Blackpool - Pleasure Beach

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Pajo
Member
Member
PríspevkyCOLON 57
RegistrovanýCOLON Str Jan 19, 2005 12:08 am
BydliskoCOLON Leicester
CONTACTCOLON

Blackpool - Pleasure Beach

Poslať od Pajo » Str Aug 08, 2007 1:33 pm

Ahojte, tak som sa konence rozhodol a bol som pozret toto zazracne miesto. Je to nieco skvele,cele mi to pripadalo ako take mensie Las Vegas. Obrovska ulica posiata pubmi, kasinami, automatmi. Hned na druhej strane nadherna obrovska plaz ktora sa ani neda opisat. No a zabavny park kvoli ktoremu sme tam vlastne isli bol skvely, hlavne jazda na pepsi max big one www.youtube.com/watch?v=N1HHQfuVJNg
Z kazdej atrakcie nadherny vyhlad na plaz a okolie.
Cena do parku je na all rides unlimited sat-28, sun-25, week days-25. Odporucam nekupovat basic rides na polovicku atrakcii vas nepustia. Ja som bol v sobotu vazne dost ludi odporucam ist cez tyzden. Otvaracie hodiny najdete na stranke www.blackpoolpleasurebeach.com
Odporucam vsetkym ktory maju radi fun a entertainment. HAVE FUN :))

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: Blackpool - Pleasure Beach

Poslať od qth » Štv Aug 09, 2007 10:56 am

Ake ste tam mali cakacie casi na jednotlive atrakcie?

Lebo ja som bol raz v Alton Towers a tam sme cakali
na kazdu atrakcie (tie zaujimave) hodinu. A to sme
tam boli cez pracovny tyzden a ani slnecne nebolo.
Slovom sme z toho boli hodne sklamany a nestalo mi to
za to!
Snad Blakcpool je na tom lepsie.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Štv Aug 09, 2007 2:04 pm

Treba sadnut na Eurostar a ist mimo sezony (najlepsie na jesen) do Pariza a tam sa vyblaznit jeden den v Asterix parku a druhy den (alebo dva) v Disneylande. Cakacie doby cez tyzden mimo hlavnej sezony byvaju podstatne nizsie, najma ked pouzijete FAST TRACK.

:)

P.

Pajo
Member
Member
PríspevkyCOLON 57
RegistrovanýCOLON Str Jan 19, 2005 12:08 am
BydliskoCOLON Leicester
CONTACTCOLON

Re: Blackpool - Pleasure Beach

Poslať od Pajo » Štv Aug 09, 2007 10:13 pm

qth píšeCOLONAke ste tam mali cakacie casi na jednotlive atrakcie?
No nebolo to nic moc. Cca 30-45min podla toho na co, niekde aj dlhsie, niekde len 5min. Nestihli sme ani prejst vsetko, je tam toho moc, len tie najvecsie :))

Na jednej atrakcii sme si vystali radu asi 40min. (Vodna Valhala), konecne sme nastupili do vozika ze co pride trosku sme sa pohli, zrazu sa vsetko vyplo dobehli izninieri s kabelkami, zacali stresovat, ze maju technicke problemy, pekne sme si vystupili a vratili sa jak sme prisli :((

pet5o
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Str Aug 24, 2005 4:08 pm

Poslať od pet5o » Sob Aug 11, 2007 6:56 am

Ja som zas bol v Thorpe Park pri Londyne. Bolo super. Aj ked prva cakacka 1.5 h a na najrychlejsiu jazdu (z 0 na 80 mil za hodinu za 2.3 sekundy) sme cakali 2.5 hodiny lebo sa im to poruchalo a jedna skupinka zostala mierne zavesena na pat minut vo vzduchu, ale vsetko vyriesili. Ste mali vidiet tych co isli ako prvy po oprave :) smrt v ociach :), bolo strasne vela deciek (bol piatok mimo prazdnin), tak neviem odkial sa tam vsetci dotrepali.
Ale odporucam tak utorok stredu mimo prazdnin a rozhodne kupit fast-track, oplati sa.

pet

BUTTON_POST_REPLY