co si o tom myslite ?

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
beebop2
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Pia Okt 12, 2007 6:42 pm

co si o tom myslite ?

Poslať od beebop2 » Pia Okt 12, 2007 6:50 pm

nazdarek

co si myslite o tomto incidente ktory sa udial v chathame....kde podla dostupnych informacii az 8% prvakov v tomto meste su romske deti

....osobne si myslim ze to bude mat dost zly vplyv na vztahy medzi cudzincami a anglicanmi v tomto regione a ze vsetko sa len zacina nakolko sa pocet vychodoeuropanov v UK zvysuje.
doteraz bola mozno vyhoda ked clovek povedal ze je slovak ale teraz si asi kazdy spomenie len na toto aj ked nazory anglicanov z anglickych diskusnych for su rozne a aj ked neobhajuju sposob ako sa to riesilo ale ani nezastavaju dieta ktore incident vyvolalo

ma niekto z vas podobne skusenosti ?

beebop2
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Pia Okt 12, 2007 6:42 pm

Poslať od beebop2 » Pia Okt 12, 2007 6:55 pm

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Re: co si o tom myslite ?

Poslať od carfaxcat » Pia Okt 12, 2007 7:12 pm

Nemám také skúsenosti v UK, ale bývam v inom regióne. Dokonca veľa našich klientov buď nevie, kde je Slovensko (stále im kreslím mapy) alebo im je srdečne jedno, odkiaľ som. Jednajú so mnou rovnako milo ako s kolegyňou Angličankou.
Názory v diskusných skupinách sa budú vždy líšiť podľa zážitkov z minulosti alebo subjektívneho vnímania problému, či vzdelania.

Mňa sa jedna klientka priamo spýtala, prečo jej syn dostal v Bratislave facku. Bez provokácie, deštrukcie pamiatok a opilstva z jeho strany. Veľmi ťažko sa mi diplomaticky vysvetľovalo, že podaktorí britskí turisti si robia zo strednej Európy jednu megakrčmu na oslavu (ak to tak môžem nazvať) konca slobodného stavu a asi to niektorí Slováci odventilujú aj na nevinnej obeti. Občas sa obávam, že sa to stane na Slovensku aj mojej polovičke.

BUTTON_POST_REPLY