Tipovanie

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Str Okt 11, 2006 3:56 pm
BydliskoCOLON Banska Bystrica

Tipovanie

Poslať od Yocos » Uto Dec 26, 2006 4:41 pm

Ako to je s tipovanim v GB?da sa tam dat aj 1X alebo 2X????

macko2005
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 6:34 pm
CONTACTCOLON

Re: Tipovanie

Poslať od macko2005 » Uto Dec 26, 2006 4:59 pm

neda iba 1 x 2,ale ked mozem poradit,netipuj,tu,ani na SK ani nikde(viem co hovorim),ale vstko vraz do AKCII(tiez viem o com hovorim),asi tolko,caf,Mato

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Str Dec 27, 2006 10:19 pm

mno do tipovania sa trochu vyznam.Ako to myslis s timi akciami ???myslis nebankove alebo bankove subjekty?

ssky
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Ned Júl 11, 2004 8:40 pm

Tutovka

Poslať od ssky » Štv Dec 28, 2006 12:36 pm

Ja tipujem a casto takze ked je nas tu takych viac a viete o nejakom dobrom zapase,kurze prip.tutovke tak sa podelte s dobrym tipom tu :-)

macko2005
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
CONTACTCOLON

Tipovanie

Poslať od macko2005 » Štv Dec 28, 2006 1:50 pm

No ako tak pozeram,je nas tu viac co nevieme kam z nahonobenymi librickami!!!! :)Pokial ide o tipovanie-svedska,finska,nemecka hokejova liga mozem odporucit-hlavne dvojtipy!!!Ale kedze Briti su dost samolubi tak nielen ze dvojtip sa neda podat ale ani svetovy hokej,takze to mozem odporucit www.betandwin.cz
Co sa tyka akcii,to zalezi od natury toho ktoreho investora,preto ze sa da investovat do menej rizikovych(ale mensi vynos) ale aj do viac rizikovych (a vyssi vynos).Su to akcie svetove akekolvek chces!!!doporucujem si juknut www.patriadirect.cz tam je to dopodrobna a dalej wwww.yahoo.com klik na finance-tam su grafy atd. Konkretne mozem poradit firmu
NEW CANTECH VENTURES,kupil som niekolko tisic akcii pred mesiacom za 0,3USD-aktualny kurz je 0,73-narast cez 100% za mesiac je celkom slusne!!!!!!!A konkretne tato firma ma velmi dobre vyhliadky na rok 2007
http://biz.yahoo.com/ccn/061211/2006121 ... .html?.v=1

,takze to vyzera ako celkom dobra investicia.Sem tam si daky zapas podam,ale ak patris do mojej krvnej skupiny t.j. ze potrebujes denne daky ten financny adrenalin tak jednoznacna odporucam investovat!!!A nie do banky kde ti slubia trapnych 3-4 mozno 5% za rok!!!Zatial asi tolko,ak niekto nieco,vramci moznosti odpoviem

all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pia Jún 23, 2006 1:57 pm

Poslať od all inc. » Štv Dec 28, 2006 2:13 pm

Ja tipujem bezne v tejktorej stavkovej kde je momentalne najlepsi kurz na ten ktory zapas takze mam ich vyskusane vsetky a cez internet vyuzivam www.ladbrokes.com www.doxxbet.sk a www.tipos.sk a s tym tiposom som aj celkove najspokojnejsi aj ked bingo najradsej chodim hravat na ladbrokes ale teraz si necham poradit a idem pozriet tie akcie od Macka2005

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Štv Dec 28, 2006 7:32 pm

macko2005 píšeCOLONNo ako tak pozeram,je nas tu viac co nevieme kam z nahonobenymi librickami!!!! :)Pokial ide o tipovanie-svedska,finska,nemecka hokejova liga mozem odporucit-hlavne dvojtipy!!!Ale kedze Briti su dost samolubi tak nielen ze dvojtip sa neda podat ale ani svetovy hokej,takze to mozem odporucit www.betandwin.cz
Co sa tyka akcii,to zalezi od natury toho ktoreho investora,preto ze sa da investovat do menej rizikovych(ale mensi vynos) ale aj do viac rizikovych (a vyssi vynos).Su to akcie svetove akekolvek chces!!!doporucujem si juknut www.patriadirect.cz tam je to dopodrobna a dalej wwww.yahoo.com klik na finance-tam su grafy atd. Konkretne mozem poradit firmu
NEW CANTECH VENTURES,kupil som niekolko tisic akcii pred mesiacom za 0,3USD-aktualny kurz je 0,73-narast cez 100% za mesiac je celkom slusne!!!!!!!A konkretne tato firma ma velmi dobre vyhliadky na rok 2007

