Co s volnym casom v Manchestri?

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Evusa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Júl 23, 2005 7:51 pm
BydliskoCOLON Manchester

Co s volnym casom v Manchestri?

Poslať od Evusa » Ned Júl 24, 2005 10:58 am

Ahoj som Au-pair v Manchestri/ Salford Quays/ a hladam nejakych Slovakov pripadne cechov aby ma uviedli do tunajsieho zivota. Som tu iba na 8 tyzdnov, mam velmi vela volneho casu a potrebujem radu prip. spolocnost ako ho tu travit. Ak ste niekto v Manchestri prosim kontaktujte ma na mail. Dik moc a pekny den. Eva

P.S: Nevedela som ako to poslat ako prispevok tak som to poslala ako temu. Sorry:(

hlohovcan
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 7:57 pm
BydliskoCOLON Manchester ==> Toronto

Evusa,

Poslať od hlohovcan » Ned Júl 24, 2005 11:23 am

Ja byvam asi 5 minut od Salford Quays. V Manchestri je toho dost vidiet, zalezi co Ta zaujima. Pozri si http://www.manchesteronline.co.uk, najdes tam kopu veci. Ak chces stretnut Slovakov, to pride aj samo :-) Staci ist nakupit do Tesca a garantujem Ti ze stretnes minimalne 10 Slovakov :-)

Evusa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Júl 23, 2005 7:51 pm
BydliskoCOLON Manchester

Dakujem

Poslať od Evusa » Pon Júl 25, 2005 10:06 am

Cau Hlohovcan,
som rada ze si sa ozval.Dik za odkaz urcite si to pozriem.Kedze byvas tak blizko rada by som sa s tebou stretla, teda ak ti to nevadi. Potrebujem nejake rady do tunajsieho zivota a pocut slovencinu/mozme trebars pokecat aj o hvezdarni v Hlohovci:)/. Ak som to spravne pochopila si tu uz dlhsie takze to tu poznas. Chystas sa na prazdniny domov, alebo ostavas v tomto uprsanom svete? A inak svieti tu aj niekedy slnko? Zatial sa maj, dufam ze sa stretneme...

BUTTON_POST_REPLY