Nemate niekto listok na predaj? LA-ANAHAIM - NHL in O2 ARENA

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pia Jún 23, 2006 1:57 pm

Nemate niekto listok na predaj? LA-ANAHAIM - NHL in O2 ARENA

Poslať od all inc. » Uto Sep 18, 2007 9:33 am

Caute ak by ste mali niekto listok na predaj na jeden z nhl zapasov tu v londyne tak sa ozvite. Predrazene listky sa daju kupit tych je dost ale ak by sa nasiel niekto kto si kupil a nemoze ist tak nech sa ozve.Diky. portobello@azet.sk

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Str Sep 19, 2007 9:42 pm

Bud ta nazvem naivkou alebo stastlivcom. Mas predstavu aky je o tento hokej zaujem? Listy sa oficialne predali za pol hodiny a ty tu hladas niekoho kto ti preda listky za kupnu cenu :) Neblazni a skoc si na ebay, kup £50 listok za £75 a si tam ako ja a urcite este vela dalsich slovakov. Zatial viem o cca 20ich.

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Poslať od brightonak » Str Sep 19, 2007 10:33 pm

75 libier este stale nieje ziadna poradna cena, neskor moze narast az na tri stovky. Tiez by som doporucil ebay, nikde inde ich len tak nezozenies.
brightonak

all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43

Poslať od all inc. » Štv Sep 20, 2007 1:29 pm

Diky vam za odpovede. Listkov je na predaj stale dost aj ked za pekne predrazene ceny. Ebay za £75 je uplne pohoda cena takze najskor to asi kupim tam. Moj nazor je ale taky,ze pred arenou sa urcite budu dat listky este kupit a predpokladam,ze aj za povodnu cenu pretoze vacsina listkov bola skupena "podnikalmy" a normalny hokejovy fanusik sa tam bez listka trepat nebude no ale na to sa spoliehat neda. Takze hor sa na ebay and see you all there...

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Pia Sep 21, 2007 9:25 am

jj, listky boli samozrejme skupene, ale v tomto pripade by som sa nespoliehal na to, ze pred Arenou potom zozenies len tak listky. Ked ano tak aby to nebolo za £200. Tych 50% co si prihadzuju na ebay je celkom unosne, ja som kupoval 4ks, prisli do 3och dni.

all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43

Poslať od all inc. » Ned Sep 30, 2007 9:24 am

V pripade,zeby to zaujimalo nejakeho zaujemcu o hokej na dnes bez listka tak sem pridam svoju skusenost :
Vybral som sa vcera na hokej LA-Anahaim a bez listka kedze na ebay boli trochu predrazene (sice nie velmy ale aj tak)a tusil som,ze pred halou sa budu dat tie listky kupit.Nemylil som sa.Trvalo mi asi 2 minuty zohnat si listok a to som si este vyberal kde chcem sediet a stal ma £50.Ak by som nechcel ist uz do haly tak urcite by som kupil este lacnejsie.Bolo sice vypredane ale hala nebola aj tak zaplnena.Bol super hokej a mal som super zazitok.Slovensky fanusikovia su najlepsi takze nas tam bolo samozrejme aj najviac vidno. Ak sa dnes rozhodne ist niekto bez listka tak good luck.Oplati sa a ja pravdepodobne pojdem zase.

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Poslať od brightonak » Pon Okt 01, 2007 7:29 am

Ja by som to urcite takto neriskoval. Kazdopadne, gratulujem :)
brightonak

BUTTON_POST_REPLY