Info *reCreation 12.8. Poprednny, Gabanna v Londyne

Všetko o zábave v Londýne a UK. Puby, kluby. Kultúrne aj športové vyžitie. Výlety.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Lum
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Okt 20, 2006 2:32 pm

Info *reCreation 12.8. Poprednny, Gabanna v Londyne

Poslať od Lum » Štv Dec 06, 2007 3:46 pm

*reCreation :: escape and recharge yourself :: V sobotu 8 decembra 2007 sa opäť raz prebudí *reCreation = zaručene jedna z najlepších akcií za úučasti anglických a slovenských Djov, a to v novom, luxusnom priestore klubu The Platinum Bar, (metro stanica Old Street)!

Akcia, ktorá sa od Februára 2008 bude konať raz do mesiaca, bude hosťovať Djov z celej Európy, ale hlavne hviezd Slovenska, Čiech a UK. V sobotu sa otvoria brány tech-house-minimal flooru, kde bude hlavnou hviezdou RICO CASAZZA, taliansky Dj a producent, ( label Safari Electronique, Tuning Spork a Serialism ) momentálne žijúci v Londýne. Nebude chýbať ani špicka slovenskej tech-house scény Mike Pop aka Poprednny, Branko ( zakladateľ a resident *reCreation) a Dj Miki.
Drum’n’bass floor má tú čest privítať hviezdu anglického drum’n’bassu NOOKIE, ktorý je nielen Dj, ale aj producent pracujúci na projektoch s LTJ Bukemom, Fabiom, Groovriderom a mnohými ďalšími, majiteľ Phizion Records a rezident úspešnej clubovej party v Londýne, Atmosphere. Veľkou podporou bude “otec slovenského drum’n’bassu” Gabanna, Svetlux ( zakladateľ a rezident *reCreation ) a back2back sa predstavý slovenský Dj Dropper s anglickým Dj Firm. Ku každej dobrej párty patrí “lounge room”, v ktorej budeme mať možnosť počuť set producenta z Portugalska, rezidenta jedného z najznámejších life music barov v Londýne, Café 1001, Dj GABBI, ktorého podporí slovenská Djka Charlotte Michelle 11th a Dj Juri. The Platinum Bar, ktorý sa nachádza v blízkosti Old Street ( 23-25 Paul Street, EC2A 4JU ), bol nedávno obohatený novým soundom a svetelným systémom, takže sa tešíme aj na tých najnáročnejsích clubberov.

Ak si nechcete nechať újsť jednu z najlepších akcií tohto roku, alebo osláviť Mikuláša ako sa patrí, určite si poznačte dátum 08.12.2007 do svojich diárov.


Blizsie informacie:

www.myspace.com/recreationspot

www.myspace.com/djnookie
www.myspace.com/riconiezeronine
www.myspace.com/gabbilopez
www.myspace.com/charlottemichelle11th
www.myspace.com/svetlux
www.myspace.com/djgabanna

BUTTON_POST_REPLY