In line roller skates

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Tatiana
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Pon Aug 28, 2006 5:03 pm

In line roller skates

Poslať od Tatiana » Ned Sep 10, 2006 7:02 pm

Ahoj

Vie niekto poradit kde zohnat slusne in line korcule za ruzumnu cenu? Som zaciatocnik takze ziadny luxus nepotrebujem skor nejaky decent basic, comfort, safety and so on.
Vdaka.
Tana

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Re: In line roller skates

Poslať od Vláďa » Ned Sep 10, 2006 8:41 pm

Tatiana píšeCOLONAhoj
Vie niekto poradit kde zohnat slusne in line korcule za ruzumnu cenu? Som zaciatocnik takze ziadny luxus nepotrebujem skor nejaky decent basic, comfort, safety and so on.
Vdaka.
Tana
Pomerne dobry vyber maji v Decathlon (http://www.decathlon.co.uk), je tam i jiny vyber sportovnich potreb - zastavka metra Canada Water, asi 200m vedle spinaveho jezirka. 10-7:30 Mon-Thu, 10-8 Fri, 9-7 Sat, 11-5 Sun (nerucim).
Nekde v centru je second hand obchod se sportovnim zbozim, ale neznam adresu.

Tatiana
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Pon Aug 28, 2006 5:03 pm

Decathlon

Poslať od Tatiana » Ned Sep 17, 2006 7:30 pm

Ahoj Vlada
Diky moc za tip. Bola som v sobotu, nasla som co som hladala a chystam sa na svoju prvu jazdu. Megastore ponuka naozaj vsetko od vymyslu sveta.

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Re: Decathlon

Poslať od Vláďa » Ned Sep 17, 2006 8:41 pm

Tatiana píšeCOLONAhoj Vlada
Diky moc za tip. Bola som v sobotu, nasla som co som hladala a chystam sa na svoju prvu jazdu. Megastore ponuka naozaj vsetko od vymyslu sveta.
Neni zac. Uz se rozmyslim nejaky cas, ze bych si je take koupil, ale zatim nic :-).

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Str Sep 20, 2006 2:21 pm

ja planujem tie moje predat. velmi dobre mi sluzili.a nebyt toho, ze chcem take s nizsou cizmou, teda aby som mala vacsiu volu v ohybe clenka, tak ich nedam za nic na svete. su tichucke, rychle a nemaju chyby. trocha oskrete, ale inak im fakt nic nie je. ide sa na nich ako po masle. mozno az prilis lahko. :) pre zaciatocnika, co potrebuje mat fixovany clenok, su ako stvorene.
ak by ste niekto chceli, velkost je tusim 6-7, a cenu davam tak 50.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Str Sep 20, 2006 2:58 pm

dagda píšeCOLON...chcem take s nizsou cizmou, teda aby som mala vacsiu volu v ohybe clenka...pre zaciatocnika, co potrebuje mat fixovany clenok, su ako stvorene...
Ak to chapem spravne, tak "nezaciatocnici" by podla teba uz mali mat korcule s nizkou cizmou, aby sa im lahsie lamali clenky? :)
Odhliadnuc od toho, ze si neviem velmi predstavit, ako by take inline skates s "volnejsim clenkom" vyzerali, nechapem, preco potrebujes mat vacsiu volu v ohybe clenka pri tomto sporte, kde je kvoli bezpecnosti velmi dolezite mat pevnu nohu :)

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Str Sep 20, 2006 3:38 pm

sidzej píšeCOLON
dagda píšeCOLON...chcem take s nizsou cizmou, teda aby som mala vacsiu volu v ohybe clenka...pre zaciatocnika, co potrebuje mat fixovany clenok, su ako stvorene...
Ak to chapem spravne, tak "nezaciatocnici" by podla teba uz mali mat korcule s nizkou cizmou, aby sa im lahsie lamali clenky? :)
Odhliadnuc od toho, ze si neviem velmi predstavit, ako by take inline skates s "volnejsim clenkom" vyzerali, nechapem, preco potrebujes mat vacsiu volu v ohybe clenka pri tomto sporte, kde je kvoli bezpecnosti velmi dolezite mat pevnu nohu :)
Mam uz co to odkorculovane, takze viem posudit - svoje rochesy s "nizkym" clenkom by som za nic nevymenil. Aj ked maju svoje muchy...

