Výpis zo slovenského účtu pre otvorenie JOINT ACCOUNT v UK

Čo všetko je potrebné zariadiť na Slovensku pred odchodom do UK?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
piatok
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Sep 07, 2004 3:10 pm

Výpis zo slovenského účtu pre otvorenie JOINT ACCOUNT v UK

Poslať od piatok » Štv Sep 09, 2004 10:13 am

Postaci nam v UK na otvorenie spolocneho uctu iba jeden vypis zo slovenskej banky? Mame s priatelkou na Slovensku ucet - jeden je majitelom, druhy disponentom. Postaci nam vybavit jeden vypis na jedno meno, aby sme si mohli otvorit spominany spolocny ucet v UK?
Diky

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Sep 09, 2004 10:23 am

Bomo ta zase zdrbe za to, ze davas odkazy do nespravnych kategorii.
:-)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: spolocny ucet

Poslať od jaro » Štv Sep 09, 2004 11:44 am

bomo píšeCOLONAk chcete mať v UK spoločný účet, tak potom to je IMHO fuk - stačí jeden výpis na jedno meno.
Toto mozem potvrdit, my mame joint account v Barclays, ako proof of address stacil vypis z council tax na moje meno.

bpm
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Ned Máj 09, 2004 10:45 pm

Je tovsetko blbost

Poslať od bpm » Ned Sep 19, 2004 12:58 pm

Bol som v anglicku 3 mesiace a na zaciatku mi vypis zo slovenskeho uctu vobec nepomohol, musite mat stastie. Otvoria Vam na pas iba Saving account, ktory je ako vkladna knizka, ziadna plat. karta. Po 3 mesiacoch vyplat sa mi podarilo uspesne poztiadat o Current acc. s plat., kredit. kartou, internet bankingom a sekovou knizkou. (Vsetko banka Halifax a to len jedna pobocka z niekolkych). Kamarat si po prichode do UK otvoril ucet v HSBC po velmi tazkom vybavovani a s potvrdenim od zamestnavatela atd. NIE VYPIS Z BANKY!!!

hazy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Mar 05, 2005 7:36 pm

staci potvrdenie o vedeni uctu?

Poslať od hazy » Ned Mar 06, 2005 5:38 pm

ja som bol v Slovenskej sporitelni a oni tvrdia ze na to davaju nie vypis z uctu ale len potvrdenie o vedeni uctu a spravia mi to na pockanie...bude to banke v London stacit?

BUTTON_POST_REPLY