30.8. DJ Boss v Londyne na *reCreation Party!!

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Lum
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Okt 20, 2006 2:32 pm

30.8. DJ Boss v Londyne na *reCreation Party!!

Poslať od Lum » Str Aug 20, 2008 1:29 pm

30/08/2008, Platinum, 23-25 Paul Street, London, EC2A 4JU
Start 10:00pm End 06:00am
Entry: £10 / £8 girls & students

Techno-Tech-House-Minimal Floor:
DJ BOSS DoleGate Rec. / PVC / Uff
www.myspace.com/dolegate
RICO CASAZZA Safari Electronique / Serialism
www.myspace.com/riconinezeronine
BRANKO *reCreation
www.myspace.com/recreationnight
NYXID
www.myspace.com/nyxid

Drum'n'Bass Floor:
BLACKRAIN DJs
[SHORTZANDGOROANDDEPHZAC] Blackrain Rec.
www.myspace.com/blackraindj
IMPACT Revolution Rec.
www.myspace.com/revolutionrecs
SVETLUX *reCreation
www.myspace.com/svetlux
JANOVA

Lounge Floor:
Charlotte Michelle 11th
www.myspace.com/charlottemichelle11th
Doomy Bee
www.myspace.com/doomybee
Oli_N
www.myspace.com/olindj
Juri

www.recreationnight.com
info@recreationnight.com

Koniec leta, prináša v poradí už šieste pokračovanie výnimočnej klubovej párty *reCreration. Plní energie načerpanej na letných dovolenkách sme opäť pripravení už tradične vyraziť do PLATINUM klubu v Londýne. Aj tentokrát nás čaká to najlepšie, čo slovenská a anglická klubová scéna momentálne ponúka.

Na májovej *reCreation sme mali možnosť počuť dvoch najúspešnejších slovenských techno djov a producentov Tokyho a Dala, ktorí zožali veľký úspech. Rezident a zakladateľ *reCreation DJ BRANKO, predstaviteľ minimal-techna, aj tentokrát vsadil na istotu. Ako headlinera tech-house-minimal flooru, si pozval zástupcu mladšej generácie slovenskej technoscény. DJ BOSS pochádza z Piešťan a počas svojej kariéry, ktorú odštartoval na prelome rokov 1998/99 sa stihol zaradiť medzi špičku nie len slovenskej, ale aj európskej techno scény. Tento dj, producent a remixer vydáva svoje tracky na labeloch, ako sú Kne' Deep, PVC, Uff, Mechanisms Industries, Reverse Vinyl, Planet Rhythm Records, a v neposlednom rade na svojom vlastnom labely Dole Gate. Vy sa môžete tešiť, na jeho neopakovateľný sound, ktorý máte možnosť počuť práve na našej párty.

reCreation_party_photo_03_200px.jpg
Ďalším zástupcom minimal-techna je už niekoľkýkrát hosťom *reCreation, RICO CASAZZA. Úspešný producent vydávajúci na labeloch ako Wavetec, Archipel, Serialism, Celestial Dragon, Gumption Recordings, Blurred Vision, Essential Reload, je taktiež rezidentom londýnskeho klubu Cafe 1001.

Line up doplní talentovaný Slovák žijúci v Londýne DJ NYXID.

Nenechajte si ujsť...

Drum and bass floor je neoddeliteľnou súčasťou *reCreation. Spoluorganizátor a rezident *reCreation, niekdajší úspešný slovenský techno dj, po príchode do UK zlomenými beatmi očarený DJ SVETLUX, pre vás opäť pripravil kvalitný line up.

Zo Slovenska pricestujú novozámocké legendy BLACKRAIN DJs. GORO a DEPHZAC, zakladatelia labelu Blackrain Recordings, sú organizátormi open air festivalu Rainbow a povestných drum and bassových žúrov v klube No.3. K ním sa pridá anglická spojka Blackrain crew a majster scratchu DJ SHORTZ. Ďalším anglickým zástupcom zlomených beatov je manažér úspešného labelu Revolution Recordings a člen LuckyDevilMusic, DJ IMPACT. Pozvanie prijal aj čerstvý emigrant zo Slovenska, DJ JANOVA.

Lounge floor bude hosťovať DJov, DOOME BEE, Oli_N a JURI. Určite stojí za zmienku aj šarmatná slečna za gramcami CHARLOTTE MICHELLE 11TH.

BUTTON_POST_REPLY