Víkend v Taliansku

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
bathory
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 11:22 am

Víkend v Taliansku

Poslať od bathory » Sob Máj 03, 2008 7:12 pm

Zdravím,

už dlhšiu dobu plánujeme s kolegyňou, že pôjdeme na víkend do Itálie. Mala som šancu pár krát navštíviť Taliansko, a krajina, ľudia (niektorí neuveriteľne hluční:)), kultúra, temperament, pizza:) očaria snáď každého...počiatočným návrhom bolo Miláno, vzhľadom na to, že ona je freak do topánok (aj keď, predpokladám, že nie len v Miláne sa dajú zohnať topánky, ale keď už je to to mesto módy), ja som tam tiež ešte nebola...

Privítala by som nejaké návrhy, čo vidieť, čomu sa vyhnúť, pripomienky ohladne Milána.....prípadne navrhnúť návštevu iného mesta.

Pekný deň.Arrivederci.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Víkend v Taliansku

Poslať od xaxa » Sob Máj 03, 2008 9:28 pm

bathory píšeCOLONZdravím,

už dlhšiu dobu plánujeme s kolegyňou, že pôjdeme na víkend do Itálie. Mala som šancu pár krát navštíviť Taliansko, a krajina, ľudia (niektorí neuveriteľne hluční:)), kultúra, temperament, pizza:) očaria snáď každého...počiatočným návrhom bolo Miláno, vzhľadom na to, že ona je freak do topánok (aj keď, predpokladám, že nie len v Miláne sa dajú zohnať topánky, ale keď už je to to mesto módy), ja som tam tiež ešte nebola...

Privítala by som nejaké návrhy, čo vidieť, čomu sa vyhnúť, pripomienky ohladne Milána.....prípadne navrhnúť návštevu iného mesta.

Pekný deň.Arrivederci.
Ked Taliansko, tak rozhodne odporucam Rim.

mikru
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 158
RegistrovanýCOLON Ned Feb 17, 2008 4:34 am
BydliskoCOLON East Midlands

for bathory...

Poslať od mikru » Ned Máj 04, 2008 9:06 pm

Kdyz Italie, tak rozhodne vyzkouset grapu.

BUTTON_POST_REPLY