Foo Fighters - koncert v piatok

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
3ds
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Pon Máj 10, 2004 11:00 am
BydliskoCOLON London, Edgware

Foo Fighters - koncert v piatok

Poslať od 3ds » Štv Jún 05, 2008 11:21 pm

Zajtra(v piatok) idem na tuto super kapelu do Wembley stadium a listok mam na statie (mosh pit). Ak ide este niekto, mohli by sme sa stretnut. Moje vchody su M alebo N
078 4375 1499

Choco
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Jún 08, 2008 4:25 pm
CONTACTCOLON

Re: Foo Fighters - koncert v piatok

Poslať od Choco » Sob Feb 14, 2009 7:40 pm

Ahoj ;-)
uz dlho som sa chcela spytat, len som mala problem s prihlasenim, ako sa ti pacili? Aj moje segry na nich v ten den boli, a boli uchvatene ... zo stadiona, z ohnostroja, no a jasnacka z Dave-a a spol :-D Segre bolo luto, ze nesli aj na ten druhy :-(

3ds
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Pon Máj 10, 2004 11:00 am
BydliskoCOLON London, Edgware

Poslať od 3ds » Ned Feb 15, 2009 8:46 pm

Bolo to nieco neskutocne super, to sa ani neda opisat aka atmosfera tam bola. Zobral som tam aj kamaratku ktora ich vobec nepoznala a bola velmi milo prekvapena a uz je ich fanusicka :-)
Hned od zaciatku sme boli priamo pod podiom takze Dave a spol boli na dosah :-) Brutalne dobra atmosfera. A inak o par mesiacov neskor som si zohnal v HMV aj DVDcko z toho koncertu, ibaze je spravene zo sobotneho vystupenia kde boli aj Jimmy Page a John Paul Jones. Mrzi ma ze som nesiel aj na sobotny koncert.
Ale urcite sa na nich niekedy este pojdem vyblaznit :-)))

Choco
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Jún 08, 2008 4:25 pm
CONTACTCOLON

Poslať od Choco » Pon Feb 16, 2009 7:02 pm

WOOOOW, ty si sa dostal pod podium, skoro k Dave-ovi a spol.?!?!?!?!?! :-O Gratulujem! Ako sa ti podarilo pretlacit sa tam? Vela modrin bolo? :-)))))))) To by ti segra strasne moc zavidela, aj ked, keby bola az tak blizko, neviem, ci by to prezila :-))))))))))) Ale bola presla okolo ich limuziny ;-)
Segry mali listky "len" na sedenie, lebo uz na statie neboli, ked sa rozhodli ist, resp. neboli, ked ich objednavala a na uplne poslednu chvilu si to nechcela nechavat ... Mohla som ist aj ja, lenze ja som bola asi tak pol roka predtym na inom koncerte, tak mi to akosik nevychadzalo.
Tak som si to aspon trocha vypocula cez telefon ;-) a aj to dvd-cko samozrejme mame doma. Segra mi hovorila, ktore songy su z piatky a ktore zo soboty, esteze tam je iste poznavacie znamenie :-))))))))
Ten sobotnajsi musel byt este uzasnejsi, s takymi hostami;-)
Kamoske si teda "musel" pozicat albumy? :-)))

BUTTON_POST_REPLY