Ako získať referencie ak som len teraz skončila školu?

Čo všetko je potrebné zariadiť na Slovensku pred odchodom do UK?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
DenisaB
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Uto Mar 15, 2005 8:44 am
BydliskoCOLON Slovensko

Ako získať referencie ak som len teraz skončila školu?

Poslať od DenisaB » Uto Apr 19, 2005 9:43 am

Ahojte, vraj zamestnavatelia v Anglicku chcu referencie od potencialneho ziadatelia o pracu.
A co mam teraz robit, ak minuleho roku som este len skoncila skolu?????? Tym padom ziadne referencie mat nemozem. Ako sa to riesi v takom pripade??? Nemam nahodou teraz mensie sance sa zamestnat v UK?
Robim momentalne sekretarku na OU, ale to len 5 mesiacov zatial.
vopred diky za odpoved.

DENISA
Denisa

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Uto Apr 19, 2005 9:59 am

ak si absolvent, tak ziadne referencie nemozes mat, skus mozno svojho ucitela anglictiny, popripade neviem preco by ti nemali dat referencie v tvojom sucasnom zamestnani, je jedno, ze tam robis len 5 mesiacov, kazdopadne si ale z referncii nerob tazky hlavu, moje referencie tu nikto nekontroloval

DenisaB
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Uto Mar 15, 2005 8:44 am
BydliskoCOLON Slovensko

Poslať od DenisaB » Uto Apr 19, 2005 10:54 am

Diky moc, myslela som ze od toho vela zalezi, a ak ma priatel vyucny list, myslis ze ho tam budu brat v uvahu, ma si ho so sebou zobrat a musi byt prelozeny do anglictiny?? diky Denisa
Denisa

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Uto Apr 19, 2005 7:05 pm

Když ho budeš mít přeložený, může Ti to pomoci, třeba to někdo uzná, záleží kdo to bude zač. Někteří místní jsou ukrutně nevzdělaní a se zahraničními dokumenty si moc nevědí rady. Teoreticky oficiálně bys měla k dokladu o vzdělání přiložit Statement of comparability, který můžeš získat od poradce při Jobcentru.

BUTTON_POST_REPLY