IT party

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
speedy2222
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37
RegistrovanýCOLON Štv Mar 13, 2008 5:48 pm

IT party

Poslať od speedy2222 » Štv Apr 24, 2008 10:29 am

Caues....ako si vsimam je tu dost ludi co robia v IT. Uz to tu raz padlo v niektorom prispevku, ale zopakujem. Co takto spravit nejake stretko v Londyne ludi z oboru za ucelom vymeny nielen informacii ? :)

agill
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Uto Apr 01, 2008 7:32 am
BydliskoCOLON Karviná
CONTACTCOLON

Re: IT party

Poslať od agill » Štv Apr 24, 2008 10:45 am

speedy2222 píšeCOLONCaues....ako si vsimam je tu dost ludi co robia v IT. Uz to tu raz padlo v niektorom prispevku, ale zopakujem. Co takto spravit nejake stretko v Londyne ludi z oboru za ucelom vymeny nielen informacii ? :)
Já bych šel, ale až v srpnu :-)

Geni
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Štv Júl 13, 2006 4:08 pm
BydliskoCOLON Wimbledon

Poslať od Geni » Štv Apr 24, 2008 11:46 am

Takze kedy a kde?

Len nech to nie je cez ten predlzeny vikend, nakolko asi vacsina bude chciet vypadnut von z Londyna, ako ja napriklad ....

speedy2222
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37

Poslať od speedy2222 » Štv Apr 24, 2008 11:51 am

ten predlzeny vikend urcite nie to som na slovensku...takze urcite by to malo byt niekedy inokedy. Londyn som navrhol pretoze asi najviac ludi sa bude pohybovat a pracovat tam (ja som trocha mimo). pokial ma niekto nejaky iny navrh sem s nim.

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238
RegistrovanýCOLON Ned Aug 20, 2006 4:42 pm
BydliskoCOLON Hounslow, TW3

Poslať od def » Štv Apr 24, 2008 12:15 pm

No ja bych sel - ale nevim kdy - takze kdyz nekdo da termin v horizontu mesice (ale ne prsti tyden, to je bank holiday tak se jdu ztratit), tak bych se rad stavil.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Štv Apr 24, 2008 3:01 pm

Ja by som tiez prisiel. Vikend 10 - 11 Maj nemam nic.

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Štv Apr 24, 2008 8:42 pm

IT party, IT party, kde som to len.... aaa to ten obrazok co kedysi koloval po internete...:) Ak to bude akcia v podobnom style, tak by som sa tiez pridal!

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Štv Apr 24, 2008 9:29 pm

pankac píšeCOLONIT party, IT party, kde som to len.... aaa to ten obrazok co kedysi koloval po internete...:) Ak to bude akcia v podobnom style, tak by som sa tiez pridal!
Presne na to som si spomenul, ked som prvykrat precital nazov tohto topicu. Myslim, ze to foto svojho casu obletelo svet :-)

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pia Apr 25, 2008 9:26 am

ubeno píšeCOLON
pankac píšeCOLONIT party, IT party, kde som to len.... aaa to ten obrazok co kedysi koloval po internete...:) Ak to bude akcia v podobnom style, tak by som sa tiez pridal!
Presne na to som si spomenul, ked som prvykrat precital nazov tohto topicu. Myslim, ze to foto svojho casu obletelo svet :-)
Co si ja spominam po tom obrazku obletel svet este aj dalsi upraveny obrazok :)
(kazdemu chalanovi sedela na kolene sporo odena deva (na kazdom kolene
jedna)).

Co sa tyka stretka tak samozrejme som za! Londyn mi vyhovuje, co sa tyka
casu tak najlepsie by to bolo asi niektoru sobotu (nezijem v Londyne takze sa
tam musim najprv dostat (a samozrejme potom ist spat do Nott)). Hociktory
vikend mimo predlzenych je dobry.

Geni
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
BydliskoCOLON Wimbledon

Poslať od Geni » Pia Apr 25, 2008 10:16 am

Tak zeby 10. maja, v sobotu?

