Free Wi-Fi v Londyne

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
wave-guide
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Uto Aug 28, 2007 9:20 am

Free Wi-Fi v Londyne

Poslať od wave-guide » Uto Aug 28, 2007 9:27 am

Zaujimava stranka ktora zhromazduje free wifi hotspoty na verejnych miestach, podnikoch atd. v Londyne (a nielen tam). Mozno niekomu pomoze. Ak o niecom viete a nieje to este v databaze podelte sa nech sluzi kazdemu.

http://hotspot.airdump.net

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Uto Aug 28, 2007 1:26 pm

No, mne sa to podarilo najst, je ich tam celkom 22, ale takmer vylucne restauracie. Nasiel som len jedno verejne miesto na Leicester Square.

http://hotspot.airdump.net/?q=london&x=0

mmarek26
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Uto Aug 08, 2006 11:01 am

Poslať od mmarek26 » Uto Aug 28, 2007 3:20 pm

tiez sa mozes posadit na zastavku kade jazdi Oxford Tube a na palube = aj v okoli BUSu je free internet, len musis znat login a ja som ho uz zabudol :-)

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Re: Free Wi-Fi v Londyne

Poslať od brightonak » Uto Aug 28, 2007 8:50 pm

bomo píšeCOLONProsim ta napis sem link, ktory vedie na zoznam hotspotov v Londyne. Ta homepage je neprehladna a mne sa ten zoznam hotspotov v Londyne nepodarilo najst.

P.S. Skoda, ze autori stranok asi nikdy nepoculi o pouzitelnosti (usability) webstranok - kto preboha bude listovat 56 strankami (na uvodnej stranke) kvoli zoznamu hotspotov?
Chcel som vidiet ten chaos tak som tak kliknul a nemozem povedat ze by to bolo neprehladne.
Staci pouzit nieco, co tu radite asi v kazdom piatok prispevku. VYHLADAVANIE :)
Zadas slovo "London" a vyhlada ti siete z Londyna. Nieje to zas take zlozite a priemerny uzivatel by mal na to prist sam.
Pekny den.

wave-guide
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Pouzivanie hotspotov

Poslať od wave-guide » Str Aug 29, 2007 12:19 pm

Pouzivanie: Kazdy kto pouziva Google sa zorientuje behom 10 sekund.
Ako hladat je popisane vo FAQ. Inak ozaj staci vlozit nazov mesta alebo ulice. Na pripomienku tam je i Forum.

Pocet hotspotov: Ak sa niekomu zda malo moze prilozit ruku k dielu :) Osobne najprv davam a potom cakam/beriem.

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Pouzivanie hotspotov

Poslať od lair » Str Aug 29, 2007 10:13 pm

Pouzivanie hotspotov je vec, ktora je v poriadku. Uz menej v poriadku je pouzivat nieciu (cudziu, napr.susedovu) wireless siet, ktora nie je zabezpecena heslom. Tvrdo sa to tu tresce, uz som cital minimalne o 2 pripadoch, ked "sikovny" uzivatet surfoval po nete na ukor inej osoby a po jeho odhaleni isiel na sud. Ak sa nemylim horna sadzba za to je az 5 rokov natvrdo. Takze jedna vec je freespot a druha stratit "freedom".

wave-guide
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Re: Pouzivanie hotspotov

Poslať od wave-guide » Štv Aug 30, 2007 7:31 pm

lair píšeCOLONPouzivanie hotspotov je vec, ktora je v poriadku. Uz menej v poriadku je pouzivat nieciu (cudziu, napr.susedovu siet..
Prave preto treba zbierat miesta kde sa da pripojit free. Porusovat zakon je zbytocne.

JohnS
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Sob Okt 07, 2006 4:08 pm
BydliskoCOLON Manchester

Re: Pouzivanie hotspotov

Poslať od JohnS » Str Sep 05, 2007 6:31 pm

wave-guide píšeCOLON
lair píšeCOLONPouzivanie hotspotov je vec, ktora je v poriadku. Uz menej v poriadku je pouzivat nieciu (cudziu, napr.susedovu siet..
Prave preto treba zbierat miesta kde sa da pripojit free. Porusovat zakon je zbytocne.
cele to je dost diskutabilne, pretoze ked zoberiem notebook, a najdem par nezabezpecenych sieti, ktore maju vacsinou nazvy ako "MZPRX04, WIRELESS, NETGEAR, VOYAGER" je zrejme ze v podstate ktorakolvek siet by teoreticky mohla byt free hotspot alebo sukromna nezabezpecena siet... Osobne si myslim ze ak ma niekto siet a nedba na jej zabezpecenie, je to len jeho vlastna blbost a chyba a nemal by sa stazovat ak jeho siet niekto zneuzije. Navyse casto o tom dotycny nema ani tusenia, ze niekto sa pripaja cez jeho wifi siet. Teda ja to riesim tak, ze pouzivam kazdu volnu dostupnu siet, a je mi uplne jedno koho je. Ak sa mi pocitac pripoji k sieti, tak sa nestaram a navyse tazko mi niekto bude dokazovat ze som zneuzil niekoho siet zamerne, ked budem tvrdit ze som sa pripojil s vedomim ze ide o free hotspot....

wave-guide
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Siet

Poslať od wave-guide » Ned Sep 16, 2007 12:36 pm

Nieje problem opytat sa hlavne ak je to castokrat jedina vec ktoru spravis preto aby si sa pripojil. Pokial viem free hotspot ma zretelne oznacenie a dnes ked je uz skutocne na kazdom rohu (hlavne velke mesta) nema vyznam riskovat.

BUTTON_POST_REPLY