Televize na pocitaci

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Televize na pocitaci

Poslať od Vláďa » Pia Jan 27, 2006 6:01 pm

Kolega v praci koupil USB stick na televizi (volne pristupne kanaly, kvalita je dobra - E14) a libi se mi to tak to postuji dal. Stalo ho to 40 lib. vc. doruceni

Asi to nepojede na zrovna nejstarim pocitaci (a taky USB 2.0). Vleze se to i do kapsy.
Naposledy upravil 1 dňa Vláďa, celkovo upravené 0

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: Televize na pocitaci.

Poslať od sidzej » Pia Jan 27, 2006 6:39 pm

Vláďa píšeCOLONKolega v praci koupil USB stick na televizi (volne pristupne kanaly, kvalita je dobra - E14) a libi se mi to tak to postuji dal. Stalo ho to 40 lib. vc. doruceni

Asi to nepojede na zrovna nejstarim pocitaci. Vleze se to i do kapsy.
Cool, vdaka za vyborny tip. Prave som si chcel kupovat TV & Freeview decoder, ale myslim, ze asi radsej skusim toto pre zaciatok :)
Vies, ako je to v tomto pripade s TV LICENCE?!

sasa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Okt 08, 2004 8:22 pm
CONTACTCOLON

Poslať od sasa » Pia Jan 27, 2006 8:17 pm

TV Licensing sa na to takmer urcite vztahuje, kedze pri kupe TV Tuner Card sa ziadaju udaje o bydlisku a bill na seba nenecha dlho cakat.

"If you use a TV or any other device to receive or record TV programmes (for example, a VCR, set-top box, DVD recorder or PC with a broadcast card) - you need a TV Licence. You are required by law to have one."
TV Licensing

nietzsche
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Štv Dec 02, 2004 4:23 pm
BydliskoCOLON Londyn

PCMCIA karta do notebookov

Poslať od nietzsche » Ned Jan 29, 2006 10:15 pm

No tak ja som kupoval do svojho notebooku televíznu kartu do PCMCIA slotu, ale ma nemilo prekvapila, lebo nakoľko bola schopná prijímať a spracovávať len analógové vysielanie, tak 5 staníc a nič viac.:(
Okrem toho mi vadila ne-kvalita obrazu a zvuku napriek silnej anténe v strede Londýna!
Podľa mňa je televízny tuner v takejto forme len alternatívnym/dočasným riešením na cestách alebo len ako chvíľková hračka na ukazovanie sa...:)
Môj brat má normálne satelit, v desktope dig.TV kartu a chytá v pomerne dobrej kvalite vyše 500 staníc - zadarmo, lepšie povedané oproti ročnému tv paušálu...
Ak by ste chceli ale pozerať digitálne stanice na notebooku, existuje už hybridná televízna karta, tiež v PCMCIA prevedení, no potom musíte platiť niektorej firme ešte aj za dodávku týchto staníc po kábli alebo ináč, napr. kúpením sat. taniera, atď.
Tú moju kartu som už dávno predal, niečo pozerám cez internet (našťastie mám 1Mb linku), ale aj tak nespokojný s kvalitou obrazu a zvuku...
Televízor nemám a ani nepotrebujem, to, čo chcem, si zoženiem a nemusím čakať na to, kedy to budú vysielať. OFF.

BUTTON_POST_REPLY