Btw, pridu aj nejake damy?

speedy2222
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37

Poslať od speedy2222 » Pia Apr 25, 2008 10:40 am

No damy su vitane, ale popravde okrem par, ktore robili ako programatorky ked som bol v Prahe, ich moc nepoznam a tu toboz nie. Inak ten termin 10.5 vyhovuje aj mne.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pon Apr 28, 2008 11:21 am

ja bych take zasel, bydlim v Lnd, ten termin predbezne vyhovuje, ale az pozdeji vecer (8pm) protoze urcite budu s pritelkyni nekde pres den na vylete a asi by nemela pochopeni na IT party kde mi bude na kazdem koleni sedet naha baba :-)

IT je bohuzel bez zenskych uplne na celem svete, takze bych nepredpokladal ze by se tady nektera z oboru objevila (nebo jak zname IT vtipy tak by jsme ani nepoznali ze je to baba :-)

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pon Apr 28, 2008 2:27 pm

Toho 10 maja mi to vyhovuje. Bolo by ale vhodne sa aj dohodnut na mieste a case stretnutia.

MZed
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 11:42 pm
BydliskoCOLON Staines

Poslať od MZed » Pon Apr 28, 2008 10:41 pm

10.5 sa mozem zucastnit aj ja, takze
ucastnici++
;-)

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Uto Apr 29, 2008 10:20 am

qth píšeCOLONToho 10 maja mi to vyhovuje. Bolo by ale vhodne sa aj dohodnut na mieste a case stretnutia.
Nebudem navrhovat lokalne puby v mojom okoli, tak skusim nieco v centre. Moj oblubeny pub je Founders Arms. Je to hned pri Millenium bridge na juznej strane rieky. Blizko je Tate Modern a na druhej strane cez rieku je St. Paul's. Pub je priamo na brehu rieky a je ho v pohode vidiet z mosta.

10Maj 8PM je pre mna OK.

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 9:11 am

Re: IT Party

Poslať od Rely » Uto Apr 29, 2008 11:10 am

Budu-li mít čas (zatím to tak vypadá), rád se rovněž připojím (díky, ubeno, za IP a port :-)).

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81

BYOB?

Poslať od Rely » Uto Apr 29, 2008 11:41 am

P.S.: pankac, sidzej:

Co takhle někdy zorganizovat tu naši BYOB party se SMSW? Zrovna si projíždím své staré příspěvky (přece jen už je to nějakej ten pátek, co jsem naposledy přispěl) a vidím, že jsme to tenkrát řádně neuzavřeli :-). No, od té doby jsem osobně pro změnu "otevřel" pár dalších... :-)

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
BydliskoCOLON Twickenham

Re: BYOB?

Poslať od pankac » Uto Apr 29, 2008 1:06 pm

Rely píšeCOLONP.S.: pankac, sidzej:
Co takhle někdy zorganizovat tu naši BYOB party se SMSW? Zrovna si projíždím své staré příspěvky (přece jen už je to nějakej ten pátek, co jsem naposledy přispěl) a vidím, že jsme to tenkrát řádně neuzavřeli :-). No, od té doby jsem osobně pro změnu "otevřel" pár dalších... :-)
No ja by som nebol proti.... tiez som sa medzicasom trochu dovzdelal :) Mensi problem je, ze som vsetky flase nedavno prestahoval na slovensko a tu mam iba jednu...
mozme to prebrat na IT party

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Uto Apr 29, 2008 1:07 pm

ubeno píšeCOLONNebudem navrhovat lokalne puby v mojom okoli, tak skusim nieco v centre. Moj oblubeny pub je Founders Arms. Je to hned pri Millenium bridge na juznej strane rieky.
Ta krcma nevyzera zle ale to okolie byva dost busy, takze v sobotu by sa mal urcite rezervovat stol...

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81

Re: BYOB?

