LDN marathon 2006

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

LDN marathon 2006

Poslať od zima » Pon Sep 12, 2005 11:56 pm

7 mesiacov
10 dni
9 hodin...

najde sa niekto z vas, kto si trufa zabehnut si tento nie maly okruh kolo Londyna? Je uz najvyssi cas registrovat sa a zacat s treningom... Rada by som sla, ale moja ehmm kondicka vravi, ze asi nie... ale ak by sa niketo pridal prehovarat by ste ma nemuseli :o]

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Ned Sep 18, 2005 6:57 pm

Ak mas na mysli London Flora Maraton, tak priznam, pozerala som do toho a uvazovala som... Vies co ma odradilo? (okrem toho, ze nemam kondiciu a som vzdy bola sportovnym antitalentom s cervenou tvarou bez dychu) - to, ze aj napriek tomu, ze mozes chciet a posles prihlasku, akceptovat ta nemusia - teda par mesacny trening bude stat za nic. Teraz neviem...

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Ned Sep 18, 2005 9:54 pm

a ja uz myslela, ze o tom snad nik ani len nepocul...
Joj to ma tesi, ze aspon Ty :o]

Ja som sa teda "uz" prihlasila cez oxfam. Prispievam tejto organizacii uz nejaky ten piatok a prisla taka ponuka, ze ako prispiet viac.
Neviem ci nakoniec naozaj pojdem [pretoze mam podobne ukazy danych situacii ako ty] ale v konecnom dosledku asi ano. Chce to hlavne, abych uz konecne zdvihla rano svoju kostru a zacala sa viac hybat... hmmm

Kde si citala o tom, ze ta nemusia akceptovat? To snad nie?!?

http://www.oxfam.org.uk/what_you_can_do ... /marathon/

BUTTON_POST_REPLY