Chceme sa zabávať. Koľko nás to bude stáť ?

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Str Apr 28, 2004 12:45 pm
CONTACTCOLON

Chceme sa zabávať. Koľko nás to bude stáť ?

Poslať od mike2star » Str Apr 28, 2004 4:40 pm

Ahoj všetkým, čo sa radi bavia. Vzhľadom k tomu, že niektorí z nás budú mať spočiatku v Londýne pomerne obmedzené zdroje financií, vyvstáva otázka: Na koľko nás naša chuť baviť sa príde?
Ak je teda niekto z vás už ostrieľaný clubber v londýne, uvítal by som menšieho sprievodcu cenami za pitie (drinky, tvrdý alkohol), vstupné, informácie o zvláštnostiach. Počul som napríklad, že v kluboch je bežná prax v čase najvačšieho návalu zvýšiť ceny pitia, je to pravda?

Ďakujem za prípadné odpovede a prajem pekný večer,
Milan.

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Máj 04, 2004 8:34 pm

no taka jedna piatkova noc vseho vsudy s cestovanim do centra, vstupom, satnou a s pitim, takych £25 aj to som neni total drank :o]

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Máj 04, 2004 10:54 pm

no tak to hej, ale ja som zaratala vstup £5 co je teda podnik s diskotekou a nie klub, tak sorry, no... :o]

shifter
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Jún 22, 2004 1:50 pm
BydliskoCOLON BA

Poslať od shifter » Štv Aug 05, 2004 9:39 am

Mimo Londyna samozrejme lacnejsie. Napriklad Luton, vstup cca £3-5, ale B4 12 free entry, pripadne na letakoch mozete najst voucher s free entry a free first drink. Konkurencia funguje, tak sa prekonavaju aj v cenach. Napr. buy 1 get 1 free, alebo hocijaky drink za £1.20. Pozor - to vsetko plati do 11.30, resp. do polnoci, potom uz za to iste zaplatite normalnu sumu (male flaskove pivo Stella £3.70). Aj domorodci maju asi slovenskeho ducha, nakupia si vela drinkov do zasoby pred polnocou, a potom to popijaju zvysok vecera :)))

BUTTON_POST_REPLY