Poslať od Rely » Uto Apr 29, 2008 1:20 pm

pankac píšeCOLONmozme to prebrat na IT party
Agreed.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Uto Apr 29, 2008 1:47 pm

pankac píšeCOLON
ubeno píšeCOLONNebudem navrhovat lokalne puby v mojom okoli, tak skusim nieco v centre. Moj oblubeny pub je Founders Arms. Je to hned pri Millenium bridge na juznej strane rieky.
Ta krcma nevyzera zle ale to okolie byva dost busy, takze v sobotu by sa mal urcite rezervovat stol...

No neviem, vzdy som tam bol cez tyzden alebo v piatok - je pravda, ze to byva busy - podla mna preto, lebo city je cez tyzden plne ludi co idu po praci na pivo. Myslel som ze v sobotu to bude OK. Ak sa tu nazbierame 4 - 5 co suhlasia s tymto navrhom, tak to booknem, inak to nechavam na vas.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Str Apr 30, 2008 1:44 pm

ubeno píšeCOLON
pankac píšeCOLON

No neviem, vzdy som tam bol cez tyzden alebo v piatok - je pravda, ze to byva busy - podla mna preto, lebo city je cez tyzden plne ludi co idu po praci na pivo. Myslel som ze v sobotu to bude OK. Ak sa tu nazbierame 4 - 5 co suhlasia s tymto navrhom, tak to booknem, inak to nechavam na vas.
Kedze nie som z Londyna a nechodim bezne do centra tak tu krcmu nepoznam,
pre mna je najpodstatnejsie aby to nebola klasicka anglicka hlucna krcma kde sa neda rozpravat pokial nekricite. Inac samozrejme suhlasim s danym vyberom, takze pocitajte so mnou.

speedy2222
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37

Poslať od speedy2222 » Str Apr 30, 2008 8:58 pm

tak isto sa pripajam.... toho 10 je uplne skvely datum a pokial to bude miesto kde sa da v klude pokecat na 100% pridem (mozno zlanarim kolegu) urcite vsak mozete ratat so mnou naisto
Este by som poprosil o presnu adresu nech to hodim do gps.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Str Apr 30, 2008 10:20 pm

speedy2222 píšeCOLONtak isto sa pripajam.... toho 10 je uplne skvely datum a pokial to bude miesto kde sa da v klude pokecat na 100% pridem (mozno zlanarim kolegu) urcite vsak mozete ratat so mnou naisto
Este by som poprosil o presnu adresu nech to hodim do gps.
Adresa je: 48 Hopton Street London, SE1 9JH

viac info tu. Booknem stol pre 6 ludi len pre istotu, ale podla mna to vobec nebude potrebne.

P.S. Moja polovicka bola cela natesena ze bude party, ale potom ked videla ten obrazok tak ju to preslo. Takze bohuzial, co sa tyka ucasti nezneho pohlavia za nic nerucim...

Geni
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
BydliskoCOLON Wimbledon

Poslať od Geni » Str Apr 30, 2008 10:23 pm

Ja pridem tiez

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Štv Máj 01, 2008 11:28 am

Samozjreme ze pridem. Pojdem autom z Nottinghamu tak muozem po ceste
niekoho zobrat. Otazka este je ze ci rano aby som si pozrel Londyn alebo az
poobede, ale celkom urcite v Londyne nebudem prespavat ale pojdem
hned spat (v noci) do Nott.
Kto by potreboval zviest nech posle email na qth_zavinac_post_bodka_cz.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Štv Máj 08, 2008 3:36 pm

Caute,

Dnes som bookol stol vo Founders Arms - na sobotu 8pm takze s miestom by nemal byt problem. Aj by sme si nejako mohli vymenit kontakty alebo tak. V opacnom pripade ja budem ten velky tipek s guinessom v ruke :-)

speedy2222
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37

Poslať od speedy2222 » Štv Máj 08, 2008 4:36 pm

no ja som nezamenitelny ...hodne skromny a hanblivy ale je dost mozne, ze budem ten co bude trhat pivo z ruky tomu tikovi co tam s nim stal :)

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81

Re: IT Party

Poslať od Rely » Pon Máj 12, 2008 8:54 am

Zdravím!

