Potrebujem ešte stále proof of address?

Čo všetko je potrebné zariadiť na Slovensku pred odchodom do UK?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
aninka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Štv Jan 12, 2006 10:12 pm
BydliskoCOLON poprad

Potrebujem ešte stále proof of address?

Poslať od aninka » Str Jan 25, 2006 8:46 pm

Potrebujem pravdivu radu...idem do Uk cez agenturu a tam ma pani zlata presviedcala ze proof of adress uz vraj nepotrebujem ze sa to zmenilo a ze si tam normalne vybavim ucet aj bez toho..tak mi poradte Bomo iste vies :-)) ci ma zavadzala alebo je na tom nieco.. Napises mi teraz odkaz ze si mam precitat vsetko..ale tam su stare prispevky a potrebujem aktualnu situation.. Dakujem pekne

zdenosmik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Pia Jan 20, 2006 7:50 pm

mila aninka

Poslať od zdenosmik » Str Jan 25, 2006 9:20 pm

agunturam never a hlavne czechii ltd.,ktora Ti myslim, podala tuto nepravdivu informaciu.Potrebujes bud proof of adress , alebo bill.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Jan 26, 2006 10:49 am

Mala poznamka: proof of address pri zakladani uctu potrebuju aj Briti, nie len cudzinci.

Pani z agentury klame, ruky prec od takej agentury. Ktovie co vsetko ti este naklamala, len aby ziskala od teba peniaze. :(

jola
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Štv Jan 26, 2006 6:13 pm

Poslať od jola » Pia Jan 27, 2006 4:30 pm

V 08/2005 jsem zadala o vystaveni uctu u HSBC v South Shields (Tyne and Wear). Ucet mi vystavili a stacil dopis od zamestnavatele, pas a ceska obcanka s adresou v CR. Takze i proof of address trvaleho bydliste ?

scigo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 47
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 12:46 am
BydliskoCOLON Banbury
CONTACTCOLON

Poslať od scigo » Sob Jan 28, 2006 12:46 am

mozno len taka mala skusenost.
mne pomohol vypis z uctu cez internet banking z tatrabanky na anglicku adresu.stalo to asi 30Sk ale pomohlo,nik nenamietal.A da sa poslat v anglictine.

enjoyman
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Mar 02, 2006 2:34 am
BydliskoCOLON BA

Mozes mi please poradit

Poslať od enjoyman » Štv Mar 02, 2006 3:00 am

scigo píšeCOLONmozno len taka mala skusenost.
mne pomohol vypis z uctu cez internet banking z tatrabanky na anglicku adresu.stalo to asi 30Sk ale pomohlo,nik nenamietal.A da sa poslat v anglictine.
som sa chcel presne opytat do akeho casu (dni) su schopny odoslat ten vypis.A to ti priamo doslo na anglicku adresu?
A este ked si tam v minuse, ze ci ti budu robit banky problemy so zalozenim uctu?

DIK

JaM
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Uto Feb 14, 2006 7:31 pm
BydliskoCOLON Košice
CONTACTCOLON

Poslať od JaM » Štv Mar 02, 2006 1:15 pm

A ked nevem svoju adresu v Londyne este, ta jak zozeniem proof of adress?
Pojdem do banky a čo?
Ja viem, že ma nemusíte, ale furt sa nájde iniciatívny blbec, čo nevie, že sa to nedá a urobí to.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Mar 02, 2006 1:33 pm

JaM píšeCOLONA ked nevem svoju adresu v Londyne este, ta jak zozeniem proof of adress?
Logicky: ak nemas adresu v UK, nemozes poziadat o dokaz, ze ju mas. Tento sposob ziskania PoA je teda pre teba nevhodny.

JaM
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
BydliskoCOLON Košice
CONTACTCOLON

Poslať od JaM » Štv Mar 02, 2006 1:35 pm

bomo : mozem to spravit, ako radis enjoymanovi, a sice aspon to, ze mam vedeny ucet na svoje meno? pomoze to? hodi sa? aj ked tam nebude adresa v UK?
Ja viem, že ma nemusíte, ale furt sa nájde iniciatívny blbec, čo nevie, že sa to nedá a urobí to.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Mar 02, 2006 2:10 pm

JaM píšeCOLONaj ked tam nebude adresa v UK?
Proof of address = dokaz toho, ze na uvedenej adrese byvas. Ako chces dokazat, ze byvas na UK adrese, ked ta adresa tam nie je uvedena?

Ak nepoznas svoju buducu adresu v UK, tak hladaj ine sposoby ziskania PoA. Tych sposobov je fakt vela.

JaM
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
BydliskoCOLON Košice
CONTACTCOLON

Poslať od JaM » Štv Mar 02, 2006 2:14 pm

jaro: neviem o ziadnom... ale daco vymyslime. :D

JaM
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
BydliskoCOLON Košice
CONTACTCOLON

Poslať od JaM » Pon Mar 06, 2006 8:42 pm

takze, od vcera viem svoju adresu v londyne (buducu).Takze zajtra mam skocit do banky, kde mam ucty a tam pytat potvrdenia , ze tam mam ucty a s tou adresou???
Po anglicky a na hlavickovom papieri?

scigo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 47
RegistrovanýCOLON Sob Jan 08, 2005 12:46 am
BydliskoCOLON Banbury
CONTACTCOLON

Poslať od scigo » Pon Mar 06, 2006 11:35 pm

JaM píšeCOLONtakze, od vcera viem svoju adresu v londyne (buducu).Takze zajtra mam skocit do banky, kde mam ucty a tam pytat potvrdenia , ze tam mam ucty a s tou adresou???
Po anglicky a na hlavickovom papieri?
no aj to je moznost ale to ti asi neurobia.ja som mal normalny vypis uctu ale nedal som si ho poslat na stalu adresu,no na adresu ktoru som ja uviedol a v anglickom jazyku.Doslo mi to asi tak za tyzden a s tym + mojim pasom som potom isiel do banky a dostal som konto v uk.

BUTTON_POST_REPLY