Skuseny korculiar ma daleko pevnejsiu nohu v clenkoch a dokaze sa bez problemov udrzat aj ked nema nohu pevne zafixovanu.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Str Sep 20, 2006 4:36 pm

ubeno píšeCOLONMam uz co to odkorculovane, takze viem posudit - svoje rochesy s "nizkym" clenkom by som za nic nevymenil. Aj ked maju svoje muchy...
Je to nieco taketo?
Su to v podstate uz "RACE" korcule, vacsina fitness & agressive korcul ma topanky vysoke, ci nie?

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Str Sep 20, 2006 5:07 pm

sidzej píšeCOLON Je to nieco taketo?
Su to v podstate uz "RACE" korcule, vacsina fitness & agressive korcul ma topanky vysoke, ci nie?
Uff, tak to zrovna nemusim. Az taky extremista nie som :-)

mrqua
Member
Member
PríspevkyCOLON 51
RegistrovanýCOLON Pia Dec 17, 2004 2:24 pm
BydliskoCOLON PE3 6AY
CONTACTCOLON

Poslať od mrqua » Štv Sep 21, 2006 2:27 am

Ja som isiel este pred letom dotychto (BAUER SUPREME BULLET).Su to hokejove,bez brzd. Uz som zodral jednu sadu koliecok za dva mesiace..Mal som vselico na nohach, ale uz by som nemenil za hokejove korcule (in-line) pravdaze..

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Sep 25, 2006 10:00 am

sidzej píšeCOLON Ak to chapem spravne, tak "nezaciatocnici" by podla teba uz mali mat korcule s nizkou cizmou, aby sa im lahsie lamali clenky? :)
chapes to spravne. uz mam tiez co to odkorculovane v smere dopredu a mierne zabocit. chcela som sa naucit aj ine finticky a prave ta neohybnost v clenku mi branila. citila som sa ako s nohami v sadre. prekladat este ako tak, aj to iba na superhladkom rovnom povrchu a po nejakej dobe ziskavania odvahy. ked som si uvolnila celkom vrchne zapinanie na celkom posledny zubok, teda akoby to zapnute vobec nebolo a ostatne dolne dve tiez trocha uvolnila, korculovalo sa mi ovela volnejsie. keby islo znizit tu cizmu, tak si ich necham. ale bohuzial to nejde. tak musim ine pohladat a tieto dat het, lebo ved naco mi bude par, ktory uz nepotrebujem, vsakano?
inak aj tie nizsie maju este nejaku oporu pre clenky, takze to nie je ako papuce. ale predsa je to uz o inom.

mrqua
Member
Member
PríspevkyCOLON 51
RegistrovanýCOLON Pia Dec 17, 2004 2:24 pm
BydliskoCOLON PE3 6AY
CONTACTCOLON

Poslať od mrqua » Pon Sep 25, 2006 10:23 am

ludkovia, korcule by mali byt fixnute nad clenok..Uz len na kazdom je ako silno dotiahnute.. Aj ked sa to zda pre korculovanie tazsie, ale za to ovela bezpecnejsie pre vase clenky!

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Sep 25, 2006 10:33 am

mrqua píšeCOLONJa som isiel este pred letom dotychto (BAUER SUPREME BULLET).Su to hokejove,bez brzd. Uz som zodral jednu sadu koliecok za dva mesiace..Mal som vselico na nohach, ale uz by som nemenil za hokejove korcule (in-line) pravdaze..
nie je mi celkom jasne, aky je vlastne rozdiel medzi hokejovymi inlines a tymi beznymi fitness ci ako sa im nadava.

BUTTON_POST_REPLY