Ještě jednou díky, chlapi, za organizaci a booknutí stolu. Byl to prima večer. Snad se všichni dostali v pořádku dom (qth?)...

speedy2222
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 37

Poslať od speedy2222 » Pon Máj 12, 2008 9:35 am

JJ akcia bola hodne v pohode...trocha ma skrie, ze sme museli odist aj s Lukasom skor, ale po celodennom behani v Londyne som toho mal az nad hlavu. Inak dufam, ze to niekedy zasa zopakneme :)

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Pon Máj 12, 2008 12:10 pm

Velmi prijemna akcia! Domov som sa dostal v pohode okolo 3 rano.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Pon Máj 12, 2008 12:55 pm

Necakal som ze pride tolko ludi. Ale myslim, ze stol co sme mali booknuty bol v pohode. Ako to uz byva, ked sa stretne tolko ludi co sa navzajom nepoznaju, tak sa to ani neda za vecer vsetko "obehat" a zoznamit sa z kazdym.

Clovek zakvasi pri niekom, kto je na jeho strane stola, prekeca par piv a potom uz ma pocit ze pozna kazdeho :-)

Tak zasa niekedy nabuduce.

tripy
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Ned Mar 27, 2011 8:04 pm

Re:

Poslať od tripy » Pia Apr 01, 2011 12:42 pm

ubeno píšeCOLONNecakal som ze pride tolko ludi. Ale myslim, ze stol co sme mali booknuty bol v pohode. Ako to uz byva, ked sa stretne tolko ludi co sa navzajom nepoznaju, tak sa to ani neda za vecer vsetko "obehat" a zoznamit sa z kazdym.

Clovek zakvasi pri niekom, kto je na jeho strane stola, prekeca par piv a potom uz ma pocit ze pozna kazdeho :-)

Tak zasa niekedy nabuduce.
Cus to all,

nebude sa konat nejake dalsie ? na tom poslednom to bolo fajn...

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pia Apr 01, 2011 2:16 pm

Jo hodilo by se setkat se s podobne postizenyma :-)
Minule jsem nemohl tak bych mel dvojnasobny zajem.

Co na to organizator ?? :-)

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Ned Apr 03, 2011 11:38 pm

krtek píšeCOLONJo hodilo by se setkat se s podobne postizenyma :-)
Minule jsem nemohl tak bych mel dvojnasobny zajem.

Co na to organizator ?? :-)
To asi myslis mna ze? Ja som za. V podstate minuly rok v septembri sa tu pretriasal navrh urobit stretko, ale zrusili sme to pre vseobecny nezaujem. Ked sa tomu da nalepka "IT Party" tak to zjavne zabera...

No nechcem zasa seba pasovat do ulohy organizatora. Ale ak sa neobjavi ziadny iny navrh, tak opat ponukam ten isty pub + booknutie stola. Treba aby sa stanovil termin (aspon mesiac vopred) a aby to potvrdilo zopar ludi.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Uto Apr 05, 2011 6:32 am

ubeno píšeCOLON No nechcem zasa seba pasovat do ulohy organizatora. Ale ak sa neobjavi ziadny iny navrh, tak opat ponukam ten isty pub + booknutie stola. Treba aby sa stanovil termin (aspon mesiac vopred) a aby to potvrdilo zopar ludi.
Ak termin, tak ja by som navrhol sobotu 10.9.2011, to budem opat na vikend v londyne :)
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377

Poslať od ubeno » Ned Apr 10, 2011 2:25 pm

kazisvet píšeCOLONAk termin, tak ja by som navrhol sobotu 10.9.2011, to budem opat na vikend v londyne :)
Ak to mam byt az v septembri tak to kludne mozme nechat teraz tak a riesit to zaciatkom augusta lebo do vtedy tento topic aj tak zapadne a nikto na to mysliet nebude. Presne tak ako sa to stalo minuly rok...

BUTTON_POST_REPLY