Futbal Premiere League

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Uto Okt 17, 2006 11:31 am

Futbal Premiere League

Poslať od stiko » Pia Nov 10, 2006 12:52 pm

zdravičko najde sa tu niekto kto bol na futbalovom zapase premiere league ?? chcel by som vediet ze ci je mozne sa dostat napr. na zapas chealse, arsenalu alebo manchestru ??? pocul som cosi takeho ze ak sa nestanem clenom funclubu tak asi nie ma s tym niekto skusenosti ??

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Re: Futbal Premiere League

Poslať od pankac » Pia Nov 10, 2006 2:00 pm

Ja sa sice sportu zo zasady vyhybam, ale tipol by som si, ze na futbalovy zapas sa dostanes tak, ze si kupis listky. Napr. tu. Neverim, ze by ta s listkami v ruke nepustili dnu a nutili ta najprv vstupit do nejakeho funclubu :)))
To co pises sa mozno tyka nejakych zliav na listky a pod.

Gabika
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Pon Sep 04, 2006 9:40 pm

Football Premier League

Poslať od Gabika » Pia Nov 10, 2006 11:28 pm

Dostat sa na futbal je velmi jednoduche, staci sa zamestnat v niektorom premier league futbalovom klube a mozes mat listok na kazdy zapas :)

stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31

Re: Football Premier League

Poslať od stiko » Sob Nov 11, 2006 10:59 am

Gabika píšeCOLONDostat sa na futbal je velmi jednoduche, staci sa zamestnat v niektorom premier league futbalovom klube a mozes mat listok na kazdy zapas :)

to fakt a vies mi aj poradit ze ako ??? resp. poznas niekoho takeho ??

Gabika
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Pon Sep 04, 2006 9:40 pm

Football Premier League

Poslať od Gabika » Sob Nov 11, 2006 12:50 pm

No, napriklad seba :) Ale uz tam bohuzial nerobim, takze listky uz nezozeniem.
Inak ponukane pracovne pozicie maju vzdy kluby na svojej stranke.
A ak chces vidiet zapas, tak si pozri, ked hra niektory z velkych klubov (ako napriklad Arsenal alebo Man Unites) u niektoreho z mensich klubov. A v tom mensom si kup listok na zapas cez internet, vacsinou cez ich stranku. Len musis pozorne sledovat, kedy idu listky na zapas do predaja, lebo sa predavaju velmi rychlo. Tak asi tak.

stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31

Re: Football Premier League

Poslať od stiko » Pon Nov 13, 2006 8:14 am

Gabika píšeCOLONNo, napriklad seba :) Ale uz tam bohuzial nerobim, takze listky uz nezozeniem.
Inak ponukane pracovne pozicie maju vzdy kluby na svojej stranke.
A ak chces vidiet zapas, tak si pozri, ked hra niektory z velkych klubov (ako napriklad Arsenal alebo Man Unites) u niektoreho z mensich klubov. A v tom mensom si kup listok na zapas cez internet, vacsinou cez ich stranku. Len musis pozorne sledovat, kedy idu listky na zapas do predaja, lebo sa predavaju velmi rychlo. Tak asi tak.
ok ok thanx a lot no pozeral som na internet nejaké take stranky co predavaju listky tak to je strasne predrazene som tam nasiel listky za 200 libier a podobne ale ked sa zaregistrujem napr. v chealse fan club tak ma to vyjde do 50 libier :)) no v poho už som sa trocha dostal do obrazu ale ani to čo hovoris ty nieje zly napad ist na futbal mensich klubov :)) oki thanx za info

BUTTON_POST_REPLY