Ako hladat lacne letenky - SKYSCANNER.NET

Lietadlom do Londýna. Sťahovanie do Anglicka. Autobusové spoločnosti. Cesta z letisiek. Autom do Británie. Cesta z UK.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Ako hladat lacne letenky - SKYSCANNER.NET

Poslať od lubo » Štv Apr 21, 2005 10:44 am

Ak hladate lacnu letenku kamkolvek do Europy, www.skyscanner.net vam pomoze rychlejsie vyhladat najnizsie ceny a uzasne zjednodusi planovanie vasej cesty domov. Staci, ak zadate kam cestujete a zobrazi sa vam prehladny mesacny graf zobrazujuci najnizsiu cenu na kazdy den. Ak do daneho mesta lieta viac aeroliniek, najde najlacnejsiu, ak je viac letov (rano/vecer) zobrazi cien viec. Pokryva snad vsetky low-cost spolocnosti: SkyEurope, Easyjet, Ryanair, AirBerlin, WizzAir, atd.

tinusowa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 25
RegistrovanýCOLON Uto Máj 03, 2005 8:06 pm
BydliskoCOLON UK

:)

Poslať od tinusowa » Štv Máj 12, 2005 8:45 am

Fakt super vyhladavac s moznostou booknutia! Nezabudnut vsak kliknut na "GET LATEST PRICES" vtedy sa vygeneruje skutocna suma.Niekedy je rovnaka ako sa uvadzalo po kliknuti na dany let,ale niekedy je to + - par libier :) Pouzivam tuto stranku nejakych 5 mesiacov a je to fakt jednoduchsie ako browsovat a vyckavat na nacitavanie na priamych strankach spolocnosti...

MartinaP
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Máj 21, 2004 3:35 pm
BydliskoCOLON Kingston-upon-Thames
CONTACTCOLON

Slovensko zmizlo....

Poslať od MartinaP » Pia Júl 14, 2006 9:42 am

Neviem ci som sa este nezobudila a mam zahmlene videnie, ale nejako neviem uz najst Slovensko ani Bratislavu v ponukanej destination roletke na www.skyscanner.net. Je to naznak toho aby ludia viac necestovali na Slovensko? Hmmm....zaujimave....idem sa este raz pozriet....pre istotu...ale nechapem....

MartinaP
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Máj 21, 2004 3:35 pm
BydliskoCOLON Kingston-upon-Thames
CONTACTCOLON

Zahada vyriesena..

Poslať od MartinaP » Pia Júl 14, 2006 9:47 am

Okey, tak si aj odpoviem, cez Operu mi to Slovensko neukazuje(ale ukazuje mapu, ktoru ale nezobrazi), ked stranku otvorim v Exploreri tak tam zrazu je! (ale mapa tam nie je) ;-)
Niekto sa so mnou zahrava. Asi sa obratim na nejakeho pocitacoveho experta.....

all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pia Jún 23, 2006 1:57 pm

Poslať od all inc. » Pia Júl 14, 2006 2:10 pm

Ten skyscanner vyzera byt fakt dobry a uzitocny.Ozaj neviete nahodou niekto ci nejaka letecka spolocnost neplanuje zacat lietat do Kosic?Uz by sa zislo...

majka.h
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Jan 31, 2013 1:07 pm

Re: Ako hladat lacne letenky - SKYSCANNER.NET

Poslať od majka.h » Štv Jan 31, 2013 1:46 pm

Ja chodievam vždy cez RyanAir a spokojnosť, hlavne čo sa týka ceny. Jeden známy mi minule odporučil http://www.letenkylondyn.sk/sk/ a tak to tak trochu uľahčil...jedná sa o letenky do Londýna :)

BUTTON_POST_REPLY