Lacné kino v Londýne

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mirela
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Feb 26, 2006 8:36 pm

Lacné kino v Londýne

Poslať od mirela » Ned Feb 26, 2006 9:09 pm

Ahojcek,
kedysi som bola s kamoskou niekde v 2alebo 3 zone v lacnom kine vstupne bolo rovnake a bolo omnoho lacnejsie ako v normalnom kine vie mi niekto poradit kde som vlastne bola ?
diky Mirela

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: Kino

Poslať od adamko » Pon Feb 27, 2006 1:09 am

mirela píšeCOLONAhojcek,
kedysi som bola s kamoskou niekde v 2alebo 3 zone v lacnom kine vstupne bolo rovnake a bolo omnoho lacnejsie ako v normalnom kine vie mi niekto poradit kde som vlastne bola ?
diky Mirela
neviem kde si bola ale lacne kino mozes mat v hociktorom odeon kazdu stredu za polovicu (2for1) (ak mas nejaku orange sim kartu - da sa kupit za 1 libru na nete)

petrosss
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Dec 31, 2005 1:37 am
BydliskoCOLON London, UK
CONTACTCOLON

Re: Lacné kino v Londýne

Poslať od petrosss » Sob Mar 11, 2006 12:03 am

mirela píšeCOLONAhojcek,
diky Mirela
V Peckhamu (SE15) je kino anytime for 3,99. Staci si najit Peckham Multiplex, chodim tam docela casto :)

agill
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Uto Apr 01, 2008 7:32 am
BydliskoCOLON Karviná
CONTACTCOLON

Poslať od agill » Pia Máj 30, 2008 7:33 am

Chtěl bych trochu oživit tohle téma, včera jsem narazil na zajímavý článek:

http://www.echomagazin.com/clanek/film- ... jsie-kino/

Tak jsem se chtěl zeptat:

Chodíte v Londýně do kina?
Využíváte nějakých těch slev a karet uvedených v článku?...
...resp. znáte jiné "řetězce" kin s podobnými službami/slevami?

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238
RegistrovanýCOLON Ned Aug 20, 2006 4:42 pm
BydliskoCOLON Hounslow, TW3

Poslať od def » Pia Máj 30, 2008 9:25 am

agill píšeCOLON Chodíte v Londýně do kina?
Využíváte nějakých těch slev a karet uvedených v článku?...
...resp. znáte jiné "řetězce" kin s podobnými službami/slevami?
Chodim pravidelne do Cineworldu (bud Wandsworth, nebo Feltham) a mam jejich Unlimited card (£10.99 mesicne). Je to naprosta pohoda, jen si clovek musi dat bacha, aby chodil do kina pravidelne a tim to preplatne vyuzil. Ale zase brano zcela pragmaticky, pokud se clovek do kina dostane vic jak 2x mesicne, tak se to vyplati (tusim, ze bezne vstupne je kolem £7).
Jinak Cineworld je velmi phodovo kino na mainstreamove filmy - velke, ciste, nove - takovej Odeon je dost hruza :-)

agill
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
BydliskoCOLON Karviná
CONTACTCOLON

Poslať od agill » Pia Máj 30, 2008 9:29 am

Tohle přesně jsem potřeboval slyšet, že ten CineWorld funguje, že fakt můžu chodit do všech kin (kromě těch čtyř na West End), protože ta cena mi přijde poměrně neskutečná.

Btw tady je taková mapka těch kin v Londýně:

http://www.cineworld.co.uk/reservation/ ... i?REGION=1

Mám to chápat tak, že velká tečka je Multiplex, malá normální kino? Líbí se mi to na West India Quay :-)

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238

Poslať od def » Pia Máj 30, 2008 10:39 am

agill píšeCOLON Mám to chápat tak, že velká tečka je Multiplex, malá normální kino? Líbí se mi to na West India Quay :-)
Tak zrovna West India Quay nevim, ale parkrat jsem kolem toho kina jen DLR a vypada velke, ale zase tam hrajou jen ctyri filmy, tak bych rekl, ze asi moc velke nebude :-)
Spis to vypada obracene, jelikoz Feltham je obrovske kino (18 salu) a tecku ma dost malou ...

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pia Máj 30, 2008 11:06 am

No ja nevim jak casto chodite do kina, ale ja se tam tak prinejlepsim dostanu jednou za mesic.
Clovek si rekne ze kdyz bude mit neomezeny vstup tak bude chodit vice, ale vetsinou tomu tak neni. Vemte si taky ze dost casto proste neni na co jit i kdyz mate cas, takze dobre zvazte tyhle predplacene nabidky.

Muzu doporucit neco jineho
http://www.princecharlescinema.com

filmy maji vetsinou s mesicnim zpozdenim a tak si mohou dovolit daleko nizsi ceny. Kdyz si jeste zaplatite rocni clenstvi za £10 tak budete mit jeste mensi ceny (dopoledne za £1.50 a vecer a o vikendech za £3.50

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238

Poslať od def » Pia Máj 30, 2008 11:39 am

krtek píšeCOLONNo ja nevim jak casto chodite do kina, ale ja se tam tak prinejlepsim dostanu jednou za mesic.
Clovek si rekne ze kdyz bude mit neomezeny vstup tak bude chodit vice, ale vetsinou tomu tak neni. Vemte si taky ze dost casto proste neni na co jit i kdyz mate cas, takze dobre zvazte tyhle predplacene nabidky.
Ja chodim do kina kazdy tyden - vzdycky se neco najde (proste fimovej maniak :-)). Mam jeste lovefilm predplatne (abych mohl videt starsi filmy - klasiku).
A jak jsem psal - chce to jit alespon dvakrat do mesice, jinak to nema cenu.
Vlastne, se mnou to bylo tak, ze jsem tam chodil porad platil velke vstupne a pak jsem si rekl, proc neusetrit.

agill
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
BydliskoCOLON Karviná
CONTACTCOLON

Poslať od agill » Pia Máj 30, 2008 12:11 pm

Když se to vezme kolem a kolem, tak roční předplacenka do CineWorldu vychází stejně jako ten televizní poplatek :-)

BUTTON_POST_REPLY