listky do legolandu zadara

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

listky do legolandu zadara

Poslať od kazisvet » Uto Sep 12, 2006 11:07 pm

Ponukam vam jeden free detsky listok a jeden voucher na free detsky listok do legolandu vo windsore, pouzitelny tusim do polovice oktobra. Listok pre dospeleho stoji 29 libier,to je podmienka na vyuzite voucher-a. Ak by ste chceli so svojimi ratolestami stravit cely den vo windsore, ozvite sa. Ja som kupil annual pass pre celu rodinu, takze uz ich nepotrebujema dam vam ich zadara, nech si aj vase deti uziju, usetrite 23 libier za detsky listok.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

Mandarinka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Štv Sep 14, 2006 10:20 am

Re: listky do legolandu zadara

Poslať od Mandarinka » Štv Sep 14, 2006 10:23 am

kazisvet píšeCOLONPonukam vam jeden free detsky listok a jeden voucher na free detsky listok do legolandu vo windsore, pouzitelny tusim do polovice oktobra. Listok pre dospeleho stoji 29 libier,to je podmienka na vyuzite voucher-a. Ak by ste chceli so svojimi ratolestami stravit cely den vo windsore, ozvite sa. Ja som kupil annual pass pre celu rodinu, takze uz ich nepotrebujema dam vam ich zadara, nech si aj vase deti uziju, usetrite 23 libier za detsky listok.
Kazisvet, ja ho chcem prosimmm! Teda ak ho este mas? Buduci vikend idem s dcerkou do Londyna a prisla som sa na tuto schranku inspirovat kam ju zobrat. Kamoska spominala legoland vo windsore a zrazu klik a ty ponukas listok:)

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: listky do legolandu zadara

Poslať od kazisvet » Štv Sep 14, 2006 8:35 pm

Mandarinka píšeCOLON Kazisvet, ja ho chcem prosimmm! Teda ak ho este mas? Buduci vikend idem s dcerkou do Londyna a prisla som sa na tuto schranku inspirovat kam ju zobrat. Kamoska spominala legoland vo windsore a zrazu klik a ty ponukas listok:)
mandarinka, smolka. uz sa ozvala monika a viac listkov nemam. Ale legoland odporucam, vies tam "zabit" par dni a nie je to len pre decka. myslim, ze moja manzelka sa tam bavila mozno viac ako nasa mala:)
Ak tam pojdes a myslis, ze tam niekedy v priebehu nasledujucich 12 mesiacov niekolkokrat pojdes, tak sa oplati kupit annual pass.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Pia Sep 15, 2006 9:07 am

Ano, legoland je velmi dobra vec pre deti(male aj dospele) :-) obcas su sice dlhe rady na atrakcie(krore su uz skole vcetky v cene listka) ale oplati sa tam fakt ist. My sme tam s dcerou boli na dva dni a mali sme co robit to tam obehat. Vrele doporocujem.

BUTTON_POST_REPLY