,takze to vyzera ako celkom dobra investicia.Sem tam si daky zapas podam,ale ak patris do mojej krvnej skupiny t.j. ze potrebujes denne daky ten financny adrenalin tak jednoznacna odporucam investovat!!!A nie do banky kde ti slubia trapnych 3-4 mozno 5% za rok!!!Zatial asi tolko,ak niekto nieco,vramci moznosti odpoviem
No toto my vysvetli ako to funguje,napr:kupis 1000 akcii od 0,3USD/za jednu/ a cakas kym vzrastie alebo klesne.Ak vzrastie tak mas zisk napr na 0,7,tak mas zisk 100percent,teda ak spravne ratam tak okolo 300USD.Oprav ma ak som daco zle napisal

macko2005
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
CONTACTCOLON

Poslať od macko2005 » Pia Dec 29, 2006 7:56 am

Yocos píšeCOLON
macko2005 píšeCOLONNo ako tak pozeram,je nas tu viac co nevieme kam z nahonobenymi librickami!!!! :)Pokial ide o tipovanie-svedska,finska,nemecka hokejova liga mozem odporucit-hlavne dvojtipy!!!Ale kedze Briti su dost samolubi tak nielen ze dvojtip sa neda podat ale ani svetovy hokej,takze to mozem odporucit www.betandwin.cz

No toto my vysvetli ako to funguje,napr:kupis 1000 akcii od 0,3USD/za jednu/ a cakas kym vzrastie alebo klesne.Ak vzrastie tak mas zisk napr na 0,7,tak mas zisk 100percent,teda ak spravne ratam tak okolo 300USD.Oprav ma ak som daco zle napisal
Jasne v podstate mas pravdu akcia za 0,3USD-1000ks=300USD,stupne na 0,6USDx1000ks=600USD,cisty zisk 300USD!Samozrejme nie kazda akcia stupa,ale treba sledovat vyvoj,danu firmu,proste info. je velmi dolezite,preto je mozne kupit akcie ktore behom jedneho dna!!! dokazu ist 50% aj do plusu ale aj minusu.

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Sob Dec 30, 2006 9:54 am

dasa niekde aj dake demo ?naskusku ze ako to je?

macko2005
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
CONTACTCOLON

Poslať od macko2005 » Sob Dec 30, 2006 12:24 pm

Yocos píšeCOLONdasa niekde aj dake demo ?naskusku ze ako to je?
Ak chces demo tak skus www.fio.sk alebo www.rmsfinport.sk

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Uto Jan 02, 2007 3:00 pm

Neni to zle .da sa na tom zarobit aj 100 000 za mesiac ale aj stratit,podobne ako tipovanie sportovych zapasov

pnpnpn
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Feb 17, 2009 7:37 pm

Poslať od pnpnpn » Uto Feb 17, 2009 7:42 pm

Takze moja rada je jednoducha ;) tipovat cez internet je mnoho internetovych stranok ci uz http://bwin.com/ alebo http://www.bet-at-home.com/ atd atd;) a na internete najdete aj vela informacii o tipovani napr rady ako tipovat - tipy na zapas jedna z takych stranok je napriklad http://top-tips.over.cz...

mirets
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Sep 19, 2010 2:33 pm

Poslať od mirets » Ned Sep 19, 2010 3:04 pm

Cawte, ja som pred časom možnosť ako tipovať za playmoney a ked ich nazbierate 5000 tak vám vyplatia 50 usd. Príjmy majú z VIP členstva a od sponzorov(reklamných) . Ničmenej aj bez VIP členstva sa dá tých 5000 coinov v pohode uhrať, lebo ked padnete na nulu tak sa dajú dobiť. Ako nonVIP však môžete mesačne vybrať iba 50 usd. Ničmenej ked neradi riskujete vlastné je to fajn :)
Volá sa to INSIDENATION.COM

PS.: Mne sa zatial za prve 2 mesiace podarilo tých 5000 coinov nahrat, ale na VIP členstvo zatial nevidim, bo som momentálne nezamestnaný a tých 13 usd za mesiac, či kolko to pýtajú by mi chýbalo.
PS2: Ak má niekto dobré skúsenosti s tou burzou a akciami napíšte, chcel by som to skúsiť.

BUTTON_POST_REPLY