 v okoli krcmy Ye Old Trip to Jerusalem (http://www.triptojerusalem.com/ post code: NG1 6AD. Kto pride vlakom nech da vediet Sukromnou Spravou a niekto sa po vas zastavi.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Sob Mar 29, 2008 2:54 pm

Uvazovali sme nad cestou vlakom, ale single stoji 15 libier a ubytovanie vo Fairhaven Guest House v Beestone stoji 49 libier za en suite double. Za cenu vlakoveho listka to urcite spravime autom.
Ad pre dalsie stretnutia, hoci dost v predstihu a mozno pre ludi z NG, Derby a spol dost na juhu: skuste Elwes Arms, NN3 9DT
http://www.billingparish.co.uk/entertainment.htm zo sestnasteho storocia. Postavena z miestneho kamena konakovohnedej farbym, pokryta trstim (thatched roof). Vyborne jedlo, dobra atmosfera, na krcmu dedinskeho formatu velmi dobry vyber vina, mila krcmarka, niekolko miestnosti. Parkovanie vo dvore.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Sob Mar 29, 2008 4:18 pm

carfaxcat píšeCOLONUvazovali sme nad cestou vlakom, ale single stoji 15 libier a ubytovanie vo Fairhaven Guest House v Beestone stoji 49 libier za en suite double. Za cenu vlakoveho listka to urcite spravime autom.
Ad pre dalsie stretnutia, hoci dost v predstihu a mozno pre ludi z NG, Derby a spol dost na juhu: skuste Elwes Arms, NN3 9DT
http://www.billingparish.co.uk/entertainment.htm zo sestnasteho storocia. Postavena z miestneho kamena konakovohnedej farbym, pokryta trstim (thatched roof). Vyborne jedlo, dobra atmosfera, na krcmu dedinskeho formatu velmi dobry vyber vina, mila krcmarka, niekolko miestnosti. Parkovanie vo dvore.
Vyzera to celkom dobre (NN3 9DT). Muozeme dohodnut dalsie stretko tam,
len by asi bolo dobre to vyvesit nie len na tomto fore ale aj na inych (pohyby, echomagazin, csbrighton...)

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Sob Mar 29, 2008 4:26 pm

Jedinym problemom pre tych, ktori by chceli pricestovat vlakom, je neexistencia spojenia medzi Nottinghamom a Northamptonom od roku 1972. Ak uvazujete o vlaku, tak iba cez Birmingham alebo Nuneaton.
Dnes posledny vlak smerom na juh odchadza z Nottinghamu o tristvrte na desat, dost slabe. Dostat sa z NG alebo Derby po koncerte domov inak ako autom, je doslova nemozne.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Sob Mar 29, 2008 4:35 pm

carfaxcat píšeCOLONJedinym problemom pre tych, ktori by chceli pricestovat vlakom, je neexistencia spojenia medzi Nottinghamom a Northamptonom od roku 1972. Ak uvazujete o vlaku, tak iba cez Birmingham alebo Nuneaton.
Dnes posledny vlak smerom na juh odchadza z Nottinghamu o tristvrte na desat, dost slabe. Dostat sa z NG alebo Derby po koncerte domov inak ako autom, je doslova nemozne.
Ja pravdepodobne pojdem autom tak by som mohol zobrat niekoho cestou.
Plus odhadujem ze nationalexpres (bus) bude stat aj v Northamptone.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284

Poslať od carfaxcat » Sob Mar 29, 2008 4:48 pm

ano, NE stoji aj v Northamptone, pouzivam trasu do Londyna.

BUTTON_POST_REPLY