MIKULAS

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
denka55
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Uto Feb 24, 2009 9:33 pm

MIKULAS

Poslať od denka55 » Pon Nov 16, 2009 3:22 pm

The Winston Churchill School
Hermitage Road
Woking,Surrey (20min vlak z Waterloo pre nevodicov)
GU21 8TL

bezplatne parkovisko
6.12 2009
14.00-17.00
Pozyvame vas na tradicnu oslavu Mikulasa, ktory ma spolu s priatelskym certom a anjelom pripravenu party zo svetkym co k tomu patri...darceky pre vsetky dobre deti,vyroba a zdobenie vianocneho stromceka,zdobenie medovnikov-pernikov,vyroba vianocnych pohladnic,vystupenie nasich najmensich zo slovensko-ceskej playgroup(ak sa nam ich podari udrzat pokope:-)),koledy,facepainting,slovensko-cesky obchod, v pozadi 3 oriesky pre popelku alebo stebou mne bavi svet a na zaver si zatancujeme na discoooo.
V ponuke bude obcerstvenie ako pivko,varene vinko,nealko,hot dogs,tradicne cesko slovenske dobroty.

Tesime sa na bohatu ucast, listky na akciu ( £2 dospely,£1 dieta)si mozete zakupit v predpredaji na slovensko-ceskej playgroup kazdy pondelok,u Elisky 07960097419(Wimbledon), alebo u mna Zdenka 07967820055(Woking)alebo v den akcie (£2.50 dospely, £1 dieta).

P.S Prosim rodicov aby si pripavili mikulaske balicky pre svoje deti, zretelne ich oznacili celym menom dietata ja ich pri vstupe na party vyzdvihnem a dam nasmu mikulasovi ktory ich potom spolocne bude davat vsetkym detom.Pre pripad,ze by niekddo zabudol bude moznost zakupenia adventneho kalendara avsak myslite na to ze nemozme mat kalendare pre vsetky deti.
Naposledy upravil 1 dňa denka55, celkovo upravené 0

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: MIKULAS

Poslať od bajka » Uto Nov 17, 2009 2:35 pm

Dakujeme za pozvanku, znie lakavo.
Treba si miesto rezervovat alebo staci prijst? Este datum tam chyba, hoci predpokladam, ze je to v nedelu 6.12.
A kde a kedy sa konava vasa slovensko-ceska playgroup?
Vdaka.

denka55
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Uto Feb 24, 2009 9:33 pm

Re: MIKULAS

Poslať od denka55 » Uto Nov 17, 2009 10:30 pm

ahoj,

sorry zabudla som na datum,uz som ho tam dopisala,akcia sa kona 6.12 od 14.00-17.00 listky su v predpredaji ale daju sa zakupit aj na mieste takze kludne dojdite aj bez rezervovania:-)
Slovensko-ceska playgroup sa kona kazdy pondelok od 10.00-12.00 v Colliers Wood Community Centre post code SW19 2BY.

BUTTON_POST_REPLY