Ako sa dostať na Live 8 koncert?

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
joska
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Štv Máj 26, 2005 10:10 pm

Ako sa dostať na Live 8 koncert?

Poslať od joska » Sob Jún 11, 2005 9:48 am

Ahojky,
jelikoz vim, ze bude vcelku nemozny se dostat na Live 8, chtel bych se zeptat, jelikoz jeste nejsem v Londyne, jestli to tam v Hyde Parku je v nejaky arene ci co, nebo si tam staci zajet a poslouchat (sledovat) zvenci ..
diky

adka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Jún 01, 2005 5:34 pm
BydliskoCOLON notting hill

Poslať od adka » Uto Jún 14, 2005 3:02 pm

'Arena' je uz postavena. Vacsinou si my, obycajni smrtelnici, urobime piknik. ak mas stastie, a chytis dobry flek, uvidis aj hornu polovicu velkoplosnej obrazovky. a myslim, ze sa mame este lepsie, ako ti dnu. mas viac priestoru, tak si nezabudni deku alebo nieco na sedenie, mozes mat vlastne napoje a jedlo. a pocujes v pohode, zvuk nezastavia dvojmetrovou ohradou. tak si to uzi.
adriana

laura_
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Pon Jan 31, 2005 6:49 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Re: Ako sa dostať na Live 8 koncert?

Poslať od laura_ » Pia Jún 17, 2005 3:37 pm

KDO BY SE MNOU SEL NA LIVE 8 KONCERT??

.. listky ale nemam ;)

mogul
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Štv Okt 14, 2004 12:21 pm

spoza plota

Poslať od mogul » Pia Jún 17, 2005 4:47 pm

svojho casu som nezohnal listky na koncert bon jovi,
ale v hyde parku mi ich naozaj nebolo treba,lebo ako uz bolo spomenute, na obrazovke bolo vsetko super viditelne,zvuk v pohode. druheho jula bude znovu zrejme 75000ludi vnutri a tipujem 200 000 ludi za plotom. c u there

Erma
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Jún 21, 2005 7:21 pm

Poslať od Erma » Uto Jún 21, 2005 8:17 pm

Nebola som este na takom nikde vonku..a preto sa pytam ci to tam je celkom v pohode ako myslym po bezpecnostnej stranke vonku..

Oksey
Member
Member
PríspevkyCOLON 66
RegistrovanýCOLON Uto Sep 28, 2004 4:41 pm
BydliskoCOLON London <--> Madrid
CONTACTCOLON

Poslať od Oksey » Str Jún 22, 2005 10:32 pm

Erma píšeCOLONNebola som este na takom nikde vonku..a preto sa pytam ci to tam je celkom v pohode ako myslym po bezpecnostnej stranke vonku..
Nic sa neboj, bude to uplne v pohode, a urcite to tam policia bude poriadne sledovat.
Oksey :-)

mogul
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Štv Okt 14, 2004 12:21 pm

vsetko je inak

Poslať od mogul » Štv Jún 30, 2005 6:34 pm

takze po 7 hodinovom queueingu som stastnym drzitelom dvoch listkov, aj ked samozrejme len na miesta pri jazere na sledovanie gigu na velkoplos. obrazovke, ale som fakt happy, lebo po tom, co som sa dozvedel ze "spoza plota" to tentoraz nepojde, som bol dost rozladeny. dufam ze dazd bude mat "day off" a v sobotu si to vychutname. pink floyd! moje nervy!

BUTTON_POST_REPLY