Trajektom cez kanál

Lietadlom do Londýna. Sťahovanie do Anglicka. Autobusové spoločnosti. Cesta z letisiek. Autom do Británie. Cesta z UK.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Sorbonne
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Jún 30, 2005 2:14 pm
BydliskoCOLON Chrenovec

Trajektom cez kanál

Poslať od Sorbonne » Štv Jún 30, 2005 2:59 pm

Chcem ísť o dva týždne do Portsmoutu autom. Nemam žiadnu rezerváciu lístku na trajekt. Dá sa zohnať v Callais lístok hneď po príchode? Vychádza mi to, že prídem v noci. Do Británie ideme dvaja, ale naspäť cca o 3-4 dni traja. Je treba si kúpiť lístok pre troch hneď, alebo sa dá pre jedného dokúpiť lístok pri ceste naspäť? Čo je východnejšie? Má niekto skúsenosti aj s trajektom priamo do Postsmoutu alobo Poolu?
Ďakujem Sorbonne

Katarinka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Pia Mar 04, 2005 5:53 pm
BydliskoCOLON Bagshot

Re: Trajektom cez kanál

Poslať od Katarinka » Pia Júl 01, 2005 5:10 pm

Sorbonne píšeCOLONChcem ísť o dva týždne do Portsmoutu autom. Nemam žiadnu rezerváciu lístku na trajekt. Dá sa zohnať v Callais lístok hneď po príchode? Vychádza mi to, že prídem v noci. Do Británie ideme dvaja, ale naspäť cca o 3-4 dni traja. Je treba si kúpiť lístok pre troch hneď, alebo sa dá pre jedného dokúpiť lístok pri ceste naspäť? Čo je východnejšie? Má niekto skúsenosti aj s trajektom priamo do Postsmoutu alobo Poolu?
Ďakujem Sorbonne
Tak ja som bookovala listok cez spolocnost hoverspeed,stal presne 29 libier a bolo jedno ci pojde jeden clovek alebo 5ludi-cena bola rovnaka.Skus sa na to pozriet www.hoverspeed.com

BUTTON_POST_REPLY